zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DURR...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 101000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh.Organizohet ne 1 sallon,2 dhoma gjumi,1 ballkon si edhe 1 tualet.Apartamenti orientohet ne Jug-peren...
Ref. expert 529
162 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 285 € Zone 40 m²

Jepet me qira ambienti komercial tek Komuna e Parisit . Ndodhet buze rrruge ne nje zone me kalueshmeri te larte . Ka nje siperfaqje prej 40 m2 . I perfshire ne kete ambient eshte edhe nje tualet. Fa...
Ref. expert 528
160 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK ZOG...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 1600 € Zone 180 m²

Jepet me qira ambient me siperfaqe 180 m2 tek Zogu i Zi,i vendosur ne nje nga ndertimet me cilesore ne zone tek Ring Center. Zona eshte teper favorizuese per shfrytezimin e ketij apartamenti si ambjen...
Ref. expert 526
186 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET SHTEPI+AMBIENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet shtepi + ambient biznesi ne rrugen Artan Lenja. Siperfaqa e truallit te ndertimit eshte86.70m2.Shtepia ka nje siperfaqe prej 46.10 ndersa biznesi ka nje hapesir prej 25.70.Kjo ndertese ndodhet ...
Ref. expert 492
89 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT NE RRUGEN E DUR...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 1600 € Zone 88 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, qe ofron akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore dhe fasade xhami duke mundesuar reklamimin e biznesit tuaj ne menyre optimale. Ambienti ka nj...
Ref. expert 484
130 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 85000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me administrim te mire dhe organizohet ne 1 sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe disponon certefikate pronesie.Zona ku ndodhet...
Ref. expert 433
860 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK KOPS...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1400 € Zone 225 m²

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 prane Kopshtit Botanik.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim mjaft te mire.Organizohet ne 1 sallon me hapesire te bollshme ,3 dhom...
Ref. expert 432
339 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 45000 € Zone 103 m²

Shitet apartament tek Fresku në një kompleks të sapo përfunduar i cili në proces hipotekimi. Apartamenti ka një siperfaqje prej 103m2 në total dhe nje siperfaqe të brendshme prej 94m2 , organizohet në...
Ref. expert 379
1946 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET 2+1 PRANE FRESKUT

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 38000 € Zone 85 m²

Shitet apartament prane Freskut ne Qesarake.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks 4 katesh te sapo perfunduar.Ky apartament ka nje planimetri rregullt prej 85m2 ne total dhe 77m2 te brendeshme dhe ndah...
Ref. expert 359
2306 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 45000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 1+1 tek Fresku.Apartamenti ndodhet rreth 20 metra larg Restorant Freskut .Ky aprtament organizohet ne 1 sallon,1 dhome gjumi,1ballkon si dhe 1 tualet.Salloni dhe dhoma e gjumit kane ...
Ref. expert 291
765 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZH TE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 450 € Zone 107 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rr.Durresit ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamenti ka nje hapesire prej 107 m2 dhe organizohet ne 1 sallon te madh,1 dhome matrimoniale,1 dhome femijesh ,1 ballko...
Ref. expert 261
580 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET TOKE BUZE RRUGE NE SURREL

Tirana › Tirana › Surrel
Per Shitje: 125000 € Zone 2000 m²

Shitet toke buze rruge ne Surrel.Kjo toke ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem per cdo lloje biznesi dhe ndodhet fare prane Parkut Kombetar te Dajtit. .Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0674...
Ref. expert 234
329 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TEK PAZARI I RI

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 380 € Zone 107 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Pazari i Ri.Apartamenti ka nje organizim prej 1 salloni me mjaft hapesire,2 dhoma gjumi komode ,2 tualete si edhe 2 ballkone me pamje mjaft te bukur.Ky apartament ndod...
Ref. expert 232
305 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 1800 € Zone 450 m²

Jepet me qira vile 3 katesh prane zones se Xhamllikut.Vila ka nje hapesire te brendshme prej 360m2 per te 3 katet.Ne brendesi te kesaj vile kati i pare eshte i organizuar ne 2 sallone me shume hapesir...
Ref. expert 219
883 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TEK RR.BARDHYL

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 280 € Zone 80 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane Rruges Bardhyl.Vila ndodhet ne unazen e vogel , 10m larg rruges kryesore dhe ka nje pozicion shume te favorshem .Kati i dyte i kesaj vile perbehet nga 1 sa...
Ref. expert 205
716 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET VILE+TOKE NE VORE

Tirana › Tirana › Vora
Per Shitje: 170000 € Zone 2500 m²

Shitet vile + toke ne Vore.Vila eshte 2 kateshe dhe 1 kat nentok qe sherben si magazin ose si garazh.Kjo vile organizohet ne katin e pare me 1 sallon 1 dhome gjumi 1 ballkon te madh si edhe 1 tualet...
Ref. expert 196
249 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E D...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 115000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 3+1+2 apartament tek Rruga e Durresit.Apartamenti ndodhtet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Ky apartament ka nje hapesir prej 115m2 dhe eshte i mobiluar plotesisht.Organ...
Ref. expert 165
917 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET DYQAN TEK RRUGA E DURRESIT

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 110000 € Zone 70 m²

Shitet dyqan 70m2 tek Rruga Durresit.Prona ndodhet vetem pak metra larg rruges kryesore dhe mund te perdoret si ambient per biznese te ndryshme.Ne kete cmim perfshihet dhe nje bodrum ne formen e nje m...
Ref. expert 162
518 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK RR.DURRE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 230000 € Zone 203 m²

Shitet ambient komercial tek Rr.Durresit.Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka nje hapesire te konsiderueshme open space prej 200m2 .Mund te perdoret per biznese te ndryshme .Aktu...
Ref. expert 135
617 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RR.DURRESIT...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 115000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rr .Durresit.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor gjithashtu eshte i projektuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon,1 ballkon dhe 1 tualet.Ky apartament ka nje hapesire ...
Ref. expert 134
553 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA APARTAMEN 3+1 TEK RR.DUR...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 450 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament 3+1 prane rruges se Durresit.Apartamenti ka nje hapesire prej 113m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor .Ky apartament eshte i organizuar ne 1 sallon me ...
Ref. expert 121
320 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FRESK...

Tirana › Tirana
Per Qira: 200 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament prane 'Restorant Fresku'ne katin e dyte te nje pallati te ri.Apartamenti ka nje planimetri te brendshme prej 75m2 dhe eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon,1 tualet si dhe...
Ref. expert 105
521 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET VILE TEK HIPOTEKA

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 270000 € Zone 83 m²

Shitet vile 3-kateshe tek Hipoteka , ne nje zone te qete. Vila eshte ndertuar ne nje truall me siperfaqe totale 256 m2, siperfaqa e ndertimit eshte 83.2m2 Organizohet ne 6 dhoma gjumi, 3 sallone, 3 t...
Ref. expert 44
526 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA FORTUZI!...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 117500 € Zone 135 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një godine banimi në rrugën "Mahmut Fortuzi ", në një nga lagjet në afërsi të qendrës së qytetit. Ka një siperfaqje prej 135 m2 në total, e organizuar në nje amb...
Ref. expert 23
737 Vizita
Agent
Marlind Laci
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 104