zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave me vizibilitet te larte nga rruga, i pershtatshem per ambiente zyrash ose qendra te ndryshme. Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 6 kateshe. Ka s...
Ref. expert 396
73 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE AMBASADES ...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Shitje: 80000 € Zone 91 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqje prej 91 m2 shume prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka askes te lehte per ne rrugen e Elbasanit. Ne cmi...
Ref. expert 356
371 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET VILE DHE TRUALL NE PEZE TE VOGE...

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Shitje: 450000 € Zone 1411 m²

Shitet vilë dhe truall në Pezë të Vogel me sipërfaqje ndërtimi prej 411 m2 dhe truall më një sipërrfaqje prej 1000 m2. Vila është e ndertuar sipas modelit Italian e cila e është e ndarë në dy hyrje. ...
Ref. expert 335
219 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE UNZEN E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 47 m²

Jepet me qira dyqan në zonën e Unazës së Re. Hapësira e brendshme e dyqanit është 40 m2 dhe ka visibilitet nga rruga. Eshtë e përshatatshme për lloje të ndryshme aktivitetesh. Ambienti është i pa përd...
Ref. expert 328
153 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE UNAZEN...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 240 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament në Unazën e Re në rrugën Henrik Lacaj. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe është I organizuar në 2 dhhoma, 1 soxhorno me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe ballkon. P...
Ref. expert 309
694 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKOLLA E BA...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 100000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 1+1 pranë Shkollës së Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-të të një pallati të ri, I mirë administruar dhe me dy ashensorë. Sipëerfaqa e brendeshme e apartamentit është 80 m2 d...
Ref. expert 306
239 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK SH...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 330 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 100 m2 dhe e organizuar në dy dhoma, një sallon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të në nje pallat të ri. Në rrugen “Kongresi I Manastirit” shume ...
Ref. expert 284
867 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN HAXHI ...

Tirana › Tirana › rruga Haxhi Dalliu
Per Shitje: 70000 € Zone 91 m²

Shitet apartament 2+1 në rrugen “Haxhi Dalliu” vetëm 20 minuta larg qendrës së Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. E vecanta e këtij apartamenti është struktura e ti...
Ref. expert 264
924 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET NJESI BIZNESI

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 210000 € Zone 104 m²

Shitet njësi biznesi në një nga zonat me frekuentim të lartë në rrugën e Barrikadave buze rruges kryesore , në katin e dytë me një sipërfaqe prej 73.95 m2. Sipërfaqa e ambientit aktualisht është e nda...
Ref. expert 240
176 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 100000 € Zone 123 m²

Shitet apartament në një nga zonat më të mira në Durrës i cili ndodhet vetëm pak metra larg nga bashkia e qytetit. Apartamenti organizohet me dy dhoma, një kuzhinë, një tualet dhe një dhomë të brendës...
Ref. expert 199
381 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE BLLOK!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 250 € Zone 57 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne nje nga zonat me elitare te Tiranes sic eshte ajo e Blloku-t. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me...
Ref. expert 189
436 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

APARTAMENT ME QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 118 m²

Jepet me qira apartament me organizim 2+1+2 ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te aksesueshme te Tiranes. Ka nje mobilim cilesor dhe ofron te gjithe komoditetin e nevojshem ! Per me teper infor...
Ref. expert 189
342 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

VILE ME QIRA PRANE STADIUMIT DINAMO

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1000 € Zone 288 m²

Vilë me qira pranë stadiumit Dinamo. Vila është e organizuar në 3 kate por vetëm dy kate janë të shfrytëzuara për banim. Kati I ka një sipërfaqe prej 144 m2 dhe oganizohet nga holli kryesor, një dhom...
Ref. expert 183
1883 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK PAZ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 500 € Zone 101 m²

Jepet me qira apartamenti tek Pazari I Ri me një sipërfaqe prej 101 m2 dhe me një mobilim bashkëkohor. Ndodhet në një pallat të ri i cili ka mbaruar se ndertuari në 2016-ten dhe është i mirë administr...
Ref. expert 177
314 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 65000 € Zone 30 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercial në rrugën “Mine Peza”. Hapësira e ambientit është 30.5 m2 dhe ka pamje direkte në rrugë. Aktualisht ky ambient përdoret si studio ligjore dhe rinovimet e amb...
Ref. expert 174
598 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 55000 € Zone 83 m²

Shitet apartament me organizim 2+1+2 pranë në katin e 6-të të një ndërtese me 9-të kate Casa Italia. Apartamenti është i pa përfunduar dhe cdo kërkesë për përzgjedhjen e hidrosanitareve dhe vendosjen...
Ref. expert 171
327 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 97 m²

Jepet me qira apartament me organizim 3+1 në rrugën e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Ka një vendodhje shumë të mirë dhe strategjike, është gjithashtu shumë i ...
Ref. expert 170
382 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET DYQAN OKAZION

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 73000 € Zone 85 m²

Shitet dyqan me cmim okazion në Rr. Teodor Keko. Hapësira e ambientit është 73.95 m2 me një lartësi mbi 3 metra dhe fasadë xhami. Ky ambient ka dokumentacion të rregullt dhe cmimi është I negociueshëm...
Ref. expert 154
307 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET DUPLEX

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 125000 € Zone 190 m²

Shitet dupleks me sipërfaqe 190 m2 në rrugën Gjergj Legisi në laprake. Dupleksi është në katin e II dhe të III të një godine me tre kate. Oganizimi I këtij dupleksi është I formuar nga një soxhorno e...
Ref. expert 145
367 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 3000 € Zone 1100 m²

Jepet me qira kati i III ambient komercial në një godinë tre katëshe në rrugën Vorë-Marikaj . Ambienti ka një sipërfaqe të gjerë prej 1080 m2 dhe me një lartësi 6 m . Aktualisht kjo sipërfaqe perdore...
Ref. expert 124
314 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 180000 € Zone 230 m²

Shitet ose jepet me qira ambient komercia buzë rruges Rr : Pasho Hysa me hapësirë 215 m2 . Ky ambient momentalisht funksionon si bar-kafe por është tepër praktik dhe funksional për biznese të ndyrshm...
Ref. expert 108
509 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

JEPET ME QIRA KATI I TRETE I VILES

Tirana › Tirana › Rruga Haki Shehu
Per Qira: 400 € Zone 162 m²

E ndodhur pranë vilave amerikane dhe ambasadës Turke , midis qetësisë dhe komfortit jepet me qera kati i III i një vile katër katëshe . Sipërfaqa e hyrjes është 155 m2 dhe organizohet nga tre dhoma g...
Ref. expert 100
502 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET TOKE NE KAMEZ

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 350000 € Zone 3500 m²

Shitet tokë në Kamëz me një hapësire prej 3500 m2 . Vendodhja e kësaj toke është në një nga zonat më të kërkuara për ndërtim në Kamëz . Ndodhet midis Bulevardit Blu dhe rrugës Rilindja . Për më tepër ...
Ref. expert 97
356 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 96000 € Zone 157 m²

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 në Laprake . Sipërfaqa e ambientit është 87 m2 dhe oraganizohet me dy dhoma gjumi , dy tualete , një sallon . E vecanta e këtij apartamenti ka të bëjë me hapë...
Ref. expert 93
647 Vizita
Agent
Teodor Sota
CENTURY 21 Expert
+355674033103