zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBIENT COMMERCIAL ME QIRA

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial prane Ring Center tek Zogu Zi. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim, me nje siperfaqe prej 200m2, open space, i pa perdorur me pare. Me nje ashensor individual si dhe...
Ref. bridge 323
211 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

JEPET AMBIENT COMMERCIAL ME QIRA

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Qira: 560 € Zone 138 m²

Ndodhet ne katin zero prane Rruges Artan Lenja me siperfaqe te brendshme 65 m2 . Eshte i organizuar ne nje salle , kuzhine dhe 1 tualete . Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per biznese te n...
Ref. bridge 318
325 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 I PERSHTATSHEM P...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe totale 96 m². I pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ekzistues i jep mundesin per tu pershtatur ne ambient bisnesi si: bar, market, farmaci etj. Per nje v...
Ref. bridge 307
251 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

SHITET AMBIENT COMERCIAL TEK GARDA 250...

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 143500 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial tek Garda, i pozicionuar ne katin 0. Ambienti ka nje hapesire prej 57.4 m2, i organizuar ne dy ndarje , nje tualet dhe nje ballkon. Ambienti eshte i pershtatshem per biznes os...
Ref. bridge 304
243 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

Apartament 1+1 per qira te Kika 2

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. . Kompleksi ofron facilitete si parkim, superma...
Ref. bridge 292
273 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

Apartament 1+1 per qira te Kika 2

Tirana › Tirana
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. . Kompleksi ofron facilitete si parkim, superma...
Ref. bridge 285
122 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

TRUALL PER SHITJE PRANE AKSIT RRUGOR V...

Vlorë › Vlorë › Pusmezin
Per Shitje: 97000 € Zone 0 m²

Jepet per shitje truall me nje siperfaqe 2150 m2 prane aksit rrugor Vlore -Cerkovine. Trualli i pershtatshem per ndertime te ndryshme industriale, magazina, fasoneri . Per me shume informacion na kon...
Ref. bridge 194
290 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

Jepen me qira 2 ambjente biznesi te Ko...

Tirana › Tirana
Per Qira: 1300 € Zone 261 m²

Jepen me qira te kompleksi Kontakt dy ambjente biznesi me siperfaqe 116m2 dhe 145m2 . Ambjentet mund te jepen bashke ose te vecuar . Vendndodhja ne nje zone te zhvilluar ofron mundesine e zhvillim...
Ref. bridge 190
360 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

Godine per shitje prane prokurorise se...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 700000 € Zone 346 m²

Shitet godine 3 kateshe, ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane prokurorise se Tiranes. Godina eshte e organizuar ne 8 ambiente me kend gatimi dhe tualet (garsoniere), garazh dhe oborr. E pozicionuar shu...
Ref. bridge 161
424 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

DYQAN ME QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 330 € Zone 30 m²

Jepet dyqan me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te bllokut me nje siperfaqe 30m2. Pozicionuar ane rruges kryesore, e preferuar per biznese te ndryshme....
Ref. bridge 37
308 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE RR. "MYSLYM...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenjje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozici...
Ref. bridge 16
123 Vizita
Agent
Info Century 21 Bridge
CENTURY 21 Bridge
+355693736262