zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1+2 + garazh per shitje t...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 135000 € Zone 104 m²

Shitet Apartament 2+1+2 tualete prane Kopshtit Zoologjik me pamje nga Liqeni Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 104 m² dhe perbehet nga 1 sallon me kend gatimi te vecuar, 2 dhoma gjum...
Ref. bridge 384
773 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i T...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 103 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik, me pamje nga liqeni i Tiranes. Apartamenti perbehet nga salloni, kend gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete me ajrim natyral. Apartamenti eshte i ...
Ref. bridge 373
176 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Aprtament 2+1 per qira tek Rruga Bardh...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 360 € Zone 130 m²

Jepet me qira apartament 2+1 112m². Apartamenti ndodhet ne nje godine me 6 e ndertuar ne vitin 2018 dhe me cilesi shume te larte. Perbehet nga Salloni, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apart...
Ref. bridge 350
199 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 1+1 per shitje prane Unaza ...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 60000 € Zone 63 m²

Shitet apartament 1+1 prane Unaza / Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor (eskzistues) dhe ka nje siperfaqe prej 63.5m2. Hapsira te bollshme, organizim shume i mir...
Ref. bridge 320
911 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Vile per qira prane Natyra e Qete

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

Jepet me qira vile druri dhe guri, prane rrethrotullimit te TEG, prane Restorant Natyra e qete. Vila ndodhet mes gjelberimit dhe ka nje toke me siperfaqe 2000m² te mbjelle me peme te ndryshme frutore...
Ref. bridge 312
271 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Vile 3 kate per qira tek Kodra e Prift...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 900 € Zone 360 m²

Jepet me qira vile 3 kate tek kodra e priftit... Vila ka nje siperfaqe ndertimi rreth 370m² dhe 380m² oborr dhe parkim. Vila aktualisht ka te mobiluar katin 3 dhe katin 2, kushte bashkokohere. Pet ...
Ref. bridge 311
1074 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Shtepi banimi + Toke per shitje ne Mam...

Kurbin › Mamurras › Mamurras
Per Shitje: 65000 € Zone 183 m²

Shitet shtepi banimi 183m² si dhe toke rrethuese me siperfaqe 4450m². Shtepia eshte 1 kateshe dhe ka 1 sallon, guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, gjithashtu i ka te gjitha parametrat tekn...
Ref. bridge 310
579 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Garazh per shitje tek Islam Alla

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 9000 € Zone 13 m²

Shitet Garazh i mbyllur me porte automatike ne nivelin -2. Garazhi ndodhet ne nje pallat ne rrugen Islam Alla (prane Myslym Shyri). Disponohet dokumentacion i rregullt....
Ref. bridge 264
216 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Garazh per shitje tek Islam Alla

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 20000 € Zone 26 m²

Shitet Garazh i mbyllur me porte automatike ne nivelin -2. Garazhi ndodhet ne nje pallat ne rrugen Islam Alla (prane Myslym Shyri) Disponohet dokumentacion i rregullt....
Ref. bridge 263
150 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Hotel per Qira ne Sauk

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 3500 € Zone 2000 m²

Jepet Hotel me qira ne Sauk, buze rruges se Elbasanit. Hoteli ka 11 dhoma, bar/kafe me verande, salle restoranti (edhe verande) me guzhine te kompletuar, 1000m2 parkim te hapur. Mundesi e mire invest...
Ref. bridge 260
414 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 2+1 per shitje tek Ali Demi...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 79000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 2+1 i ndodhur ne rrugen Ali Demi, tek fushat... Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ndertuar para viteve 90 dhe gjendet i pozicionuar buze rruges kryesore, m...
Ref. bridge 253
1411 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 2+1 per qira tek Tirana e R...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: 400 € Zone 108 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Tiranes se re. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper moderne dhe ndodhet ne nje zone shume te qete. Apartamenti perbehet nga 1 sallon me ambient gatimi m...
Ref. bridge 231
258 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Shitet Toke ne Prush

Tirana › Tirana › Prush
Per Shitje: 195000 € Zone 4875 m²

Shitet toke e pershtatshme per biznes ne zonen industriale Prush. Toka ndodhet buze rruges kryesore, ne zone te miratuar per ndertim dhe me koeficient ndertimi 0.3 mundesojme siperfaqe nga 5000 deri ...
Ref. bridge 218
263 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 2+1 per qira te kopeshti zo...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane kopshtit zoologjik te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe ofrohet i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore. Perbehet nga salloni me k...
Ref. bridge 211
627 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Ambient per Zyra per Qira

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1100 € Zone 141 m²

Jepen zyra me qira ne rrugen e Abdyl Frasheri, ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin 5 te nje pallati shume te mire dhe me administrim 24h/dite. Me nje siperfaqe te brendeshme 135m2 organizohe...
Ref. bridge 200
528 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 2+1 per shitje te Unaza e R...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 96000 € Zone 137 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon nje ballkon te bollshe...
Ref. bridge 188
278 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartamente te ndryshme 2+1 dhe 1+1 pe...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 570 € Zone 0 m²

Shiten me Cmim okazion per zonen 570€/m2, apartamente 2+1 dhe 1+1 prane Pallatit te Sporteve Ramazan Njala. Apartamentet ndodhen ne katin e 8 dhe te 9, orientim jug perendim si dhe disponojne dokumen...
Ref. bridge 176
597 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Villa for sale at Acacia residence !...

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: Zone 717 m²

Brand new luxury villa for sale in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 156
393 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 1+1 tek Zogu i Zi

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 69000 € Zone 76 m²

Shitet me 900€/m2 apartament 1+1 tek nje kompleks teper cilesor tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me administrim 24h, kamera sigurie dhe me 2 ashensor. ka nje siperfaqe neto 71m2 dhe ...
Ref. bridge 146
581 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 3+1 per shitje

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 74000 € Zone 85 m²

Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 85.5m2, Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues pa ashensor dhe eshte totalisht i rinovuar ne vitet e fundit. Disponon 1 sallon me ambient gatimi,...
Ref. bridge 121
2575 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Apartament 4+1 per shitje me cmim Okaz...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 82000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 4+1 110m2 me cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha, ne nje zone ku cmimet mesatare varjojne nga 900 deri ne 1000 euro/m2. Century21 Bridge e ofron ate per ju...
Ref. bridge 119
9350 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Ambient Tregtar 231 m2 per Qira

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Qira: 1400 € Zone 231 m²

Jepet me Qira ambient tregtar me siperfaqe 231m2, kati 0, buze rruge. Me lartesi 4.90 dhe me fasade xhami te madhe, ofron mundesi reklamimi. I pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti. Ekziston munde...
Ref. bridge 114
382 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Toke Truall me cmim Okazion ne Sauk

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: Zone 930 m²

Shitet 930m2 Toke Truall me cmim OKAZION, nen referencen e shtetit dhe me super parametra per ndertim, Intensitet 1.6 dhe lartesi deri ne 5 kate. Nxitoni ta beni tuajin kete truall me vendndodhje ne z...
Ref. bridge 108
1453 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816
Property

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 47000 € Zone 79 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir, Unaza e Re. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenjeje dhe ambjent gatimi ne vete,korridor, banjo. njera nga dhomat eshte e pajisur me ballkon. Pu...
Ref. bridge 98
3486 Vizita
Agent
Saliko Braja
CENTURY 21 Bridge
+355697460816