zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE TOWER BRIDGE ...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 77000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja te ndertuara se fundmi ne zonen e Oxhakut.Ka nje siperfaqe prej 100m2 ne te cilen perfshihen salloni i madh bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi si dhe...
Ref. bridge 406
89 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT NE MYSLYM SHYR!...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 2800 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ,buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2.Eshte nje mundesi shume e mire investimi per sa i perket ambienteve si Banke,Bar-Kafe,Market,Butik....
Ref. bridge 399
108 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

AMBIENT PER ZYRA NE RRUGEN:MUHAMET GJO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 1300 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient per zyra ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me pamje nga rruga kryesore.Me nje siperfaqe prej 274m2 ai organizo...
Ref. bridge 389
167 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

DYQAN PER QIRA BUZE RRUGE KRYESORE

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Qira: 3500 € Zone 183 m²

Ambient komercial per qira buze rruge kryesore ne rrugen Muhamet Gjollesha. Ambienti eshte 165 m2 dhe eshte open space. I peshtatshem per showroom , insititucion bankar, dyqan, supermarket. Ne cmim es...
Ref. bridge 386
273 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET DYQAN NE RR:NAIM FRASHERI!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 140000 € Zone 85 m²

Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te aksesueshme shume prane Rr.Kavajes dhe ka nje siperfaqe prej 85m2.Mund te sherbeje per bizneze te ndryshme si klinike dentare,zyra etj.Per nje vizite ne prone ju lu...
Ref. bridge 382
113 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET 1+1 TE RR.DIBRES!

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 48000 € Zone 59 m²

Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te pallati 6 katesh.Me nje siperfaqe prej 59m2 ai organizohet na sallon ndenjeje bashke me kuzhinen,dhoma e gjumit si dhe tualeti.Ambienti eshte i mire-strukturua...
Ref. bridge 381
469 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET BAR-PICERI PERBALLE MINISTRISE ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 320000 € Zone 410 m²

Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,perballe Ministrise se Jashtme.Ka nje siperfaqe prej 410m2 ku ne te cilat ben pjese nje verande prej 110m2.Eshte i pajisur me dokumentacion te rre...
Ref. bridge 377
163 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET GARSONIERE TE ST.TRENIT

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 36900 € Zone 33 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 5 katesh.Ka nje siperfaqe prej 33m2 dhe ofrohet totalisht i mobiluar.Zona ofron facilitete te ndryshme si afersia me institucionet shteterore, mun...
Ref. bridge 368
1439 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET DYQAN DUPLEX NE RR.DRITAN HOXHA...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 320000 € Zone 240 m²

Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te aksesueshme ne hyrje te Tiranes ne Rr.Dritan Hoxha buze rruge.Ka nje siperfaqe prej 240m2 ne te cilen perfshihen kati 1 60m2 si dhe kati i dyte Open Space 180m2 ,tu...
Ref. bridge 296
192 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME!...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 62000 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim siper Big Market dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2.Organizimi behet nga koridori ne 1 sallon te madh ndenjeje,2 dhoma gjumi si dhe tualeti me dritare.Orientimi Ju...
Ref. bridge 289
3630 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN NDRE M...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes,prane kompleksit Kontakt. Me nje siperfaqe prej 103 m2 ka nje organizim prej dy dhomash gjumi, sallon i bollshem ndenjeje bashke me k...
Ref. bridge 287
393 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITEN AMBIENTE KOMERCIALE NE UNAZE TE...

Tirana › Tirana › Teodor Keko
Per Shitje: 300000 € Zone 191 m²

Ne nje nga zonat me te mbipopulluara se fundmi shiten 3 dyqane me siperfaqe 48m2 79m2 64m2.Ambientet ndodhen mbrapa viles L ku dhe po shtrohet rruga e re gje kjo qe e ben mundesi shume e mire investim...
Ref. bridge 271
275 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

LUXURY VILLA FOR SALE AT "ROLLING HILL...

Tirana › Tirana › Rolling Hill Residence
Per Shitje: 800000 € Zone 700 m²

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 131 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I poz...
Ref. bridge 259
378 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA 2+1+2 TE KOMUNA PARISIT!...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 150m2 ai organizohet ne sallon ndenjeje,2 dhoma gjumi nje garderobe e madhe si dhe 2 tualete me ndricim natyral...
Ref. bridge 247
2176 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA 1+1 NE RRUGEN MUHAMET GJ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara te Tiranes,prane 21 ne rrugen Muhamet Gjollesha.Apartamenti ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, me një dhomë ndenjeje dhe ngrënieje, një d...
Ref. bridge 246
536 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA PENTHOUSE NE RRUGEN MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 200 m²

Penthousi ndodhet ne nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes.Zona rreth e rrotull ofron facilitete te ndryshme si aferisa me institucionet shteterore, mundesia e perdorimit te transportit publik,...
Ref. bridge 210
461 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA 2+1 TE KONGRESI I LUSHNJ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues 5 katesh.Me nje siperfaqe prej 75m2 ai organizohet ne sallon ndenje; 2 dhoma gjumi si dhe tualeti me dritare. Zona rreth e rrotull ofron ...
Ref. bridge 209
712 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

Apartament 3+1 per qira ne Qender te ...

Tirana › Tirana
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira 3+1 me siperfaqe 180 m2 ne qender te Tiranes . Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje,kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 studio qe mund te kthehet ne dhome gju...
Ref. bridge 208
353 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE MYSLYM SHYR...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 190000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje ndertimi te ri te perfunduar kete vit.Me nje siperfaqe prej 112m2 ai perbehet nga nje sallon ndenjeje bashke me kuzhinen e cila ka akses me ballkonin,2 dh...
Ref. bridge 181
189 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TE LIQENI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 550 € Zone 142 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes larg zhurmes dhe smogut.Pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me rifinitura mjaft cilesore dhe me nje siperfaqe 142m2 ,perbehet nga 3...
Ref. bridge 171
489 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA APARTAMENT 3...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 165000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 150m2 ai organizohet ne sallon ndenjeje,3 dhoma gjumi si dhe 2 tualete me ndricim natyral..Ambienti eshte i mir...
Ref. bridge 165
499 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 66000 € Zone 80 m²

Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues 6 katesh.Me nje siperfaqe 80m2 ai organizohet ne sallon ndenjeje 2 dhoma gjumi si dhe 1 tualet me ndricim natyral.Ambienti eshte i mire-s...
Ref. bridge 150
809 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RESIDENCA "TH...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 145700 € Zone 145 m²

Ne rezidencen Touch of Sun shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 145 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon te bollshem, kuzhine te vecuar, 2 tualete,garderobe si dhe depo te bren...
Ref. bridge 130
254 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NGJITUR ME HOTEL C...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Ofrojme per qellime biznesi, per zyra, per kompani, per Market, ose edhe qellime tregtare , nje ambjent ne qender te qytetit Shkoder. Ambjenti qe ofrojme ndodhet ne Bulevardin 13 Dhjetori, ngjitur me ...
Ref. bridge 111
495 Vizita
Agent
Erton Bushati
CENTURY 21 Bridge
+355695323344