zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Biznes

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 25000 € Zone 75 m²

Shitet biznes ne gjendje pune prej nje viti me klientele te rregullt. Ambienti ka 40 m2 ambient te brendshem dhe 35m2 verande funksionale si bar. Qiraja e ambjentit eshte 35000 leke. Per informacione ...
Ref. bridge 403
192 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Villa for sale !

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 380000 € Zone 290 m²

Brand new luxury villa for sale in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 394
211 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 78000 € Zone 62 m²

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me rifinitura shume cilesore. Ka akses te lehte me rruget me kryesore, , mundesi parkimi. Apart...
Ref. bridge 380
530 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Luxury 2 Bedroom apartment for rent in...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

A two bedroom apartment located in the heart of Tirana, 6-th floor of a new modern building , totally furnished and equipped, with a fitted kitchen, living room, central heating, a nice large balcony ...
Ref. bridge 372
548 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

2 Bedrooms apartment for rent in Tiran...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from Skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus...
Ref. bridge 367
194 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Two bedroom apartment for rent in Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 150 m²

Two bedroom apartment for rent in Blloku area. It is situated on the 4-th floor of a new building with modern conditions. With total area of 150 m2 it is organized in living room with dining area, ki...
Ref. bridge 318
357 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Luxury Villa for Sale !

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: Zone 800 m²

Brand new luxury villa for sale in the new residential complex "ACACIA HILLS". The villa comes unfurnished and has a surface of 773 m2 and a total area of 800 m2. This villa has a very modern architec...
Ref. bridge 317
188 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartament 3+1 per qira prane RTSH !...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1100 € Zone 0 m²

Jepet me qira Apartament 3+1+2 tualete +1 post parkimi me nje siperfaqe prej 165 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, nje sallon te madh e te mirendricuar, 3 dhoma gjumi te bol...
Ref. bridge 316
279 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 330000 € Zone 138 m²

Apartament per shitje ne nje nga ndertimet me cilesore e te mire administruara ne zonen e Bllokut. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nderteses, i organizuar ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 2dh...
Ref. bridge 309
488 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartament 2+1 per qira te Liqeni i Th...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 520 € Zone 0 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110.5m2 me nje organizim shume te mire te brendshem , nje ambjent te bollshem ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone . Apartamenti...
Ref. bridge 303
164 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Loft for rent in Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

You would like to stay in a luxury loft in Tirana city center? This is the perfect apartment for you, totally furnished, open space , equipped with : washer, dishwasher, cable, TV, terrace with view. ...
Ref. bridge 298
2544 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartament per shitje te Globe

Tirana › Tirana
Per Shitje: 65000 € Zone 70 m²

Shitet apartament prane qendres Globe. Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi , sallon me kend gatimi, banjo, korridor i bollshem dhe nje ballkon. Per informacione te metejshme mos hezitoni te n...
Ref. bridge 283
380 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

APARTAMENT per QIRA TE PETRO NINI!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Apartament per qira prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, sallon me kend gatimi dhe ballkon. Per informacione te mete...
Ref. bridge 250
402 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Luxury Villa for rent at Acacia reside...

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: Zone 624 m²

Brand new luxury villa for rent in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 248
238 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Luxury two bedroom apartment for rent ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1100 € Zone 205 m²

A two bedroom apartment located in the heart of Tirana, 6-th floor of a new modern building , totally furnished and equipped, with a fitted kitchen, living room, central heating, a nice large balcony ...
Ref. bridge 233
418 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Exclusive Luxury Villa for Rent In Tir...

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Qira: Zone 0 m²

Brand new luxury villa for rent in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 229
253 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Exclusive Luxury Villa for Sale In Tir...

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 670000 € Zone 0 m²

Brand new luxury villa for sale in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 228
262 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Shiten apartamente 1+1/ 2+1 ne Laprake...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 0 € Zone 0 m²

Ne nje nga komplekset me te reja ne qytet shiten apartamente me tipologji te ndryshme me cmim fantastik duke filluar nga 720 euro m2. Apartamentet jane pjese e nje kompleksi multifunksional me godina ...
Ref. bridge 225
87 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Ambient komercial per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Ambient komercial 100 m2 per qira ne Bllok ! Ambienti eshte i pershtatshem per bar / restorant dhe cdo lloj biznesi pasi ka fasade ne rruge kryesore. Taksa te perfshira ! Per informacione te metejshm...
Ref. bridge 217
770 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE PRANE SHE...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 320000 € Zone 0 m²

Njesi komerciale per shitje ne nje nga zonat me te frekuentura te Tiranes, prane Sheshit Wilson. Ambienti ka nje siperfaqe prej 155 m2. I organizuar ne 4 ambiente. Fasada ndodhet ne rruge kryesore. A...
Ref. bridge 216
311 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Luxury Villa for Rent at Long Hill Res...

Tirana › Tirana › Long Hill Residence
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

This residence is well known for the quality of the construction, for the good administration and maintenance of the compound, quiet community living there, for the green places and the fresh air, swi...
Ref. bridge 213
680 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Apartment for Sale at Torre Drin !

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 600000 € Zone 205 m²

The building offers excellent apartment with three bedrooms, large living room with windows and balconies facing Scanderbeg Square and the city spectacular view. Two bathrooms. High-quality furnishing...
Ref. bridge 212
297 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Office space for rent in Bllok !

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

100 m2 office space for rent in the heart of Tirana , Nikolla Tupe street. 4-th floor of the building the apartment has three rooms, 2 bathrooms , 3 balconies and a kitchenette. The perfect location ...
Ref. bridge 207
637 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777
Property

Penthouse per shitje ne Selite !

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 180000 € Zone 210 m²

Penthouse per shitje ne Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi ku secila ka dalje ne ballkon, 2 banjo , sallon dhe ambjent gatim-ng...
Ref. bridge 206
807 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,00355-696622777