zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament prane ambasades amer...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 180000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane ambasades amerikane. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, tualet , sallon me ba...
Ref. bridge 509
53 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Shitet penthouse ne Misto Mame

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 66000 € Zone 140 m²

Shitet penthouse ne Misto Mame me siperfaqe totale 140m2. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje , kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket dh...
Ref. bridge 505
203 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Three bedroom apartment for sale in Vl...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 200000 € Zone 196 m²

Three bedroom apartment for sale in Vlora part of a new building complex with fantastic sea view. The apartment is composed of a living room, kitchen area, 3 bedrooms, 3 bathrooms and terrace overlook...
Ref. bridge 491
123 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament per qira prane Shallvareve...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1+1 per qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Shallvareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekoho...
Ref. bridge 489
135 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Call center per qira ne Astir!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 3300 € Zone 319 m²

Call center per qira ne Astir. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri , eshte i organizuar ne open space , 2 hapesira te vecuara per zyra, 4 tualete. Ambjenti ka sherbuar si call cente...
Ref. bridge 488
170 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok ne Rrugen Sami Frasheri . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe eshte totalisht i rikonstruktuar. Eshte i organizuar me nje sallon komo...
Ref. bridge 486
131 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament per qira prane KMY

Tirana › Tirana
Per Qira: 350 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane KMY. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi ku aktualisht njera eshte dhome garderobe , sallon me kend gatimi , 2 tualete ku njera aktualisht perdoret si depo. ...
Ref. bridge 477
594 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Shitet Vile ne Rolling Hills Residence...

Tirana › Tirana › Rolling Hill Residence
Per Shitje: 900000 € Zone 1100 m²

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 131 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zo...
Ref. bridge 472
1196 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament per shitje ne Astir!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 53000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 1+1 ne Astir ne rrugen Mikel Maruli. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te mireadministruar, eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , sallon me kend gatimi,...
Ref. bridge 465
647 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Villa at the Grand Park of Tirana !

Tirana › Tirana
Per Shitje: 680000 € Zone 1592 m²

The villa is located in the middle of the olive trees of the Lake of Tirana, has a dominant position with a fantastic view of Tirana and of the Lake Park, built with a very high standard of constructi...
Ref. bridge 461
1071 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Penthouse for sale in Vlora

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 150000 € Zone 250 m²

Penthouse for sale in Vlora part of a new building complex with fantastic sea view. The apartment is composed of a living room, 3 bedrooms, 2 bathrooms and terrace overlooking the sea .It is closely l...
Ref. bridge 448
657 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament for sale in Torre Drin !

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 500000 € Zone 205 m²

The building offers excellent apartment with three bedrooms, large living room with windows and balconies facing Scanderbeg Square and the city spectacular view. Two bathrooms. High-quality furnishing...
Ref. bridge 441
214 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament 2+1 per qira prane UET

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane UET. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, tualet , sallon me kend gatimi dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadminist...
Ref. bridge 436
830 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

SHITET PENTHOUSE NE MYSLYM SHYR!

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 250000 € Zone 300 m²

Ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes shitet dhe jepet me qira kati i fundit nje pallati te ri me punime shume cilesore.Ka nje siperfaqe prej 300m2 ne te cilen 150m2 jane siperfaqe banimi ku ...
Ref. bridge 428
348 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Zyra per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Ambient per zyra me qira ne Bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambjente open space. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me fasade ne rruge kryesore. Per informacione te metejshme...
Ref. bridge 426
129 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

One bedroom apartment for rent in Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

On the third floor of a new building in Blloku area, for rent a modern apartment with a total surface of 150 m². It consists of a living room, a separate kitchen, one bedroom, toilet, 2 balconies. T...
Ref. bridge 416
227 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament 1+1 per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per qira ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, sallon me kuzhine te integruar, tualet dhe ballkon. Per informacione te metejshme mos hezitoni te na kontaktoni....
Ref. bridge 409
134 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Ambient komercial per shitje

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 400000 € Zone 769 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Freskut. Ambienti ndodhet me fasade ne rrugen kryesore, ne katin 0 dhe eshte 769 m2 . Eshte i pershtatshem per supermarket, fasoneri , ekspozitor. Per informac...
Ref. bridge 408
71 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament 1+1 per shitje prane 21 Dhj...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 59000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 prane 21 dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon, ambient gatimi, tualet me ajrosje naturale , ...
Ref. bridge 405
786 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Shitet Biznes

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 14000 € Zone 75 m²

Shitet biznes ne gjendje pune prej nje viti me klientele te rregullt. Ambienti ka 40 m2 ambient te brendshem dhe 35m2 verande funksionale si bar. Qiraja e ambjentit eshte 35000 leke. Per informacione ...
Ref. bridge 403
2832 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Bar / Restorant per qira

Tirana › Tirana › Shallvaret
Per Qira: 3000 € Zone 0 m²

Jepet ambient bar restorant me qira. Ambienti ka nje siperfaqe prej 469 m2 , I organizuar ne nje salle te madhe , dy dhoma te vecuara per darka private, 4 tualete, kuzhine , lavanteri, depozite. Amb...
Ref. bridge 400
352 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Villa for sale !

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 380000 € Zone 290 m²

Brand new luxury villa for sale in one of the best residential complexes in Tirana. This villa has a very modern architecture, designed in 3 floors and a ground floor. The 1st floor is organized with ...
Ref. bridge 394
448 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Ambient komercial per qira

Tirana › Tirana › Libri universitar
Per Qira: 1400 € Zone 0 m²

Ambient komercial per qira prane Librit universitar. Ambienti ndodhet ne katin 0 me pamje nga rruga kryesore. Ofrohet i mobiluar ne rast se jepet per butik. Per informacione te metejshme mos hezitoni ...
Ref. bridge 387
111 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,
Property

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 78000 € Zone 62 m²

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me rifinitura shume cilesore. Ka akses te lehte me rruget me kryesore, , mundesi parkimi. Apart...
Ref. bridge 380
1122 Vizita
Agent
Lola Cerku
CENTURY 21 Bridge
00355-692260606,