zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 ,DURRES ...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 176 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament i organizuar ne nje soxhorno me kuzhine te perbashket dhe akses ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet.I mobiluar ne menyre bashkekohore.Eshte i pozicionuar nga Lindja, ke...
Ref. gate 324
289 Vizita
Agent
Kledia Stefani
CENTURY 21 Gate


Property

SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENT NE...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 47000 € Zone 116 m²

Shitet ose jepet me qera apartament i mobiluar,i organizuar ne dy dhoma gjumi ,soxhorno , tualet, ballkon dhe verande.Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 7-katesh ,i ri i pajisur me ashensor.Per ...
Ref. gate 278
779 Vizita
Agent
Kledia Stefani
CENTURY 21 Gate


Property

APARTAMENT 113 m² , NE QENDER TE DURRE...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 85000 € Zone 113 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe kuzhine, dy dhoma te tjera, dy tualete, ballkon, dhe korridor . Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim . Z...
Ref. gate 266
387 Vizita
Agent
Kledia Stefani
CENTURY 21 Gate


Property

JEPET APARTAMENT ME QERA , DURRES !

Durrës › Durrës
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qera i organizuar ne nje dhome ndenje , nje dhome gjumi , nje dhome ngrenie , nje tualet , verande dhe garazhd per makinen. Ndodhet prane Shkolles se Mesme Sportive "Benardina Qer...
Ref. gate 175
647 Vizita
Agent
Kledia Stefani
CENTURY 21 Gate


Property

JEPET APARTAMENT ME QERA , DURRES !

Durrës › Durrës › Spitali
Per Qira: 160 € Zone 110 m²

Jepet apartament me qera prane Spitalit Rajonal Durres, me siperfaqe 110 m² i organizuar ne 1 soxhorno , 2 dhoma gjumi ,2 tualete , korridor dhe ballkon. Aktualisht eshte pjeserisht i mobiluar dhe ne ...
Ref. gate 149
526 Vizita
Agent
Kledia Stefani
CENTURY 21 Gate