zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE KRISTAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 90000 € Zone 50 m²

Shitet Ambjent Komercial prane Kristal Center!Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi ne rrugen kryesore.Ka nje siperfaqe rreth 50 m2.Aktualisht eshte Bar-Kafe.Mund te shnderrohet ne ambjente te n...
Ref. BOT 2133
73 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MEDRESEJA!...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 60000 € Zone 53 m²

Shitet Apartament 1+1 tek rruga "Dibres" tek Medreseja!Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi me ballkon, 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertimi te ri,teper ci...
Ref. BOT 2122
118 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KRIST...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 87 m²

Jepet apartament 2+1 me qira tek Kristal Center!Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,njen sallon dhe tualet.Ndodhet ne katin e 3-te te godines.Zona eshte nje nder me te preferuarat,me akses...
Ref. BOT 2108
141 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA TEK KRIST...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 86 m²

Jepet apartament 3+1 me qira tek Kristal Center!Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 sallon dhe 2 tualete.Eshte ne katin e 5-te te godines.Ndodhet ne nje zone me akses te plote dhe facili...
Ref. BOT 2106
107 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Jepet me Qira Lokal tek Komuna e Paris...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 650 € Zone 200 m²

Jepet me Qira Lokal tek Komuna e Parisit!Lokali ndodhet ne nje rruge me kalueshmeri,ne nje zone me akses.Ndodhet ne rrugen "Bilal Golemi",prane Kompleksit "Dinamo".Ambjenti eshte i investuar,ne gjendj...
Ref. BOT 1968
568 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Jepet me Qira Apartament ne Misto Mame...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 250 € Zone 126 m²

Jepet me qira apartament ne Misto Mame.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon.Ekziston mundesia qe te jepet dhe ne variantin 1+1 me c...
Ref. BOT 1880
351 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Vile me Qira ne Farke,perballe TEG!

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: Zone 500 m²

Jepen me qira 2 vila ne Farke,pas restorant "Queen".Secila prej tyre ka nje sip.prej 500 m2.Kane nje hapesire te mireorganizuar dhe spacioze.Vilat jane te sapo ndertuara,ne menyre teper luksoze,me sis...
Ref. BOT 1718
464 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Jepet dyqan me qira tek Komuna e Paris...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet dyqan me qira!Dyqani ndodhet ne nje rruge me akses.Eshte i organizuar ne nje hapesire prej 40 m2 dhe i pajisur me nje tualet.Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire administruar.Mund te...
Ref. BOT 1697
597 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Ambjent per qira!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament !Apartamenti ka nje siperfaqe te organizuar ne nje hapesire te bollshme.Organizohet ne 5 ambjente te ndryshme.Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile te mire organizuar.Apartament...
Ref. BOT 1694
373 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681
Property

Dyqan per Qira ose Shitje tek Komuna e...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Jepet me Qira ose Shitet ambjent per dyqan ne Komunen e Parisit! I organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet, dyqani ndodhet buze rruge dhe ka nje fasade prej rreth 2 meter linear. Ambjen...
Ref. BOT 1599
557 Vizita
Agent
Holta Ismailati
CENTURY 21 Botaniku
+355697045681