zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qera kati i 3 i nje vile me p...

Tirana › Tirana
Per Qira: 650 € Zone 130 m²

Jepet me Qera kati i 3 i nje vile me pamje nga Liqeni iTiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit dhe ngrenies nje dhome gjumi matrimoniale me tualet...
Ref. bot 2291
52 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Jepet me qera 2+1 tek kopshti botanik...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 122 m²

Jepet me qera 2+1+ 2tualete + verande mbi kopshtin botanik. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me guzhine te vecuar, ambient ngrenie dhe verande me pamje fantastike nga liqeni i ...
Ref. bot 2290
236 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet 1+1 tek Kopshti Botanik!

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 74000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 me pamje nga kopeshti botanik. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane parkut te liqenit dhe kopshtit botanik dhe zoologjik. Prona ndodhet ...
Ref. bot 2286
204 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet komercial tek Pazari i Ri!

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 550000 € Zone 282 m²

Shitet Ambient Komercial tek Pazari i Ri me cmim okazion. Mundesi shume e mire investimi pasi ambienti eshte i dhene me qera mujore 3.250 Euro me kontrate 10 vjecare nga kompani serjoze. Per infor...
Ref. bot 2282
26 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Comercial 170 m2 prane fushes se spor...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 375000 € Zone 170 m²

Shitet ambient sherbimi ne katin 0 prane fushes se sportit ne Laprake. Orientimi i prones eshte jug perendim ne nje pallat me punime shume cilesore. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne pr...
Ref. bot 2276
27 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Jepet me Qera Komercial 200m2 +100m2 V...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 1500 € Zone 300 m²

Jepet me Qera Komercial 200m2 +100m2 Verande ne zone shume te mire ku ka prane shume institucione si Universitete dhe shkolla. Fakulteti i Shkencave Sociale, Universiteti Mesdhetar i Shqiperise, Unive...
Ref. bot 2261
94 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 130000 € Zone 98 m²

Shitet aprtament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i rinovuar teresisht se fundmi dhe shitet i mobiluar. Paisjet elektroshtepiake jane te markave me cilesore gjithashtu edhe arredimi eshte i...
Ref. bot 2244
239 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Jepet me Qera 2+1 i mobiluar ne fresk...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 220 € Zone 80 m²

Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet prane Fizikes Berthamore ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh i paisur me ashensor. Zona ka infrastrukture te mire dhe ...
Ref. bot 2232
473 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Jepet me qera comercial 38m2

Tirana › Tirana › Selvia
Per Qira: 250 € Zone 38 m²

Jepet me Qera Dyqan 38m2 ne Kryqezimin e Rruges 4 Deshmoret me Rrugen Thanas Ziko. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne kete prone apo nje prone tjeter te ngjashme me te mos hezitoni te kon...
Ref. bot 2227
145 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

OKAZION! JEPET ME QERA LOKAL ME 200 M2...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 650 € Zone 240 m²

Jepet me qera lokal me verande 200m2 ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, Komuna e Parisit. Laokali aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ka klientel te regullt. Ka nje ambient te kendeshem dhe...
Ref. bot 2205
452 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet Dyqan tek rruga Siri Kodra!

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 195000 € Zone 54 m²

Shite Dyqan kati 0 ne rrugen Siri Kodra pallat i ri aktualisht eshte i dhene me qera si klinike.Per informacione te metejshme apo nje vizite ne prone telefono ne numerin e telefonit 0694050016! Falemi...
Ref. bot 2194
96 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet 3000m2 Toke ne Farke

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 135000 € Zone 3000 m²

Shitet Toke ne Farke me siperfaqe 3000m2 zona eshte ne zhvillim prane saje po ndertohen dy vila dhe afer kalon dhe unaza e madhe per informacione te metejshme apo nje vizite ne prone me telefononi ne...
Ref. bot 2193
95 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet vile 3 kate ne Kombinat

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 150000 € Zone 365 m²

Shitet Vile 3 kate ne Kombinat. Te treja katet kane te njejten strukrure organizon nga 4 dhoma gjumi dhe nje sallon ndenjie, nje koridor nje tualet dhe dy banjkone njeri ne pjesen e perparme te nderte...
Ref. BOT 2116
135 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet toke ne sauk

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 27000 € Zone 234 m²

Shitet toke ne Sauk ndrenda nje lagjeje me ndertime te reja. Toka eshte e rethuar me mur. Perinformacione te metejshme apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni ne numerin e telefonit 06940500...
Ref. BOT 2115
230 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Kompleksi Lura, Gjiri i Lalezit ofrohe...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Qira: 500 € Zone 122 m²

Ne Kompleksin Lura ne Gjirin e Lalezit ofrohen per qera dy apartamente 1+1+ tualet + verande + oborr te cilet mund te bashkohen edhe ne nje apartament te vetem. Qeraja mujore eshte 500 Euro per secili...
Ref. BOT 2112
256 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet toke are 19647m2 e mbiell me u...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Shitje: 450000 € Zone 19647 m²

Toka ka nje distance 3.5km ne vije ajerore nda Autostrda Tirane Durres. ka nje forme te regullt drejtkendore dhe eshte e mbielle me ullinj. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone mos nguron...
Ref. BOT 2101
92 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet Ndertese 1 kat sherbim + 1 kat ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 170000 € Zone 189 m²

Shitet Ndertese Dy Kateshe ku kati i pare mund te perdoret per sherbime, magazine ose punishte dhe kati i dyte per banim. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 79m2. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 110m...
Ref. BOT 2100
226 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet 2+1 Rruga e kavajes

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 120000 € Zone 135 m²

Shitet 2+1 ne Rrugen e Kavajes e Organizuar ne nje dhome ndenjeje qe lidhet me kuzhinen dhe koridorin, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ambient ndihmes i cili aksesohet nga njera nga dhomat e gjumit dh...
Ref. BOT 2099
177 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet ndertese + truall tek shkolla e...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 250000 € Zone 186 m²

Shitet Truall dhe ndertese prane Shkolles se Kuqe. Aktualisht peona nuk eshte ne perdoeim. Objekri oeganizohet nga nje dhome dite + ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, nje koridor i gjate, dy tualete, nj...
Ref. BOT 2098
178 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet Toke buze rruge 550m para se te...

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 200200 € Zone 1430 m²

Shitet 1430m2 toke buze rruges kryesore para se te shkosh ne Rinas, per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone!...
Ref. BOT 2092
101 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Jepet me Qera Ambient Biznesi 250m2 Te...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 1000 € Zone 250 m²

Jepet me Qera Ambient Biznesi me nje siperfaqe prej 250m2. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati gjashte katesh eshte i organizuar ne nje hapsire pa ndarje dy tualete verande ballkon dhe...
Ref. BOT 2091
92 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet Shtepi Private + 3300 m2 toke n...

Tirana › Tirana › Tufine
Per Shitje: 170000 € Zone 103 m²

Shitet Shtepi Private me 3.300 m2 toke. Shtepia eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon ndenjie dhe nje tualet. Ne oborr ndodhet edhe nje ndertese tjeter e vecuar qe mund te perdoret si njesi ...
Ref. BOT 2085
264 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

Shitet vile dy kateshe ne Kombinat buz...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 150000 € Zone 220 m²

Shitet vile dy kateshe ne Kombinat buze rruges. Kati i pare eshte i organizuar nga nje garazh te madh qe mund te perdoret per disa makina ose magazine, guzhina nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje dh...
Ref. BOT 2060
263 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

SHITET LOKAL NE RRUGEN "SITKI ÇIÇO"...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 230000 € Zone 62 m²

Lokali ndodhet ne rrugen "Sitki Çiço" me nje siperfaqe te brendshme 62m2. Siperfaqe e jashtme e shfrytezueshme kundrejt taksave, mund te shtohet ne varesi te zhvillimit te Biznesit. Pozicionimi buze...
Ref. BOT 1983
366 Vizita
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016