zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bardh...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar me nje s...
Ref. prime 465
79 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 3+1 ne rrugen 'Mine ...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 190000 € Zone 150 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 150m2 ne rrugen 'Mine Peza'. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne te gjitha ambientet, salloni sebashku me ambientin e gatimit, ...
Ref. prime 464
146 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE QEN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i Pare, shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, shume mire te administruar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe...
Ref. prime 457
65 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Si...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 84000 € Zone 94 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 94 m2 ne rrugen Siri Kodra, ne nje nga komplekset me punime me te mira ne zone. Apartamenti eshte I pabanuar me pare, I organizuar ne nje sallon, dy dhoma gju...
Ref. prime 421
405 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Ambient komercial per shitje/qera ne u...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 99000 € Zone 0 m²

Ne Unazen e Re, te rethrrotullimi i Ozone, shitet ambient komercial ne katin e pare. Ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 77.9m2 te organizuar ne open space. Ambienti ka sherbyer me pare si kl...
Ref. prime 414
177 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Siri K...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 67000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77.1 m2 ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti eshte I organizuar ne nje sallon, ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e gj...
Ref. prime 405
427 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Xhamllik tek rruga Sitki Cico. Sipërfaqja e apartamentit është 66 m2 dhe ndodhet në katin e trete të një pallati ekzistues me tulle. Apartamenti është i organizuar në një ambj...
Ref. prime 396
419 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ne Misto Mame

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 42000 € Zone 59 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 59 m2 ne rrugen Thoma Koxhaj, Misto Mame. Apartamenti ndodhet te katin e 2 ndertim te nje pallati te ri dhe eshte i arreduar ne menyre bashkohore. Organizohet...
Ref. prime 383
799 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

SHITET SUPER VILE 4-KATESHE

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 450000 € Zone 544 m²

Shitet super vile 4 kateshe me siperfaqe totale 580m2 pra 145m2 per secilin kat. Ka siperfaqe totale trualli 689m2 dhe 544m2 oborr i investuar ne menyre te kendshme. E gjithe vila eshte super e inve...
Ref. prime 369
224 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet super apartament 2+1 ne Hoxha T...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 140000 € Zone 120 m²

Apartamenti organizohet ne menyre shume te rregullt ku nje korridor i bollshem ndan zonen e dites me zonen e nates. Hapesira me e madhe gjendet tek salloni ose dhoma e pritjes bashke me kendin e ngren...
Ref. prime 346
664 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TE PAZA...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1800 € Zone 0 m²

Ambienti eshte krijuar nga bashkimi i dy apartamenteve dhe eshte i vendosur ne katin e fundit te nje pallati te ri, tek rruga Hoxha Tahsim, me pamje nga sheshi Avni Rustemi. Eshte i organizuar nga pes...
Ref. prime 310
257 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Kati i nje vile per qira prane Rruges ...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Apartament per qira, ne katin e II-te te nje vile, e ndodhur ne nje zone me akses mjaft te mire me Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ka hapesira te bollshme, te organizuara ne dhome ndenjeje, kuzhine ga...
Ref. prime 302
259 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Jepet me qira super apartament 2+1+pos...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1500 € Zone 160 m²

Jepet me qira super apartament! Apartamenti ndodhet ne zonen me te bukur te qytetit , tek Liqeni Artificial, ne nje objekti shume te bukur dhe shume cilesor. Eshte i orientuar nga Jug-Lindje-Perendim....
Ref. prime 298
279 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

JEPET DUPLEX ME QIRA PRANE AMBASADES A...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 800 € Zone 157 m²

Jepet me qira nje duplex ne nje ndertim te ri me ashensor i pozicionuar prane zones se Ambasades Amerikane. Duplexi organizohet ne katin e pare nga nje sallon ndjenjeje me kuzhine te vecuar, nje studi...
Ref. prime 293
292 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

SUPER VILE ME QERA PRANE VILAVE AMERIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Jepet me qira vile 3-kateshe prane vilave amerikane. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, nje dhome qe mund te perdoret dhe si dhome mbledhjesh nje t...
Ref. prime 290
262 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liceu...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liceu Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient kuzhine, tre dhoma ...
Ref. prime 270
274 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Apartament 2+1 per qira te Liceu Artis...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 tek Liceu Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i ndricuar se bashku me nje ambient kuzhine, dy...
Ref. prime 268
341 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet toke industriale ne Porto Roman...

Durrës › Durrës › Porto Romano
Per Shitje: 562500 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Porto Romano tek depozitat. Siperfaqja totale eshte 12 500 metra me cmim 45 euro/m2, i diskutueshem. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ...
Ref. prime 257
260 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet toke ne Rinas.

Tirana › Tirana › Rinas
Per Shitje: 512000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne nje zone ne zhvillim ne Rinas. Siperfaqja totale eshte 12 800 m2, e pershtatshme per fasoneri. Cmimi 40 euro/m2 okazion per vendndodhjen, duke marre parasysh qe toka do te favorizohet s...
Ref. prime 256
269 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet super apartament 3+1 tek Pazari...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 180000 € Zone 0 m²

Shitet nje apartament 3+1 me siperfaqe te brendshme 143 m2, tek rruga “Hoxha Tahsim”, 100m larg nga Pazari i Ri. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje ndertimi te ri, me rifinitura shume cileso...
Ref. prime 250
1041 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet ose jepet me qera super apartam...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qera super apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones me rifinitu...
Ref. prime 217
439 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Jepet me qera kati I trete I nje vile....

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 180 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 1+1 ne Brryl. Ambjenti eshte me nje siperfaqe prej 50m2, I organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe nje dhome gjumi , I mobiluar mire, ndodhet ne katin e trete te nje vile ne nje ...
Ref. prime 139
1412 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 1+1 ne Durres.

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 27000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e plazhit, Durres. Prona eshte e re, e pabanuar me pare, fare prane plazhit, ne vijen e pare bregdetare. Ambienti eshte I investuar nga brenda me punime shume cilesore, ...
Ref. prime 118
604 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet/jepet me qira apartament 3+1 ne...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 175000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 160m2, ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri me punime shume cilesore. Ai ...
Ref. prime 82
1057 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443