zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE XHAMLLIK TEK ...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 75000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen kryesore ne Xhamllik tek sheshi Shtraus. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me tulla. Apartamenti eshte i investuar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, nje...
Ref. prime 524
95 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Shitet toke ne autostrade

Tirana › Tirana › katund i ri
Per Shitje: Zone 1012 m²

Shitet toke prane autostrades. Toka ka nje siperfaqe 1012 m2 dhe pozicionohet prane rruges kryesore. Toka disponon certifikate pronesie. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin e mep...
Ref. prime 522
14 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE NE FRESK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 380000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira vile shume prane restorant Freskut me siperfaqe ndertimi 165 m2 ndersa siperfaqe totale 550 m2. Organizohet ne 2 kate + papafingo. Disponon certifikate pronesie. Per me shume...
Ref. prime 520
37 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET NJESI NE RRUGEN NDRE MJEDA

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 160600 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 73 m2 tek ish parku i autobusave. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndrysh...
Ref. prime 512
54 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET AMBIENT PRANE RRUGES IRFAN TOMI...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 92 m2 tek tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem ...
Ref. prime 510
61 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK OXHAKU

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 45000 € Zone 56 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 56 m2 prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ngritur nga toka ne nje pallat ekzistues me tulla. Organizohet nga nje dhome ndenje, kuzhine te v...
Ref. prime 505
360 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET TRUALL NE LIQENIN E TIRANES

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 400000 € Zone 416 m²

Shitet toke truall me siperfaqe 416 m2 tek Parku i Madh i Tiranes. Ofron mundesi mjaft te mire investimi. Gjithashtu disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Per me shume informacione apo per nje ...
Ref. prime 497
143 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 52000 € Zone 52 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 52.3 m2 ne rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te bardha. Eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me amb...
Ref. prime 456
661 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe te brendshme prej 120 m2 prane Ekspozites. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te pozicionuar buze rruge. Disponon fasade xhami dhe eshte i organizuar ng...
Ref. prime 444
239 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: Zone 15440 m²

Shitet toke prane autostrades Tirane-Durres. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem, buze rruges ne nje zone te zhvilluar industriale dhe te pershtatshme per zhvillimin e nje sere biznesesh te ndr...
Ref. prime 443
89 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET SUPER PENTHOUSE NE YZBERISHT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 170000 € Zone 181 m²

Super penthouse per shitje ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor me rifinitura shume cilesore. Ka nje siperfaqe te brendshme 130 m2 s...
Ref. prime 434
339 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 85000 € Zone 107 m²

Shitet super apartament 2+1 ne Fresk me siperfaqe totale 107m2. Apartamenti nodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh me ashensor. Organizohet nga nje sallon i bollshem, kuzhine, dy dhoma gjumi, bal...
Ref. prime 428
399 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 38000 € Zone 50 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 50m2 prane rruges "Bardhyl", tek shkolla "Kongresi i Lushnjes". Apartamenti ndodhet ne katin e 1, e ngritur nga toka, te nje pallati 5 katesh me tulla. Organizohet n...
Ref. prime 418
781 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Jepet me qira ambient tek rr. "Bardhyl...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 3600 € Zone 240 m²

Ambient komercial per qira. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 240 m2. Ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe organizohet ne hapesire open-space, cka ben qe ambienti te kete nje mundesi shume te mir...
Ref. prime 406
92 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BRRYL

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 95000 € Zone 100 m²

Shitet nje apartament 2+1 buze rruges kryesore, ne nje zone mjaft te preferuar ne Brryl. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues por totalisht te rinovuar nga brenda. Eshte i organizuar nga 2 dho...
Ref. prime 381
683 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET TOKE NE TRAGJAS.

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 160000 € Zone 4000 m²

Shitet toke ne Tragjas, ne Vlore. Toka ka nej siperfaqe prej 4000 m2 dhe ndodhet ne hyrje te fshatit Tragjas ne nje distance rreth 1 km nga qyteti i Orikumit. Toka pozicionohet prane rruges kryesore d...
Ref. prime 368
229 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET / JEPET ME QIRA PRANE KODRES S...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 450000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira nje vile 2-kateshe ne nje zone shume te qete, prane Kodres se Priftit. Vila ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 352m2 dhe eshte organizuar ne 2 kate, ku secili prej tyre di...
Ref. prime 311
410 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 67200 € Zone 84 m²

Shitet nje apartament 2+1me siperfaqe te pergjithshme 84 m2, prane komisariatit nr 4. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashesor dhe shume mire te administruar. Ai eshte i organizuar nga nje k...
Ref. prime 287
967 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Jepet ambient me qira

Tirana › Tirana › Profarma
Per Qira: 800 € Zone 420 m²

Jepet me qira nje ambient me siperfaqe ndertimi 330 m2, dhe siperfaqe totale 420 m2 se bashku me oborrin. Ambienti eshte i pershtatshem per magazina, fasoneri ose lloje te tjera biznesi. Ne cmim persh...
Ref. prime 284
383 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA VILE 2-KATESHE PRANE FAK...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 3000 € Zone 0 m²

Jepet vile 2-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit. Kati i pare i viles organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen dhe nje ambient ngrenjeje, nje dhome gjumi dhe nje tualet ndersa kat...
Ref. prime 275
409 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET/JEPET ME QIRA DUBLEX NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 180 m²

Shitet/Jepet me qira nje dublex ne zemer te Bllokut. Duplexi ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 180 m2. Ne nje kat ndodhet nje sallon i bollshem, nje ambient gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet i per...
Ref. prime 274
1029 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE R...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 700 € Zone 88 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 88 m2 prane qendres, ne fillim te rruges se Kavajes. Ambienti eshte i organizuar ne open-space dhe disponon fasade xhami. Ka ndricim natyral te bollshem d...
Ref. prime 273
317 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 550 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 40 m2 prane qendres, tek rruga e Kavajes. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Mund te sherbeje per cdo lloj biznesi, pasi eshte me fasade xha...
Ref. prime 272
262 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Jepet me qira apartament 1+1 prane Lic...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 500 € Zone 85 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 85 m2 prane Liceut Artistik. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe ka nje administrim shume te mire ku te gjitha ambientet e perbashk...
Ref. prime 265
335 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220