zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BRRYL

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 100000 € Zone 110 m²

Shitet nje apartament 2+1 buze rruges kryesore, ne nje zone mjaft te preferuar ne Brryl. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues por totalisht te rinovuar nga brenda. Eshte i organizuar nga 2 dho...
Ref. prime 381
27 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 48000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Rreskut me nje siperfaqe totale 95m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti mun...
Ref. prime 370
302 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET TOKE NE TRAGJAS.

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 160000 € Zone 4000 m²

Shitet toke ne Tragjas, ne Vlore. Toka ka nej siperfaqe prej 4000 m2 dhe ndodhet ne hyrje te fshatit Tragjas ne nje distance rreth 1 km nga qyteti i Orikumit. Toka pozicionohet prane rruges kryesore d...
Ref. prime 368
125 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 58000 € Zone 71 m²

Shitet nje apartament me siperfaqe 71 m2 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar nga nje sallon, nj...
Ref. prime 344
944 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 PRANE L...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe totale 95m2 prane liqenit te thate. Ambienti disponon 2 dhoma gjumi,1 sallon i madh se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje orie...
Ref. prime 341
201 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET / JEPET ME QIRA PRANE KODRES S...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 450000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira nje vile 2-kateshe ne nje zone shume te qete, prane Kodres se Priftit. Vila ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 352m2 dhe eshte organizuar ne 2 kate, ku secili prej tyre di...
Ref. prime 311
297 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

VILE DYKATESHE PER QIRA

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 600 m²

Jepet vile dykateshe per qira ne nje zone shume te qete dhe te sigurt. Kati i pare eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient ngrenje, nje kuzhine e vecuar, nje ambient salloni d...
Ref. prime 296
193 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga Mine P...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 60000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2 tek rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient kuzhine, nje d...
Ref. prime 285
595 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA VILE 2-KATESHE PRANE FAK...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 3000 € Zone 0 m²

Jepet vile 2-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit. Kati i pare i viles organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen dhe nje ambient ngrenjeje, nje dhome gjumi dhe nje tualet ndersa kat...
Ref. prime 275
268 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA DUBLEX NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2000 € Zone 160 m²

Jepet me qira nje dublex ne zemer te Bllokut. Duplexi ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 160m2. Ne nje kat ndodhet nje sallon i bollshem, nje ambient gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet i perbashket....
Ref. prime 274
350 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE R...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 700 € Zone 88 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 88 m2 prane qendres, ne fillim te rruges se Kavajes. Ambienti eshte i organizuar ne open-space dhe disponon fasade xhami. Ka ndricim natyral te bollshem d...
Ref. prime 273
197 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 550 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 40 m2 prane qendres, tek rruga e Kavajes. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Mund te sherbeje per cdo lloj biznesi, pasi eshte me fasade xha...
Ref. prime 272
148 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje ambient me siperfaqe te brendshme 50 m2, prane rruges se Durresit. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga dy ambiente te medha, te cilet kane lidhje me njeri-...
Ref. prime 263
256 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 43000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 85m2 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me punime cilesore dhe me sistem kapote. Ambienti organizohet nga nje sallon I bollsh...
Ref. prime 252
748 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA KATI I 3-te I NJE VILE N...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira kati i 3-te i nje vile me nje siperfaqe 110 m2, i cili ndodhet ne zonen e Xhamllikut. Ambienti eshte i organizuar nga nje dhoma gjumi matrimoniale, nje dhome tjeter gjumi e bollshme me n...
Ref. prime 234
158 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 114 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje siperfaqe 114m2 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, jo kat i fundit banimi. Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma...
Ref. prime 227
589 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1 NE OXHAK...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 110000 € Zone 137 m²

Shitet kati i 4 i nje vile ne zonen e Oxhakut. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 dhe eshte i organizuar nga kater dhoma gjumi, dy sallone te bollshme se bashku me dy ambiente kuzhine dhe dy tua...
Ref. prime 188
488 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA KLINIKE PRANE...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qera klinike gjinekologjike prane rruges Bardhyl. Klinika ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe mund te jete I pershtatshem per klinika te llojeve te ndryshme. Ambienti jepet me qi...
Ref. prime 156
277 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET LOKAL PRANE SHKOLLES SE KUQE!...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 200000 € Zone 0 m²

Shitet Bar-kafe prane shkolles se kuqe, ne nje zone te frekuentuar. Lokali eshte nje dublex me nje siperfaqe 130m2 dhe jepet i arreduar me të gjitha pajisjet funksionale. Gjithashtu biznesi disponon e...
Ref. prime 155
348 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA KATI I 2-te I NJE VILE...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 300 € Zone 100 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile 3 kateshe ne zonen e Xhamllikut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi ...
Ref. prime 130
354 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KRYQEZIM TE O...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 57000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne kryqezim te Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Ai eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje ambient gatimi i veçuar, dy ...
Ref. prime 125
518 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET VILE 4 KATESHE ME QERA

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 3600 € Zone 920 m²

Jepet me qira nje vile prane rruges se Dibres. Vila ka nje siperfaqe totale prej 610m2 dhe eshte e organizuar ne 4 kate dhe nje papafingo. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 170m2 dhe organizohet nga n...
Ref. prime 106
323 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA VILE TEK KRYQEZIMI I RR....

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Qira: 1450 € Zone 450 m²

Jepet me qira nje vile 2 kateshe me nje siperfaqe totale prej 450m2. Vila eshte e pozicionuar buze rruge, prane kryqezimit te rruges Bardhyl. Ka nje hapesire te madhe dhe te mireorganizuar. Kati i par...
Ref. prime 90
436 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 81000 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 104 m2 ne zonen e Xhamllikut. Zona eshte mjaft e qete per banim dhe ofron cdo facilitet per nje jetese komode. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenj...
Ref. prime 84
762 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220