zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

jepet me qira, lokal prane Ish Ekspozi...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

jepet me qira,lokal siperfaqe 84.7 m/2 te ish ekspozita. Lokali jepet vetem me banakun .Cmimiper qira 900 eu....
Ref. avenue 765
221 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Okazion. Shitet apartament 2+1+2 tual...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 115000 € Zone 110 m²

Okazion.Shitet apartament 2+1 mjaft i mire Prane ures se Tabakeve. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , i mireadministruar. Apartamenti ka nje sip totale prej 110m2 dhe e brendesh...
Ref. avenue 764
766 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1 Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 95000 € Zone 123 m²

Shitet apartament 2+1 Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat et ri me ashensor, apartamenti ka nje sip 123.8 m2 eshte i projektuar ne nje living room te madh, 2 dhoma gjumi,sallon, ballkon. Apa...
Ref. avenue 762
302 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira zyre tek Mine Peza

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira zyre tek Mine Peza. Ambjenti ka nej sip prej 20m2 , ambienti mund te perdoret per cdo aktivitet . Cmimi 280 euro bashke me taksa.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Cnetury 21...
Ref. avenue 756
332 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

shitet lokal tek rruga e Durresit.

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 92000 € Zone 54 m²

shitet lokal tek rruga e Durresit.Lokali eshte ne gjendje pune aktualisht i dhene me qira. Lokali ka nje pozicion mjaft te mire. Lokali ka hipoteke, cmimi 92,000 euro. Nese deshironi te vizitoni pron...
Ref. avenue 741
476 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Res...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 100000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Restorant Durresi, RR.Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore, ne katin e 5 banim. Apartamenti ka nje planimetri e rregullt. Apartament...
Ref. avenue 737
609 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha Tahsim. Syqani perbehet nga nje sip te brendeshme prej 37.5 m2. Dyqani mund te perdoret per zyre , farmaci etj. Cmimi 200 euro. Nese deshironi te vizitoni prone...
Ref. avenue 735
621 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+obo...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+oborr prane Ambasades Amerikane. Vila eshte eprojektuar ne nje kuzhine gatimi , kuzhine ndenje, sallon, ballkon+verand, 3 dhoma gjumi , oborr te madh +garazh, 3 dho...
Ref. avenue 732
602 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Ulet cmimi ,Jepet me qira apartament L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament Luksoz 2+1+2 +garazhd . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes, prane kopshit zologjik,botanik. Aparatmenti ka nje sip prej 105m2 ne total dhe...
Ref. avenue 730
828 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepen Godine 3 kateshe , Magazina me q...

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 10000 € Zone 3400 m²

Jepen Godine 3 kateshe , Magazina me qira ne autostrade km 1. Magazinat ndodhen ne te 3 katet e godines, pervec magazinave ne katin e 2 dhe te 3 ndodhen edhe zyra, ambjentet kane edhe tualete. Pervec...
Ref. avenue 706
394 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira apartament 1+1 per zyra ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 250 € Zone 69 m²

Jepet me qira apartament 1+1 per zyra ose banim tek stadiumi Dinamo, Prane postes nr 8. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te fre...
Ref. avenue 705
431 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet lokal , Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 206000 € Zone 75 m²

Shitet lokal ne Myslym Shyr. Ambjenti eshte ne gjendje pune si lokal me nje klientele te zgjedhur . Ambjenti ka nje sip prej 75m2. Ambjenti disponon edhe verande. Ambjenti ka hipoteke. Cmimi nga 226...
Ref. avenue 697
363 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Rrug...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 132000 € Zone 164 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Rrugen: Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, me nje administrim mjaft te mire, eshte i projektuar nga 2 dho...
Ref. avenue 682
830 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira zyre 4+1+ 2 tualete tek...

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Qira: 600 € Zone 150 m²

Jepet me qira zyre 4+1+ 2 tualete tek Rruga Fortuzi. Ambjenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra ose banim, ndodhet ne rruge kryesore. Cmimi 650 euro neto i diskutueshem. Nese deshironi te Vizitoni ...
Ref. avenue 678
282 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira zyre 3+1 tek Rruga Fort...

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Qira: 350 € Zone 91 m²

Jepet me qira zyre 3+1 tek Rruga Fortuzi. Ambjenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra ose banim, ndodhet ne rruge kryesore. Cmimi 400 euro neto i diskutueshem. Nese deshironi te Vizitoni pronen kont...
Ref. avenue 677
289 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi Din...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 130000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo, prane Postes Nr: 8. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , i mireadministruar ne katin e pare banim. Apartamenti eshte i projektuar ne : 2dhao...
Ref. avenue 670
1158 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007