zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambjent për magazinë në...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent për magazinë në Rr: e Dibres përball Luxmodamarket, i cili ndodhet në katin -1 me hyrje nga rruga kryesore. Për më tepër informacion ju lutem kontaktoni Lindita Beqiri në nr. te...
Ref. royal 361
69 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament 3+1 për shitje tek Rr:''Mih...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 134000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 3+1, në katin e dytë të një pallati ekzitues në Rr: ''Mihal Popi'' në lagjen midis lulishtes ''1 Maj '' dhe shkollës ''Vasil Shanto'' e cila është tepër e zhvilluar dhe ofron shumë f...
Ref. royal 360
175 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament për qira 1+1 tek Astiri sip...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 190 € Zone 55 m²

Jepet me qira apartament 1+1, bosh, vetëm me pjesën e kuzhinës, në katin 4 të një pallati të ri 9 katësh. Apartamenti lirohet në fillim Shkurti. Për më tepër kontaktoni Lindita Beqiri në nr. tel +355 ...
Ref. royal 346
305 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament 2+1+2 për shitje tek Rr: ''...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 132000 € Zone 128 m²

Shitet apartament tek Rr: '' Mihal Grameno'' pranë shkollës së baletit, i cili ka një sipërfaqe të brëndshme prej 128 m2 , ndodhet në katin e 6 të një pallati të paijisur me ashensor. Apartamenti ësht...
Ref. royal 345
661 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

JEPET ME QIRA DYQAN DHE SHITET BIZNESI...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 210 € Zone 48 m²

Jepet me qira dyqan 48 m2, në katin 0, tek Astiri i cili funksion prej vitesh si qendër interneti. Dyqani është në buzë rruge dhe ka shumë vizibilitet, në një nga lagjet me kalueshmëri të lartë. Biz...
Ref. royal 343
82 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Dyqan për shitje tek ''Fusha e Aviacio...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 73000 € Zone 35 m²

Shitet dyqan 35m2 tek Fusha Aviacionit, në katin 0 të një pallati të ndërtuar vitet e fundit. Pozicionohet në vijen e parë të pallateve dhe me pamje nga pedonalia e fushës gjë e cila e bën tepër të sh...
Ref. royal 328
176 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Pronë në shitje tek Kodra e Diellit....

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: Zone 14827 m²

Shiten 7674 m2 pemëtore dhe 7153 m2 ullishte te Kodra e Diellit, Selitë. Mundësi e mirë investimi. 150 euro per m2. Disponon çertifikate pronësie. Informacion: +355 68 20 24 400 Lindita Beqiri...
Ref. royal 324
143 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Dyqan për shitje tek Liqeni i Thatë....

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 137000 € Zone 111 m²

Shitet dyqan 111 m2 tek Liqeni i Thatë në katin 0 të një pallati të ndërtuar vitet e fundit pranë rrugës kryesore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pozicioni i tij është shumë i përshtas...
Ref. royal 323
366 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 2+1+2 në Fresk.

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 70000 € Zone 104 m²

Apartament 2+1+2 për shitje në zonën e Freskut, i organizuar në sallon, kuzhinë të veçuar, dhomë matrimoniale me tualet, dhomë fëmijesh, tualet, dhe ballkon. Shitet i mobiluar 70.000 euro, i negociues...
Ref. royal 301
382 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament 2+1 për shitje tek Rr: Kava...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 73000 € Zone 73 m²

Apartamenti është i organizuar nga koridori i cili realizon shpërndarjen në dy dhoma gjumi, njëra dhomë fëmijesh dhe tjera dhomë matrimoniale me ballkon, dhomë ndenje me zonën e gatimit, si dhe tualet...
Ref. royal 275
422 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Jepet me qira garsionere tek Unaza e R...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 220 € Zone 34 m²

Jepet me qira garsionere tek Unaza e Re në katin e 8-të, të një pallati të ri, i mirë administruar, me ashensor, me orientim nga lindja. Banesa ogranizohet në korridor cili realizohn hyrjen ne sallon ...
Ref. royal 261
307 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet apartament 1+1 në Durrës, pranë...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 38000 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 në Durrës, pranë shkollës ''Bajram Curri'', ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor.Apartamenti është i organizuar në korridor i cili realizon ndarjen në sallon ...
Ref. royal 257
296 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 1+1 tek Fresku.

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 47500 € Zone 45 m²

Shitet apartament 1+1 tek Fresku, me pamje nga Tirana, kati i fundit, i organizuar në korridor , sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Disponon vetëm kontratë porosie. Planifikoni vizitën t...
Ref. royal 256
294 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Dyqan dhe garazh në shitje tek rruga V...

Tirana › Tirana › Rruga Vace Zela
Per Shitje: 84000 € Zone 70 m²

Shitet dyqan 70m2 dhe garazh 35m2, me dokumentacion të rregulltë në rrugën ''Vaçe Zela'', pranë Globe. Prona është përkatësisht në katin 0 të një pallati të ndërtuar vitet e fundit, me tualet dhe me p...
Ref. royal 255
492 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 2566 m2 arë në Spitallë, Durrës...

Durrës
Per Shitje: 86000 € Zone 2566 m²

Shitet 2566 m2 arë në Spitallë, Durrës. Prona disponon dokumentacion të rregullt dhe është e përshtatshme për lloje të ndryshme aktiviteti. Për më tepër ju lutemi kontakoni në 00355 68 20 24 400 Lin...
Ref. royal 252
303 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Dyqan për qira tek Unaza e Re, pranë v...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 400 € Zone 104 m²

Dyqan për qira tek Unaza e Re, pranë vila L, I pozicionuar në katin 0, I cili ka funksionuar si depo farmaceutike, me hyrje nga rruga kryesore dhe nga sheshi i një pallati të ndërtuar së fundi. Dyqani...
Ref. royal 251
225 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Apartament 1+1 për shitje në Laprak....

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 29500 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 për shitje në Laprak, pallat ekzistues, kati 4, I cili disponon dokumenacion të rregulltë, mundësi e mire investimi. Apartamenti organizohet nga korridori që kryen ndarjen në dhomë ndën...
Ref. royal 249
540 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 8745m2 pemëtore në Petrelë....

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 905000 € Zone 8745 m²

Shitet 8745 m2 pemëtore në Petrelë,me dokumentacion të rregullt, e pozicionuar në vend shumë të favorshëm për resorte, restorante, apo lloje të tjera aktivitetesh. Për më shumë informacion ju lutem ko...
Ref. royal 247
368 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Jepet dyqan me qira në Kombinat.

Tirana › Tirana
Per Qira: 280 € Zone 60 m²

Jepet dyqan me qira në Kombinat, i organizuar në dy dhoma, me tre porta hyrëse që mundëson shfrytëzimin për aktivitete si klinikë, parukeri-estetik, qendër kursesh etj. Dyqani ka akses në rrugën krye...
Ref. royal 246
230 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet 7000 m2 arë 6km nga lapidari i...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 226800 € Zone 7000 m²

Shitet 7000 m2 arë 6km nga lapidari i Pezës, me dokumentacion të rregullt në buzë rruge kryesore. Në sipërfaqen e saj ka të ndërtuar kapanon (proces legalizimi) i shfrytëzuar për punishte mobilerie,...
Ref. royal 244
252 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet tokë me sipërfaqe totale 4300 m...

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Shitje: 188000 € Zone 4300 m²

Shitet tokë me sipërfaqe totale 4300 m2 , nga të cilat 300m2 janë të ndara në truall dhe pjesa tjetër 4000 m2 në arë tek blloku i vilave "Ben Mjalti", në Pezë Helmes. Prona disponon dokumentacion të ...
Ref. royal 243
1871 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Shitet ose jepet me qira (1500 përfshi...

Durrës
Per Shitje: 360500 € Zone 627 m²

Shitet ose jepet me qira (1500 përfshirë tatimin) 3 kate vile në Sukth. Ndërtesa është me të gjitha dokumentacionet e rregullta, me certifikatë pronësie dhe i është bërë rivlerësimi. Prona ka një sip...
Ref. royal 234
254 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Jepet me qira magazine tek blloku maga...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 560 € Zone 135 m²

Jepet me qira magazinë tek blloku magazinave në Rr: 5 Maj me një sipërfaqe 135 m2. Ambjenti ka sherbyer si magazinë e dyqanit ngjitur me të dhe është i organizuar në një sallë të bollshme në të cilen ...
Ref. royal 227
157 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

Jepet me qira njësi komerciale tek bll...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 750 € Zone 135 m²

Jepet me qira njësi komerciale tek blloku magazinave në Rr: 5 Maj me një sipërfaqe 135 m2. Ambjenti është i punuar shumë mirë nga brënda dhe është i organizuar në një sallë të bollshme e cila kryen fu...
Ref. royal 226
229 Vizita
Agent
Lindita Beqiri
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400