zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

HOTEL PER SHITJE DHE QIRA NE GOLEM!

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 1742 m²

Shitet hotel ne Golem Kavaje, ne koder 700m nga bregu i detit ku ofrohet edhe nje pamje e mrekullueshme, me siperfaqe trualli edhe ndertimi. Hoteli eshte i organizuar ne 19dhoma, 2restorante, 2bar kaf...
Ref. bosko 500
141 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1600 € Zone 210 m²

Jepet ambient me qira per zyra ne zonen e Bllokut. Zyrat ndodhen ne katin e gjashte teknik. Ambienti eshte i ndare por mund te behet edhe open space ne kerkes te klienti. Siperfaqja eshte 200m2 neto e...
Ref. bosko 494
84 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRA NE BLLO...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 880 € Zone 120 m²

Jepet ambient me qira per zyra ne zonen e Bllokut. Zyrat ndodhen ne katin e gjashte teknik me pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte open space 110m2 duke ju ofruar mundesin e shfrytezimit sipas nev...
Ref. bosko 490
81 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

ZYRA PER QIRA NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 110 m²

Jepet ambient me qira per zyra ne zonen e Bllokut. Zyrat ndodhen ne katin e peste teknik me pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte open space 100m2 duke ju ofruar mundesin e shfrytezimit sipas nevoj...
Ref. bosko 489
77 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TE RR.ELBAS...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 4200 € Zone 290 m²

Jepet me qira ambient komerciale buze rruge me fasade xhami, me siperfaqe 286.7m2 neto, kati 0. I pershtatshme per institucione bankare, super market, showroom. Cmimi eshte 4'200euro bruto. Per me shu...
Ref. bosko 477
80 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SUPER VILE E MOBILUAR PER SHITJE NE QE...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: Zone 678 m²

Vile per shitje ne Qerret. Vila ndodhet ne zonen me te mire te vijes te bregdetit Adriatike. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira turstike, largesi 50 m nga deti. Ka nje siperfaqe prej 279.4m2 pe...
Ref. bosko 423
229 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

ZYRE PER QIRA PRANE STADIUMIT DINAMO!...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 750 € Zone 60 m²

Ambienti komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ne nje nga ndertimet me te reja dhe cileosre te zones. Ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 edhe mund te perdoret per biznes...
Ref. bosko 421
126 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

Super apartament 2+1 per shitje prane ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 115000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me hipoteke, ne nje zone te mire aksesueshme, me akses ne Rr.e Dibres si dhe ne Rr. e Barrikadave. Apartamenti eshte restauruar totalisht se fundmi, hapesire e bo...
Ref. bosko 386
538 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

Super duplex per shitje prane Qendres...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 165000 € Zone 140 m²

Shitet super duplex i investuar prane qendres se Tiranes! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me hipoteke, ne nje zone te mire aksesueshme, me akses ne Rr. e Dibres si dhe ne Rr. e Barrikadave. Apar...
Ref. bosko 385
422 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO ME ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 99000 € Zone 133 m²

Shitet apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, me siperfaqe 133.92m. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati 8 katesh. Apartamenti jepet edhe i mobiluar edhe me nje cmi...
Ref. bosko 367
323 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+2+3+3 BALLKO...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: Zone 286 m²

Shitet super apartament te Komuna e Parisit. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 268.8 m2. Organizohet ne dy dhoma ndenje, nje guzhine, tre dhoma gjumi dhe 3 tualete. Apartamenti eshte i inves...
Ref. bosko 360
286 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR PER SHITJE...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Shitje: Zone 149 m²

Shitet apartament 3+1+2 i mobiluar per shitje me 2 poste parkimi te perfshira ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qyetit dhe ju mundeson nje sere facilitetesh. Apartamenti esht...
Ref. bosko 349
629 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE RTSH!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 240000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 prane RTSH ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon ndenje bashke me kuzhine., dy tualete edhe dy depo. Apartamenti ndodhet ne...
Ref. bosko 344
265 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUA...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar se fundmi me aredim bashkekohor, ne vile 4 kateshe me siperfaqe 90m2 per secilin apartament. Apartamenti eshte i sapo mobiluar edhe i pabanuar me pare, me termo...
Ref. bosko 341
487 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 85000 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1i mobiluar ne zonen e Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh te pajisur me ashensordhe i mire administruar. Apartamenti eshte ne proces hipoteki...
Ref. bosko 340
1226 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

VILE ME QIRA PRANE LIQENI TE THATE !!...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 3000 € Zone 500 m²

Vila eshte e organizuar ne tre kate ku, kati zero ka parkim per 3 automjete dhe nje dhome qe mund te sherbeje si lavanteri. Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi dhe nje tualet....
Ref. bosko 333
384 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: Zone 260 m²

Jepet me qira ambient komercial prane kafe Flores. ka nje fasade xhami prej me shume se 12 metra. Ambienti eshte i organizuar ne dy kate, ku kati i pare eshte 170m, edhe kati i dyte eshte 100m, ambi...
Ref. bosko 330
269 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET BAR/KAFE PRANE STADIUMIT DINAM...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 100000 € Zone 83 m²

Jepet Bar/Kafe per shitje prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ka fuksionuar me pare si lokal, ka nje siperfaqe 83m2 bruto. Eshte nje menyre e mire investimi. per Bar/Kafe, market etj. Per me shume inform...
Ref. bosko 319
280 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ALI D...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane fushes se Ali Demi. Apartamenti eshte i mobiluar ne nje menyre bashkohore. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati shtate katesh te pajisur me ashensor dhe i mi...
Ref. bosko 312
947 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE PERBALL DREJ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 210000 € Zone 127 m²

Apartament per shitje dhe qira i ndodhur ne nje nder zonat me elitare te kryeqyteit, ne rrugen Sami Frasheri perballe me Drejtorine e Policise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 127 m2 te organizuar...
Ref. bosko 309
754 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

2+1 PER QIRA PRANE RR. 5 MAJI!

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira 2+1, ne vile 4 kateshe, 90m. Apartamenti eshte i sapo mobiluar edhe e pabanuar me pare, me termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, panel diellor, internet, 2ballkone edhe post parkimi per se...
Ref. bosko 308
70 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

Jepet me qira apartament 2+1 i mobilua...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar se fundmi me aredim bashkekohor, ne vile 4 kateshe me siperfaqe 90m2 per secilin apartament. Apartamenti eshte i sapo mobiluar edhe i pabanuar me pare, me termo...
Ref. bosko 307
426 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

VILE PER SHITJE PRANE QTU!

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 235000 € Zone 506 m²

Shitet vile 4 kateshe, prane QTU. Shitet bosh. Ne katin e pare ka nje garazh dhe nje dyqan, i cili eshte shfrytezuar si parukeri. Ne katin e dyte dhe te trete ka nga 3 dhoma, tualete ne dhomat e gjum...
Ref. bosko 302
369 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET VILE 3KATESHE NE ROLLING HILLS!...

Tirana › Tirana › Rolling Hill Residence
Per Shitje: 1250000 € Zone 700 m²

Shitet vile luksoze, me siperfaqe ndertimi 700m2 dhe siperfaqe trualli 952. Vila ka pishine private, garazhd. Disponon dokumentacion te rregullta....
Ref. bosko 293
776 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243