zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA NJESI KOMERCIALE NE KOMB...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 , ndodhet ne nje nga kryqezimet me vizualitetin me te lart ne zonen e kombinatit cka ofron mundesin per nje investim te suksesshem per shume lloje biznesesh si Ba...
Ref. bosko 315
56 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 160 € Zone 40 m²

Ambient Komercial per qera prane Rruges Jordan Misja dhe Don Bosko, ka nje siperfaqe prej 40m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme komerciale si dhe zyra sherbimi. Ambienti eshte open space gje...
Ref. bosko 301
164 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THAT...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 55000 € Zone 64 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te ndertuara vitet e fundit ne zonen e Liqenit te Thate. I ndodhur ne nje zone te qete dhe prane ajrit te paster, apartamenti ofron nje jete komode....
Ref. bosko 300
1001 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN JORDAN...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: Zone 123 m²

Shitet apartament 2+1 prane rruges Jordan Misja. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, apartamenti ka nje siperfaqe 123 m2 nga te cilat rreth 30 m2 jane verande, apartamenti organizohet...
Ref. bosko 286
400 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE NE FSHATIN TURIS...

Korçë › Korçë › Voskopoje
Per Shitje: 69000 € Zone 300 m²

Shtepia ndodhet ne nja nga pikat me piktoreske te zones zotron nje siperfaqe prej 1000 m2 te shfrytezushme , dhe 300 m2 truall ne certifikat nga te cilat 94 m2 jan ndertes nje kateshe e cila organizoh...
Ref. bosko 267
73 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

JEPET NJESI KOMERCIALE ME QERA NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Mine Peza , ka nje hapsire te brendshme prej 48 m2 dhe nje verand 40m2 te shfrytezushme. Me perpara ambienti ka funksionuar si bar kafe, vendndodhja e ambienti...
Ref. bosko 264
125 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMBINAT!

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 27000 € Zone 50 m²

Shitet apartament me 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe ballkon me siperfaqe 50 m2 ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 6 kateshe dhe ndodhet ne nje pozicion ku ka te ...
Ref. bosko 246
259 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

Shitet dublex ne Don Bosko per 45`000 ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 45000 € Zone 68 m²

Duplex per shitje ne nje kompleks ndertuar pas viteve 2000, ndodhet ne katin e pare banimi dhe shitet i mobiluar. Ambienti organizohet nga nje sallon ndenje dhe kuzhine me vete me siperfaqe 49m2, nje...
Ref. bosko 221
532 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

Shitet apartament 2+1 prane Bulevardit...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 100000 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 per shitje prane bulevardit te ri. Apartamenti ka siperfaqje 100m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me punime teper cilesore. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2...
Ref. bosko 220
483 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE INXHIENERI...

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Shitje: 80000 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet prane Inxhienerise te Ndertimit, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne katin e shtate te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 ...
Ref. bosko 193
1506 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET TOKE NE LAPRAKE

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 250000 € Zone 357 m²

Shitet toke ne Laprake. Toka ka nje siperfaqe prej 357m2 si dhe nje ndertim nje katesh me siperfaqe 65.7m2 per investime te ndryshme,ndodhet ne buze te rruges Riza Cuka ,Prona disponon certifikate hip...
Ref. bosko 193
282 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

Apartament 3+1 per shitje Ambasador 3...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Shitje: 260000 € Zone 160 m²

Apartament 3+1 per shitje, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Ambasador 3. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura shume cilesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 146...
Ref. bosko 185
656 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 5+1 DHE 2 VEN...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Qira: 700 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 198 m2 neto i organizuar ne 1 sallon te bollshem 5 dhoma gjumi dhe 3 tualete . Bashke me ambientet ofrohen dhe 2 poste ...
Ref. bosko 175
389 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: Zone 78 m²

Shitet apartament ne Don Bosko ne ndertese te re, i ndodhur ne katin e 1 banim dhe i orientuar nga lindja. Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Te gji...
Ref. bosko 162
1143 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET VILE 2 KATESHE NE KAMEZ!

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 150000 € Zone 449 m²

Shitet vile 2 kateshe ne kamez kati 1 eshte i mobiluar dhe i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon ndenje dhe 1 tualet kurse kati dyte ka vetem nje dhom gjumi et mobiluar dhe eshte i organizuar n...
Ref. bosko 161
573 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET PENTHOUSE-Du-plex 3+1 TEK ELEO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 65000 € Zone 78 m²

Shitet Penthouse -Du-plex 3+1 tek Eleonor. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, i shtruar me parket dhe investime ekstra nga pronari. Ka orientim mjaft te favorshem , sidomos ne pjesen e sallonit, e...
Ref. bosko 148
1012 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

AMBJENT 1+1 PER QERA PER ZYRA

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Qira: 300 € Zone 67 m²

Zona ku ndodhet Apartamenti eshte nga zonat me te kerkuara dhe me te populluara ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me punime shume cilesore me ashensor dhe te miradministruar. Per nje viz...
Ref. bosko 142
321 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

DYQAN ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 300 € Zone 20 m²

Jepet dyqan me qera ne rrugen e Kavajes prane Birra Tirana . Dyqani ndodhet ne nje godine ekzistuese nje kateshe dhe ka akses direkt ne rrugen kryesore e cila e ben te pershtateshme per aktivitete te...
Ref. bosko 125
442 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET VILE NE SARANDE

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 660 m²

Vila eshte e organizuar ne 3 kate + 1 kate papafingo me cati dhe verande duke ofruar nje pamje çlodhese nga deti, me punime mjaft cilesore. Kati i pare eshte I ndare ne 2 apartamente me vete, 1+1, nd...
Ref. bosko 123
802 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET BAR-KAFE & RESTORANT AFER INXHI...

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Shitje: 290000 € Zone 163 m²

Bar kafe Rstorant per shitje & qera pran inxhieneris se ndertimit buze rruges Artan Lenja . Lokali ka siperfaqe 100m2 është i arreduar, përfshin të gjitha pajisjet funksionale dhe nje ambjent i brends...
Ref. bosko 120
2669 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET TOKE NE VOSKOPOJE!

Korçë › Korçë › Voskopoje
Per Shitje: 78000 € Zone 2800 m²

Shitet toke me siperfaqe 2800 m2 prane fshtatit turistik Voskopoje. Eshte e pershtatshme per ndertime hotelerie dhe bujtina. Per me shume informacion na kontaktoni...
Ref. bosko 118
412 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT !!!...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 76000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Ne katin e 2 te nje pallati 9-katesh me ashensor. Me siperfaqe 115 m2 ,punimet brenda apartamentit jane bere nga vete pronari nga me cilesoret ne treg , me orientim...
Ref. bosko 117
808 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

Shitet shtepi private ne rrugen Siri K...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 220000 € Zone 154 m²

Shitet shtepi private ne rrugen Siri Kodra. Ka nje siperfaqe te pergjithshme 154.4 m2, ku 100m2 jane ndertim dhe 54.4m2 jane oborr. Organizohet nga nje sallon ndenje, nje kuzhine e vecuar, dy dhoma gj...
Ref. bosko 112
545 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244