zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Godine Banimi dhe Sherbimi 3 Ka...

Vlorë › Vlorë › KISHA ORTODOKSE
Per Shitje: 850000 € Zone 850 m²

Shitet Vila 4 kateshe + truall + garazh me nje siperfaqe totale prej 850 m2 prane Kishes Ortodokse ne Vlore. Godina ndodhet buze rruge dhe sherben si banim dhe sherbim, 3 kate dhe 1 kat nentoke. Ka ...
Ref. partners 286
131 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958
Property

Jepet me Qira Vile 3-kateshe ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: 1000 € Zone 230 m²

Jepet me qira vila 3 kateshe ne rrugen ''Hxhi Isuf Banka'' me siperfaqe ndertese 103.9m2 dhe siperfaqe totale 230m2. Secili kat ka hyrje te vecuar nga njera tjetra. Per me shume informacion kontakto...
Ref. partners 141
292 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958
Property

Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i That...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 115000 € Zone 117 m²

Shitet Apartament me siperfaqe 117m2 ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes. Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pa...
Ref. partners 139
300 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958
Property

Shitet Biznesi / Jepet me Qira prane L...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 350 € Zone 44 m²

Jepet me Qira ambienti prane Lokal 2 ''PALMAT'' ne Astir me siperfaqe 44m2. Ambienti jepet i arreduar dhe ne gjendje pune. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e Cel: +355 69 8118958....
Ref. partners 113
237 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958
Property

ULET ÇMIMI!!! Shitet Apartament 2+1 te...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 115000 € Zone 90 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi me siperfaqe totale 90m2 te Ali Demi. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri. Ofron te gjitha facilitet e nevojshme si shkolla, spital, transport urban...
Ref. partners 101
691 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958
Property

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1100 € Zone 132 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen e Kavajes, mbrapa Veting te Raiffeisen Bank me siperfaqe 132m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat me te freku...
Ref. partners 80
465 Vizita
Agent
Ernest Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0040,+355 69 811 8958