zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA 1500 M2 SIP. TRUALLI, PE...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Jepet me Qira 1500 m2 toke / truall, per vetem 2500 euro ne muaj, ne Autostraden Tirane - Durres; Rr. Pavarsia. Pozicioni i favorshem i vendodhjes se prones e ben investimin tuaj dhe me te sigurt, pas...
Ref. partners 345
27 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE RRUGEN E KA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 280 € Zone 87 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes me siperfaqe 87 m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe eshte totalisht i mobiluar. Organizohet nga: 1 korridor i bollshem, 1 sa...
Ref. partners 343
100 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 48000 € Zone 72 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Unaze te Re. Apartamenti organizohet nga : 1 korridor, nje sallon bashke me ambjentin e gatimit ( Guzhinen ), 1 dhome gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Orientimi eshte Peren...
Ref. partners 342
256 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA PER ZYRE APARTAMENT 2+...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 850 € Zone 113 m²

Jepet me qira vetem per zyre, apartamenti 2+1+2 brenda Kompleksit Delijorgji, per vetem 850 Euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit ose te 6 nga toka, pasi dy kate jane njesi biznesi, me nje...
Ref. partners 340
74 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENT 2+...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 86000 € Zone 113 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 tualete me cmim okazioni tek Kompleksi Rezidencial "GREEN CITY", i cili eshte nje nga Komplekset me cilesore ne Tirane, duke perfshire te gjitha standartet: Ndertim, banim, ko...
Ref. partners 339
244 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET AMBJENT 50 M2 ME QIRA TE "IRFAN ...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 220 € Zone 50 m²

Jepet Ambjent komercial me qira ne rr. "Irfan Tomini", perballe kopshtit 45, pallati i Big Marketit, me nje cmim teper te lire dhe ka hapesira per negocim. Ambjenti ka nje sip. prej 50 m2 dhe mund te ...
Ref. partners 338
92 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE FRESK....

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 170 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon, i cili ju jep munde...
Ref. partners 336
243 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE SHESHI WI...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 113000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh, ne rruge kryesore ( Sulejman Delvina ), paralel me posten nr. 8, si dhe 50 m larg sheshit Willson. Zona eshte nje nder me te preferuarat per b...
Ref. partners 332
430 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET NDJESHEM ÇMIMI!!! SHITET SUPER A...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 110000 € Zone 120 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara te Tiranes, te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te pallati te ri 10 katesh me ashensor dhe sigurisht te mire ...
Ref. partners 328
294 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE ASTIR ME H...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: Zone 48 m²

Shitet ambienti me sip. 48.5 m2 ne Unaze te Re / Astir. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket cilesor, si dhe ne te jane kryer punime ekstra elektrike teper cilesore, si dhe eshte i pajisur me...
Ref. partners 320
145 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PER VE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 220 € Zone 48 m²

Jepet ambienti me sip. 48.5 m2 me qira ne Unaze te Re / Astir, per vetem 220 Euro. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket cilesor, si dhe ne te jane kryer punime elektrike teper cilesore dhe esht...
Ref. partners 319
172 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBJENTI (ISH "UKT") NE...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 1000 € Zone 85 m²

Jepet me qira ambjenti me sip. 85 m2, ne Bulevardin "Gjergj Fishta", ish "UKT". Ambjenti ka nje pozicionim perfekt, per ushtrimin e cfare do lloji biznesi pasi ka akses te menjehershem ne rruge kryeso...
Ref. partners 317
141 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! APARTAMENT 2+1+ GARAZH ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 106 m²

Jepet me qira apartament 2+1+Garazh ne Komunen e Parisit tek kompleksi Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te kompleksit me 2 ashensor teper cilesor dhe me nje administrim shume te mire dhe ko...
Ref. partners 312
295 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 78000 € Zone 115 m²

Shitet Apartamenti 2+1+2 tualete me Hipoteke dhe i mobiluar, shume prane Resorant Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 5 katesh pa ashensor. Ka nje siperfaqje totale prej 115...
Ref. partners 301
168 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TE "KR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 599 € Zone 70 m²

Jepet me Qira Dyqani + Bisnes teper Fuksional tek "Cristal Center" ne Komunen e Parisit. Ambjenti eshte duplex, 40 m2 eshte kati i pare dhe 30 m2 eshte kati i dyte. Ambjenti funksionon prej 4 - 5 vite...
Ref. partners 295
119 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET TOKE PERBALLE " NANO RESORT" NE...

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 33000 € Zone 0 m²

Shitet 2000 m Toke / Are, ne afersi te Komleksit "Rollin Hills", ose perballe " NANO RESORT". ÇMIMI ESHTE SHUME I ARSYESHEM DHE I NEGOCIUSHEM. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e ce...
Ref. partners 287
162 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET ME HIPOTEKE SUPER APARTAMENT 2+...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 90000 € Zone 111 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 tualete me akses te menjehereshem ne rruge kryesore tek Astiri, perballe "Bar Unik" ose pallati i "Jata Market 2 ". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati ...
Ref. partners 285
287 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET GARAZH ME SIPERFAQE 33 M2 TE R...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 20000 € Zone 32 m²

Shitet Garazh ne Rezidencen ''Demneri" ne Yzberisht, perballe kompleksit "MOLLA". Garazhi ka nje siperfaqe totale 33 m2, ku mund te shfrytezohet shum mire dhe si magazine. Theksojme se ÇMIMI ESHTE I...
Ref. partners 284
116 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA "DE...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 83000 € Zone 97 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen ''Demneri" ne Yzberisht, perballe kompleksit "MOLLA". Apartamenti eshte 98 m2, ku nga keto 89 m2 eshte hapesire e brendshme. Organizohet nga 1 korridor, 1 sallon te...
Ref. partners 283
367 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! OKAZION!!! SHITET SUPE...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 320000 € Zone 170 m²

Shitet te Rezidenca "DEMNERI" ne Yzberisht super lokal me biznes te ngritur prej 4-5 vjetesh, si dhe nje klientele te garantuar, duke arritur nje xhiro ditore super te kenaqeshme. Lokali eshte 170 m2,...
Ref. partners 282
286 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET GARAZH ( MAGAZINE ) ME QIRA TE "...

Tirana › Tirana › Globi
Per Qira: 220 € Zone 70 m²

Jepet me qira garazhi 70 m2, i perdorshem dhe si magazine, ne rrugen e Kavajes, pallati i "GLOBE". Ambienti eshte i mbyllur me qepen kryesor automatik, si dhe po me qepen eshte dhe pjesa prej 70 m2 e ...
Ref. partners 281
78 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI SHUME FU...

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Qira: Zone 400 m²

Jepet me qira ambient biznesi 2 katesh 12 km larg Tiranes, ne fshatin Turistik Vishaj / Tirane. Ambienti organizohet ne 2 kate, ku cdo kat eshte nga 200 m2, ne total 400 m2. Kati i 1 eshte totalisht f...
Ref. partners 277
40 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PER ZYRA ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 300 € Zone 73 m²

Jepet me qira Apartamenti 1+1 ne rrugen e Kavajes, te pallati i Qendres "GLOBE". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, eshte ne katin e fundit te banimit te nje pallati 11 ...
Ref. partners 276
417 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA DYQANI PERBALLE STADIUMI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 250 € Zone 33 m²

Jepet me qira dyqan ne Rr: Sulejman Delvina, perballe Stadiumit Dinamo, 10 metra nga rruga kryesore. Ambienti ndodhet ne pallat te ri 10 katesh, ka nje sip. 33 m2, si dhe ka akses te menjehereshem ne ...
Ref. partners 274
216 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045