zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA DYQANI PERBALLE STADIUMI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 250 € Zone 33 m²

Jepet me qira dyqan ne Rr: Sulejman Delvina, perballe Stadiumit Dinamo, 10 metra nga rruga kryesore. Ambienti ndodhet ne pallat te ri 10 katesh, ka nje sip. 33 m2, si dhe ka akses te menjehereshem ne ...
Ref. partners 274
28 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ GARAZH TE KOD...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 165000 € Zone 124 m²

Shitet apartamenti 3+1+2 te ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara te Tiranes, pasi mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te pallati te ri me ashensor dhe ...
Ref. partners 271
292 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE KOMPL...

Tirana › Tirana › Rruga Forsina Plaku
Per Qira: 330 € Zone 44 m²

Jepet me qira ambient komercial, i cili ndodhet brenda Kompleksit "Magnet". Ambienti eshte 44 m2 dhe eshte i pershtatshem per cfare do lloj aktiviteti biznesi. Jepet me nje cmim te arsyeshem, ne vlere...
Ref. partners 268
65 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI TE KOMPLEKSI DE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 250 € Zone 48 m²

Jepet me qira ambient biznesi brenda Kompleksit Delijorgji. Ambienti ka fuksionuar me pare si parukeri dhe eshte lene per arsye emigrimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ka nj...
Ref. partners 266
112 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 112000 € Zone 112 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 ne rrugen e Kavajes te pallati i "Condor Center" me sip. totale 112 m2 dhe sip. te brendshme 102 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te pallatit dhe shitet totalisht i mobil...
Ref. partners 265
141 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET MAGAZINE (GARAZH) ME QIRA TE RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 250 m²

Garazhi i cili gjate gjithe kohes eshte perdorur per magazine ndodhet ne nje pallati te ri buze rruges kryesore, te "GLOBE" perballe "Kompleksit Delijorgji". Ambienti ne total ka sip. 370 m2, te ndar...
Ref. partners 260
37 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TE LULI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet te Lulishtja ne Komune te Parisit, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, pasi ofron cdo facilitet t...
Ref. partners 258
189 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 49500 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Orikum. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 4 katesh ne qender te qytetit ( Orikum ), ku distanca me Detin eshte vetem 5 min. Apartamenti eshte 100 m2 dh...
Ref. partners 256
71 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA BRENDA KO...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 400 € Zone 73 m²

Jepet me qira apartament 1+1 brenda Kompleksit Delijorgji, me siperfaqje te brendshme 73 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te banimit dhe organiz...
Ref. partners 253
296 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! JEPET ME QIRA DYQANI NE...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 700 € Zone 35 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne Rr. " George W. Bush ", perballe me Parlamentin ne RRUGE KRYESORE. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 35 m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, sepse ndod...
Ref. partners 252
181 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE UNAZA E RE ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 105000 € Zone 163 m²

Shitet Apartamenti 3+1+2 te Unaza e Re, pallati i Bar "OSLO". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Unazes se Re pasi ndodhet ne brezin e pare te ndertesave te zones. Apartamenti ndodhet ...
Ref. partners 238
291 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA DYQANI NE RRUGE KRYESORE...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Qira: 299 € Zone 55 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne RRUGE KRYESORE te ish parku, me siperfaqe te brendshme 35 m2, si dhe 20 m2 hapesire verande totalisht e shfrytezueshme. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, sep...
Ref. partners 237
174 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE BAR ''OSLO'',...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 83000 € Zone 91 m²

Shitet Apartament 2+1 te Astiri, te pallati i Bar "OSLO". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Unazes se Re pasi ndodhet ne brezin e pare te ndertesave te zones. Apartamenti ndodhet ne ...
Ref. partners 235
223 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET LOKALI NE RRUGE KRYESORE TE BUL...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Shitje: 205000 € Zone 200 m²

Shitet lokali tek Bulevardi "Bajram Curri" ne rruge kryesore. Lokali ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje sip. prej 200 m2 me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Pervec hyrjes nga rruga kryesore, lok...
Ref. partners 229
173 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 115000 € Zone 108 m²

Shitet Apartamenti 3+1+2 tualete, me siperfaqe totale 108 m2, te 21 Dhjetori ne Rr. ''Ylbere Bylykbashi'', zone e cila eshte shume e preferuar dhe e frekuentuar ne Tirane, e cila ka akses te menjehe...
Ref. partners 223
251 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMP...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 95000 € Zone 113 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 tualete tek Kompleksi Rezidencial "GREEN CITY", i cili eshte nje nga Komplekset me cilesore ne Tirane, duke perfshire te gjitha standartet: Ndertim, banim, komoditet, si dhe g...
Ref. partners 219
545 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! SHITET AMBIENT KOMERCIA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 25000 € Zone 33 m²

Ambienti ndodhet ne nje pallati te ri, i cili ndodhet ne buze te rruges te Autostrades se Re qe te con ne drejtim te TEG, te rreth rrotullimi i mbikalimit. Ambienti ka sip. 33 m2, i cili eshte kompl...
Ref. partners 208
133 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA VETEM PER ZYRE APARTAMEN...

Tirana › Tirana › Rr. Zef Jubani
Per Qira: 500 € Zone 108 m²

Jepet me qira vetem per Zyre Apartamenti 2+1, i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe shume te kerkuara te Tiranes. Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar, si ne foto dhe jepet me nje cmim...
Ref. partners 199
224 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET GARAZHI 22 m2 ME HIPOTEKE, TE F...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 15000 € Zone 22 m²

Shitet Garazhi me sip. 22 m2 ne rrugen e Teleferikut ne Fresk, ne krah te Fizikes Berthamore. Garazhi disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. ÇMIMI ESHTE I NEGOCIUSHEM. Te interesuarit, te konta...
Ref. partners 198
82 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 + GARA...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 250000 € Zone 118 m²

Shitet Apartamenti 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te Kopeshti Botanik. Apartamenti ka nje sip. 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor...
Ref. partners 197
432 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! SHITET APARTAMENT 3+1 M...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 59999 € Zone 131 m²

Shitet apartament 3+1 ne rrugen e Teleferikut ne Fresk, ne krah te Fizikes Berthamore, i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 5 katesh, me siperfaqe totale 131.8 m2...
Ref. partners 196
597 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET MAGAZINE (GARAZH) ME QIRA TE KOM...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 650 € Zone 500 m²

Garazhi ndodhet ne nje pallati te ri, i cili ndodhet ne buze te rruges te autostrades se re qe te con ne drejtim te TEG, perballe "Qendres Kristal". Ambienti ka sip. 500 m2 dhe eshte shume i pershtats...
Ref. partners 183
104 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET DYQAN NE NJE ZONE SHUME TE FREK...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 63000 € Zone 37 m²

Ambienti ka nje siperfaqje te brendshme 33 m2, si dhe sip. totale 37m2, e shenuar edhe ne deklaraten Noteriale dypaleshe te Pronsise . Ambienti pozicionohet brenda nje zone te banuar duke e bere nje m...
Ref. partners 181
163 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

OKAZION!!! SHITET BIZNESI NE KRAH TE ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 35000 € Zone 135 m²

Shitet biznesi me siperfaqe totale 135 m2, ku nga keto 70 m2 eshte sip. e brendshme dhe 65 m2 Verande e shtruar me parket. Total ambienti i shfrytezueshem eshte 135 m2. Ambienti ka fuksionuar me para ...
Ref. partners 180
282 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045