zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE NE DURRES!

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 70000 € Zone 1070 m²

Toka ndodhet ne zonen turistike te Gjirit te Lalzit. Siperfaqja totale e saj eshte 1070 m2. Toka eshte shume e favorshme per cdo bisnes pasi eshte shume prane rruges. Disponon certifikate pronesie....
Ref. gate 460
34 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

AMBJENT PER SHITJE DHE QERA NE TIRANE!...

Tirana › Tirana
Per Shitje: Zone 2000 m²

AMBJENT PER SHITJE DHE QERA NE TIRANE! Prona ndodhet prane sheshit Shqiponja. NJe zone e cila ofron nje sere facilitetesh qe ndihmojne ne zhvillimin e aktivitetit. Ka nje siperfaqe totale prej 2000 ...
Ref. gate 443
117 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 42000 € Zone 74 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES! Prona ndodhet ne zonen e Malit te Robit, ne katin e gjashte te pallatit. Siperfaqja totale e prones eshte 74 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi, nje...
Ref. gate 419
146 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH URT DURR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 43000 € Zone 89 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH URT DURRES, 43000 EURO ! SIPERFAQJA TOTALE: 89 M2. ME CERTIFIKATE PRONESIE. PALLAT I RI ME ASHENSOR. MUNDESI MODIFIKIMI NE 2+1. ORIENTIM NGA LINDJA. TEL: 0697871153...
Ref. gate 417
112 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 SHITET 75000 EURO NE D...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 75000 € Zone 104 m²

APARTAMENT 2+1 SHITET 75000 EURO NE DURRES! Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri,perballe portit, nje nga zonat me te bukura te qytetit qe te ofron nje sere lehtesirash dhe nje pamje ...
Ref. gate 412
160 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, 40000 EURO ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40000 € Zone 96 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, 40000 EURO NE DURRES! Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e plazhit Durres. E githe siperfqja e prones eshte 96 m2 dhe organizohet ne: ...
Ref. gate 411
343 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT ME QERA 2+1 350 € NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 350 € Zone 120 m²

APARTAMENT ME QERA 2+1 350 € NE DURRES! Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore i cili eshte i pajisur me ashensor, prane shkolles ''Gjergj Kastrioti''. Zone e ci...
Ref. gate 409
186 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

VILE PER SHITJE NE PLEPA DURRES 500.00...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 500000 € Zone 450 m²

VILE PER SHITJE NE PLEPA DURRES 500.000 EURO! Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar. Vila eshte 4 kateshe dhe cdo kat lidhet me njera - tjetren nepermjet shkalleve te jashtme. E gjithe s...
Ref. gate 403
135 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT ME QERA 1+1 300 EURO NE TIR...

Tirana › Tirana
Per Qira: 300 € Zone 70 m²

APARTAMENT ME QERA 1+1 300 EURO NE TIRANE! Prona ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, buze rruges kryesore, prane Komunes se Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe 70 m2 e cila organizohet ne : 1 ...
Ref. gate 401
215 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

DYQAN ME QERA 350 EURO NE TIRANE !

Tirana › Tirana
Per Qira: Zone 0 m²

DYQAN ME QERA 350 EURO NE TIRANE ! Prona ndodhet ne nje kompleks pallatesh prane Casa Italia. Zona eshte shume e frekuentuar dhe shume e favorshme per biznes. Dyqani ka nje siperfaqe 65m2, eshte open...
Ref. gate 400
71 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 32000 EURO !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 32000 € Zone 0 m²

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 32000 EURO ! Prona ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone mjaft te mire te plazhit. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 63 m2, e organ...
Ref. gate 399
278 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 38000 EURO !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 38000 € Zone 74 m²

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 38000 EURO ! Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ne Plazh prane Hotel Florida. Pallati ndodhet ne nje zone shume te qete, eshte i administruar me sistem kamerash. ...
Ref. gate 398
252 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 3+1 ME QERA 350 EURO !...

Durrës › Durrës
Per Qira: 350 € Zone 170 m²

APARTAMENT 3+1 ME QERA 350 EURO ! Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4- kateshe,ne nje zone te qete, shume prane qendres se Durresit e cila ofron nje sere facilitetesh ( lokale, farma...
Ref. gate 397
149 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 3+1 ME QERA 300 EURO!

Durrës › Durrës
Per Qira: 300 € Zone 170 m²

APARTAMENT 3+1 ME QERA 300 EURO ! Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4- kateshe,ne nje zone te qete, shume prane qendres se Durresit e cila ofron nje sere facilitetesh ( lokale, farma...
Ref. gate 396
187 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1NE TIRANE ME QERA 500 E...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 140 m²

APARTAMENT 2+1NE TIRANE ME QERA 500 EURO! Prona ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, prane viles 31 ne rrugen e Kavajes , zone shume e preferuar dhe qe ofron nje sere facilitetesh....
Ref. gate 395
222 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

ZYRE ME QERA NE QENDER TE DURRESIT!

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Zyre me qera 400 euro ne qender te Durresit ! Siperfaqe 75 metra e organizuar ne 2 sallon pritje , zyre me hapesire te madhe , tualet . Pozicionini i zyres ofron nje ndricim natyral dhe nje pamje te ...
Ref. gate 394
135 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 1+ 1 ME QERA 250 EURO NE DU...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 250 € Zone 110 m²

APARTAMENT 1+ 1 ME QERA 250 EURO NE DURRES ! Prona ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese shume prane qendres se Durresit, ne nje zone qe ofron shume facilitete. E gjithe siperfaqja organizohet ne nje...
Ref. gate 388
278 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 45000 € Zone 120 m²

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000 EURO! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron facilitet ne te jetuar . Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te vitit 2000. E ...
Ref. gate 381
702 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 E...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: Zone 430 m²

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 EURO NE DURRES ! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron nje sere facilitetesh per mbarvajtjen e biznesit . Ambjenti ka nje siperfaqe 400 me...
Ref. gate 379
250 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE ...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 200000 € Zone 500 m²

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE NE DURRES 200 MIJE EURO ! Prona ndodhet ne nje zone te frekuentuar , e cila ofron nje sere facilitetesh . Ambjenti eshte e pozicionuar ndermjet katit 0 dhe ~1 ...
Ref. gate 378
127 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRAN...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 40000 € Zone 65 m²

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRANE OXHAKUT , TIRANE ! Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues (parafabrikat ), prane Oxhakut , zone shume e kerkuar dhe qe ofron nje sere facilite...
Ref. gate 369
1330 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

OKAZION !

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qera nje ambjent 90 m2. I disponueshem per cdo lloj biznesi. Per hire te hapsires se madhe dhe arkitektures se saj sygjerohet te meret per klinika mjeksore, laboratore te ndryshem etj. Ambjen...
Ref. gate 363
142 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

OKAZION !

Tirana
Per Qira: 2400 € Zone 0 m²

Jeper me qera nje ambjent biznesi 220 m2 me 3 tualete tek sheshi "WILLSON" ! Ambjenti dhe vendodhja jane shume te favorshme per cdo lloj bisnesi. Vetem 3 minuta larg Korpusit qendror dhe Presidences. ...
Ref. gate 361
123 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE, NE PLAZH DU...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 35000 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat te ri, prane Majestikut. E gjithe siperfaqja eshte 70 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon....
Ref. gate 357
587 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153