zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 45000 € Zone 120 m²

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1, 45000 EURO! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron facilitet ne te jetuar . Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te vitit 2000. E ...
Ref. gate 381
224 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 E...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: Zone 430 m²

LOKAL /RESTORANT JEPET ME QIRA 1200 EURO NE DURRES ! Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron nje sere facilitetesh per mbarvajtjen e biznesit . Ambjenti ka nje siperfaqe 400 me...
Ref. gate 379
100 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE ...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 200000 € Zone 500 m²

AMBJENT BIZNESI 400 METRA PER SHITJE NE DURRES 200 MIJE EURO ! Prona ndodhet ne nje zone te frekuentuar , e cila ofron nje sere facilitetesh . Ambjenti eshte e pozicionuar ndermjet katit 0 dhe ~1 ...
Ref. gate 378
60 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRAN...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 40000 € Zone 65 m²

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRANE OXHAKUT , TIRANE ! Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues (parafabrikat ), prane Oxhakut , zone shume e kerkuar dhe qe ofron nje sere facilite...
Ref. gate 369
773 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 65000 EURO ...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 65000 € Zone 106 m²

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 65000 EURO NE DURRES! Prona ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane muzeut te deshmoreve . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor .E gjith...
Ref. gate 366
301 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

OKAZION !

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qera nje ambjent 90 m2. I disponueshem per cdo lloj biznesi. Per hire te hapsires se madhe dhe arkitektures se saj sygjerohet te meret per klinika mjeksore, laboratore te ndryshem etj. Ambjen...
Ref. gate 363
65 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

OKAZION !

Tirana
Per Qira: 2400 € Zone 0 m²

Jeper me qera nje ambjent biznesi 220 m2 me 3 tualete tek sheshi "WILLSON" ! Ambjenti dhe vendodhja jane shume te favorshme per cdo lloj bisnesi. Vetem 3 minuta larg Korpusit qendror dhe Presidences. ...
Ref. gate 361
69 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE, NE PLAZH DU...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 35000 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat te ri, prane Majestikut. E gjithe siperfaqja eshte 70 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon....
Ref. gate 357
388 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE AUTOSTRADEN ...

Tirana
Per Qira: 1200 € Zone 250 m²

Ambienti komercial ndodhet në autostradën Tr-Dr, km 6. Ka nje sipërfaqe prej 250 m² dhe hapësira e brendshme është open space, e përshtatshme për show room, zyra, dhe biznese te ndryshme. Ambienti ka...
Ref. gate 354
58 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 SHITET 68 000 EURO NE D...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 68000 € Zone 100 m²

Apartament 2+1 shitet 68 mije euro prane URT ne Durres! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ashensore prane URT , Durres ( nje zone shume e qete dhe qe ofron shume facilitete )...
Ref. gate 355
275 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE, 60000 EURO...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ne nje zone te qete prane stadiumit Niko Dovana . Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 121 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe...
Ref. gate 349
311 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 65000 EURO N...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 65000 € Zone 114 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, ne nje nga zonat me te preferuara ne Durres. Siperfaqja eshte 104 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tual...
Ref. gate 348
243 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET BIZNES NE BULEVARDIN KRYESOR, D...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 9000 € Zone 80 m²

Shitet aktivitet/lokal me klientele te ngritur, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit. Siperfaqja eshte 80m2, e organizuar ne dy kate, me mobilje te reja dhe cilesore. Cmimi biznesit eshte...
Ref. gate 345
154 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT PER SHITJE PRANE MAJESTIKUT...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 35000 € Zone 79 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , ne nje zone teper te frekuentuar. Ka nje siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi, tualet, 3 ballkone te cilet ofrojne...
Ref. gate 339
315 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

VILE PER SHITJE 280 MIJE EURO, NE QERR...

Durrës
Per Shitje: 280000 € Zone 180 m²

Prona ndodhet ne nje nga fshatrat turistik me te preferuar te zones Marea. Vila ndodhet vetem 100 metra larg detit. Me nje siperfaqe prej 180 m2 , organizohet ne dy kate me nje ndarje perkatesisht : ...
Ref. gate 338
145 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

VILE 3 KATESHE PER SHITJE 170 MIJE EUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 170000 € Zone 300 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete ne lagjen Shen Vlash . Eshte 3 kateshe, me nje siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe me nje truall 2000 m2 . Ka nje ndertim cilesor , me punime teper cilesore hidrosanitar...
Ref. gate 336
145 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, DURRES !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 94000 € Zone 92 m²

Shitet apartament prane Spitalit Durres. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, korridor, ballkon, dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. ...
Ref. gate 333
189 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES !

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 37000 € Zone 75 m²

Shitet apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine e vecuar, korridor dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me mundesi per tu shnderruar dhe ne dy...
Ref. gate 331
496 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

JEPET DYQAN ME QERA, TIRANE !

Tirana
Per Qira: 1000 € Zone 110 m²

Dyqani ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe nga me te kerkuarat per biznes prane Pazarit te ri ne Tirane. E gjithe siperfaqja eshte 110 m2 dhe eshte e ndare ne dy kate perkatesisht 60 m2 kat...
Ref. gate 321
120 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 134000 € Zone 175 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor prane shetitores , ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit. Prona ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe 160 metra e cila ndahet ne nje...
Ref. gate 319
264 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADE !

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: 208000 € Zone 0 m²

Toke per shitje ne Autostraden Tirane -Durres 3200 m². Prona eshte e pershtatshme per ndertim , magazine , kapanoni apo cfaredo godine tjeter. Toka eshte e disponuar te jepet dhe me qera me cmim 250...
Ref. gate 308
161 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

TOKE PER SHITJE 55 MIJE EURO NE SHKALL...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 56000 € Zone 0 m²

Toke per shitje 55 mije euro ne Shkallnur , Durres ! Prona ka nje siperfaqe 1020 m² ,me parametra ( 13 metra e gjere dhe 9 metra e gjate ) e cila ndodhet ne nje pozicion te favorshem per ndertim pasi...
Ref. gate 307
118 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

SHITET APARTAMENT 60 000 EURO NE DURRE...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 60000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet prane qendres se Durresit dhe eshte ende ne fazen e ndertimit . Ka nje siperfaqe totale 74 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi , tualet. Per me teper kontakto...
Ref. gate 305
156 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153
Property

KAPANON 2250 METRA PER QERA DHE PER S...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 560000 € Zone 2243 m²

Kapanoni pozicionohet 300 metra larg autostrades dhe ka nje siperfaqe ndertimi 2250 metra. Objekti eshte nje ndertim i viteve te fundit dhe eshte open space duke ofruar mundesine te modifikohet dhe...
Ref. gate 304
131 Vizita
Agent
Fjoralba Dishi
CENTURY 21 Gate
0697871153