zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''Mujo Ulqinaku'', mbas karburant ALPET ne zonen e Myslym Shyrit, me siperfaqe te brendshme 52m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon + kuzhine, nje dhome gju...
Ref. partners 314
861 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Vila prane Qendres Tregt...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2500 € Zone 600 m²

Jepet vile me nje siperfaqe totale 600m2 prane qendres tregtare TEG. Kati -1 i viles sherben si garazh me nje siperfaqe 200m2 ku mund te sherbeje dhe si magazine. Kati i pare i viles me siperfaqe 200...
Ref. partners 310
96 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient Biznesi ne Nish ...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Qira: 400 € Zone 318 m²

Jepet me Qira ambient biznesi me sip. totale 318m2 dhe sip. te brendshme 210m2 ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per evente pasi aktualisht funksionon si i tille, por mund te jepet me ...
Ref. partners 267
79 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Vile 4 Kateshe ne Rrugen ''Pash...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 201000 € Zone 462 m²

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe totale 462.1m2, nga te cilat 328.7m2 jane truall dhe secili kat ka nje siperfaqe 98.5m2. Tre katet e para perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine te vecuar d...
Ref. partners 243
295 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial ne rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 550 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 100m2 ne rrugen ''Ylbere Bylykbashi''. Perbehet nga 4 ambiente te ndara dhe eshte i restauruar se fundmi. Ambienti eshte i pajisur me mjete estetike mjekes...
Ref. partners 184
312 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET ME QIRA 1+1 NE RRUGEN ''FROSINA ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 300 € Zone 47 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i organizuar si duplex ne rrugen ''Frosina Plaku'', 21 Dhjetori me siperfaqe te brendshme 40m2. Ndodhet ne katin 0 dhe jane kryer pune se fundmi duke e bere nje ambient sh...
Ref. partners 163
607 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet / Jepet me Qira Ambient Komerci...

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 225000 € Zone 170 m²

Shitet ose jepet me qira (800 Euro) ambienti me siperfaqe totale 170m2, ku 138m2 jane hapesire e brendshme dhe 38m2 verande ne rrugen ''Irfan Tomini''. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i org...
Ref. partners 146
398 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke-Are ne sektorin Rinia

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Shitje: 240000 € Zone 10006 m²

Shitet Toke-Are ne Sektorin Rinia ne Durres me siperfaqe 10006m2. Cmimi eshte 24 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e Cel: +355 69 629 2725....
Ref. partners 131
254 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke-Are ne Kamez

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: Zone 28000 m²

Shitet Toke - Are ne Kamez me nje siperfaqe 28000m2. Ka nje pozicion shume te favorshem sepse ka akses ne rruget kryesore. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne n...
Ref. partners 100
215 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rugen...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 200 € Zone 60 m²

Jepet Apartament 1+1 me qira me siperfaqe 60m2 ne rrugen ''Jordan Misja''. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr. e Cel: +355 69 6292725....
Ref. partners 82
493 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Pallati me S...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 63000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament prane Pallatit me shigjeta me nje siperfaqe te brendshme 69.5m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi i pajisur me ashensor dhe eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1sallon, 1 dh...
Ref. partners 78
396 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke ne Sukth.

Durrës › Sukth › Sukth
Per Shitje: 10 € Zone 56 m²

Shitet Toke ne Sukth, (Vadardhe 38800 m2,-Rubjeke dhe Rade 18000 m2. Siperfaqia totale 56.800 m2, Cmimi 10 euro m2 i diskutueshem. Per me shume informacion, kontaktoni ne numrat e cel. 069 70 70 040 ...
Ref. partners 73
103 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient tek Kompleksi Ko...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 280 € Zone 59 m²

Jepet me Qira ambient tek Kompleksi ''Kontakt''. Ambienti eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti. Ne cmim perfshihet taksa mbi tatim burim prej 15%. Per me shume informacion ose vizite ne prone ...
Ref. partners 72
548 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet ambienti tek "Kompleksi Kontakt...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 100000 € Zone 59 m²

Shitet ambienti tek "Kompleksi Kontakt"me siperfaqe 59.4 m2 me punime shume cilesore me vetrate xhami i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te z...
Ref. partners 71
381 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Dyqan ne Rrugen e Kavajes

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 50000 € Zone 17 m²

Shitet dyqan ne Rrugen e Kavajes me nje siperfaqe 17.50 m2. Ambjenti momentalisht perdoret si Bar Kafe dhe mund te pershtatet per disa lloj aktivitetesh sepse ndodhet buze rruge. Disponon dokumentacio...
Ref. partners 70
409 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Kullote ne Kullurice, Saarande...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 61695 m²

Shitet Kullote ne zonen e Kullurices, Sarande. Kullota ka nje siperfaqe totale 61'695m2 dhe eshte ne ndare ne 3 parcela te ndryeshme ku parcela e pare ka nje siperfaqe prej 2'167m2, parcela e dyte 9'5...
Ref. partners 55
325 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ndertesa 3-Kateshe ne Pe...

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
Per Qira: 3000 € Zone 1600 m²

Jepet me Qira ndertesa ne Peze-Helmes me nje siperfaqe totale 1600m2, ku 290m2 eshte ndertesa dhe 290m2 eshte truall. Ndertesa ka 3 kate dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti pasi ndodhet b...
Ref. partners 52
250 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Garsoniere me siperfaqe 27m2 ne...

Vlorë › Vlorë › Kalaja
Per Shitje: 30000 € Zone 30 m²

Shitet Garsoniere ne rrugen ''Sali Vranishta'' ne Vlore me siperfaqe 26m2. Apartamenti disponon Hipoteke dhe ndodhet ne katin e dyte me nje arredim luksoz. Gjithashtu, pronari ben nderrim me ndonje ap...
Ref. partners 37
755 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Plazh/...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 29000 € Zone 51 m²

Shitet Apartament me 1 dhome gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet me siperfaqe 51.50 m2 ne rrugen Plazh/13, ne nje nga zonat me te populluara ne Durres . Apartamenti disponon Hipoteke dhe ndodhet ne katin e 5...
Ref. partners 32
497 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Plazh/...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 29000 € Zone 51 m²

Shitet Apartament me 1 dhome gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet me siperfaqe 51.50 m2 ne rrugen Plazh/13, ne nje nga zonat me te populluara ne Durres . Apartamenti disponon Hipoteke dhe ndodhet ne katin e 5...
Ref. partners 31
353 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Dyqan ne Rrugen ''Sulejman Delv...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 280000 € Zone 0 m²

Shitet Dyqan ne rrugen ''Sulejman Delvina'' me siperfaqe 64 m2 me Hipoteke. Dyqani ndodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershatshem per disa lloje aktivitetesh. Per me shume infor...
Ref. partners 22
539 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Commercial

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet Dyqan me siperfaqe 20.8m2 te Rruga e Dibres. Dyqani disponon Hipoteke dhe ndodhet buze rruges. Dyqani eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion dhe shoqerim ne prone...
Ref. partners 21
426 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Commercial

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet Dyqan me siperfaqe 72.6m2 ne zonen e 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku. Dyqani disponon Hipoteke dhe eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti sepse ndodhet ne nje zone shume te frekuentrua...
Ref. partners 20
555 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725