zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 43000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut. Eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te një pallati te ri dhe te mire administruar.Apartamenti ka siperfaqe totale 85 m2.Eshte i perber nga dy dhoma gjumi,nj...
Ref. partners 465
105 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIA...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 56000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 66.22 m2 tek fusha e aviacionit, ne nje nder ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti organizohet ne nje koridorr, nje dhome ndenje se bashku me nje kuzhin...
Ref. partners 464
41 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIA...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 65000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.8 m2 tek fusha e aviacionit, ne nje nder ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti organizohet ne nje koridorr, nje dhome ndenje se bashku me nje kuzhine me da...
Ref. partners 463
82 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET DYQAN 40M2 "ASTIR"

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 45000 € Zone 40 m²

Shitet dyqan ne "Astir". Pallat i ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 40m2, dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur nga nje vetrat xhami i cili i mundeson nje mundesi te madhe reklamimi. Mund te perdoret...
Ref. partners 431
88 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET ME QIRA MAGAZINE TE ALI DEMI

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 650 € Zone 150 m²

Jepet me Qira ambjent per magazine te Ali Demi Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2, medy tualet brenda. Ambjenti mund te perdoret per magazine ose lloje te ndryshme biznesi sepse ndodhet buze ...
Ref. partners 405
33 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

APARTAMENT 2+1 PER QERA

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Jepet me qera apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri . Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualete, nje ballkone dhe koridor....
Ref. partners 399
89 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET ME QIRA LOKAL NE RRUGEN FROSINA...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 250 € Zone 60 m²

Jepet me qira lokal ne RRUGEN FROSINA PLAKU.Ambjenti ka nje siperfaqe 40M2 dhe eshte i pershtatshem per cfardo lloj aktiviteti ka vetrat xhami qe ben te mundur reklamimin e biznesit tuaj dhe p...
Ref. partners 398
103 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET me qira Apartament 1+1 te Liqeni...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 270 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen PETI , dhe ofron nje pamje fantastike te tij. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi , nje tual...
Ref. partners 358
313 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN ...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 130000 € Zone 105 m²

Ne autostraden Tirane-Durres ne rrugicen prane "Veko" shitet ambient biznesi me siperfaqe 105.9 m2 . Ambienti eshte open space i pajisur me vetrata xhami ne te dy anet duke ber te mundur reklamimin e...
Ref. partners 353
107 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''Mujo Ulqinaku'', mbas karburant ALPET ne zonen e Myslym Shyrit, me siperfaqe te brendshme 52m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon + kuzhine, nje dhome gju...
Ref. partners 314
1352 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Vila prane Qendres Tregt...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2500 € Zone 600 m²

Jepet vile me nje siperfaqe totale 600m2 prane qendres tregtare TEG. Kati -1 i viles sherben si garazh me nje siperfaqe 200m2 ku mund te sherbeje dhe si magazine. Kati i pare i viles me siperfaqe 200...
Ref. partners 310
140 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient Biznesi ne Nish ...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Qira: 400 € Zone 318 m²

Jepet me Qira ambient biznesi me sip. totale 318m2 dhe sip. te brendshme 210m2 ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per evente pasi aktualisht funksionon si i tille, por mund te jepet me ...
Ref. partners 267
111 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Vile 4 Kateshe ne Rrugen ''Pash...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 201000 € Zone 462 m²

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe totale 462.1m2, nga te cilat 328.7m2 jane truall dhe secili kat ka nje siperfaqe 98.5m2. Tre katet e para perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine te vecuar d...
Ref. partners 243
388 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial ne rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 550 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 100m2 ne rrugen ''Ylbere Bylykbashi''. Perbehet nga 4 ambiente te ndara dhe eshte i restauruar se fundmi. Ambienti eshte i pajisur me mjete estetike mjekes...
Ref. partners 184
381 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET ME QIRA 1+1 NE RRUGEN ''FROSINA ...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 300 € Zone 47 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i organizuar si duplex ne rrugen ''Frosina Plaku'', 21 Dhjetori me siperfaqe te brendshme 40m2. Ndodhet ne katin 0 dhe jane kryer pune se fundmi duke e bere nje ambient sh...
Ref. partners 163
649 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet / Jepet me Qira Ambient Komerci...

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 225000 € Zone 170 m²

Shitet ose jepet me qira (800 Euro) ambienti me siperfaqe totale 170m2, ku 138m2 jane hapesire e brendshme dhe 38m2 verande ne rrugen ''Irfan Tomini''. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i org...
Ref. partners 146
444 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke-Are ne sektorin Rinia

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Shitje: 240000 € Zone 10006 m²

Shitet Toke-Are ne Sektorin Rinia ne Durres me siperfaqe 10006m2. Cmimi eshte 24 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e Cel: +355 69 629 2725....
Ref. partners 131
293 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke-Are ne Kamez

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: Zone 28000 m²

Shitet Toke - Are ne Kamez me nje siperfaqe 28000m2. Ka nje pozicion shume te favorshem sepse ka akses ne rruget kryesore. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne n...
Ref. partners 100
243 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rugen...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 200 € Zone 60 m²

Jepet Apartament 1+1 me qira me siperfaqe 60m2 ne rrugen ''Jordan Misja''. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr. e Cel: +355 69 6292725....
Ref. partners 82
523 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Pallati me S...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 63000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament prane Pallatit me shigjeta me nje siperfaqe te brendshme 69.5m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi i pajisur me ashensor dhe eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1sallon, 1 dh...
Ref. partners 78
445 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Toke ne Sukth.

Durrës › Sukth › Sukth
Per Shitje: 10 € Zone 56 m²

Shitet Toke ne Sukth, (Vadardhe 38800 m2,-Rubjeke dhe Rade 18000 m2. Siperfaqia totale 56.800 m2, Cmimi 10 euro m2 i diskutueshem. Per me shume informacion, kontaktoni ne numrat e cel. 069 70 70 040 ...
Ref. partners 73
107 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Jepet me Qira Ambient tek Kompleksi Ko...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 280 € Zone 59 m²

Jepet me Qira ambient tek Kompleksi ''Kontakt''. Ambienti eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti. Ne cmim perfshihet taksa mbi tatim burim prej 15%. Per me shume informacion ose vizite ne prone ...
Ref. partners 72
614 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet ambienti tek "Kompleksi Kontakt...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 100000 € Zone 59 m²

Shitet ambienti tek "Kompleksi Kontakt"me siperfaqe 59.4 m2 me punime shume cilesore me vetrate xhami i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te z...
Ref. partners 71
419 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

Shitet Dyqan ne Rrugen e Kavajes

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 50000 € Zone 17 m²

Shitet dyqan ne Rrugen e Kavajes me nje siperfaqe 17.50 m2. Ambjenti momentalisht perdoret si Bar Kafe dhe mund te pershtatet per disa lloj aktivitetesh sepse ndodhet buze rruge. Disponon dokumentacio...
Ref. partners 70
454 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725