zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE + GARAZHD

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 35000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e plazhit ne Durres. Apartamenti ndodhet ne rrugen "Pavaresia", 200 metra nga deti. Pozicionohet ne katin e katert, me siperfaqe neto 66 m2 dhe ka nje organizim te rregu...
Ref. INFO 1501
492 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE RRUGA E ELB...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 450 € Zone 104 m²

Jepet apartament per qira te Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit te Vjeter" ne nje zone te qete , lehtesisht e aksesueshme me te gjitha facilitet qe duhen per nje jetese komode ne kryeqytet. Apartament...
Ref. INFO 1500
559 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE GOLEM !...

Durrës › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 2+1 ne Golem, nje zone e qete me facilitete per jetese komode. Apartamenti ndodhet ne "Rrugen e Gjuzeve", rreth 500 metra nga bregu i detit. Me siperfaqe totale 67 m2, ne katin e 3, ...
Ref. INFO 1484
349 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPEN 2 KATET E NJE VILE PER QIRA !

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 800 € Zone 160 m²

Ne zonen e "Shkolles se Baletit" jepen per qira kati i dyte dhe i trete i nje ndertese 3- kateshe me pamje nga rruga kryesore. Kati i dyte eshte i organizuar ne: korridor qe ben shperndarjen ne dhoma,...
Ref. INFO 1471
143 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TE KOMPLEKS...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 200 € Zone 30 m²

Jepet ambient komercial per qira tek kompleksi Magnet prane " 21 Dhjetorit" nje kompleks i sapo ndertuar. Ambienti ka vizibilitet me nje siperfaqe 30 m2, me fasade xhami, tualet. Eshte nje mundesi e...
Ref. INFO 1451
146 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

TRUALL PER SHITJE TEK RRUGA E DURRESIT...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 354000 € Zone 110 m²

Shitet truall ne Rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa. Siperfaqja totale eshte 110.9 m2, brenda kesaj eshte ndertuar nje objekt i legalizuar prej 69 m2. Mund te sherbeje si mundesi mjaft e m...
Ref. INFO 1401
57 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPET MAGAZINE PER QIRA TE "SIRI KODRA...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 1300 € Zone 520 m²

Jepet magazine per qira tek rruga Siri Kodra, nje zone industriale e pershtatshme per biznese prodhimi ose magazinimi. Me nje siperfaqe totale 520 m2, eshte e ndare ne dy ambiente prej 380m2 dhe 140...
Ref. INFO 1390
320 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA TEK "ZAYED CE...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 950 € Zone 100 m²

Ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes, prane sheshit "Wilson" tek qenda e biznesit "Zayed Center" jepet ambient per zyra me qira. Ambienti eshte ne katin e 7, open space, me tualet,...
Ref. INFO 1381
154 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE !

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 92000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 3+1 ne rrugen "Gjon Buzuku", prane Rruges se Dibres. Nje zone mjaft e qete dhe shume prane qendres, zona ofron facilitate te shumta, prane ndodhen shkolla, gjimnazi, stacionet e lin...
Ref. INFO 1356
320 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

AMBJENT PER ZYRA ME QIRA NE QENDER PER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 77 m²

Ne qender te Tiranes, ne fillim te Rruges se Kavajes, jepet ambjent per zyra me qira. Ambjenti ndodhet ne katin e 2, me siperfaqe 77m2 i organizuar ne 3 dhoma me kondicioner qe kane sherbyer per zyr...
Ref. INFO 1345
754 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

TOKE PER SHITJE NE LUNDER ME SIPERFAQE...

Tirana › Tirana › Lunder
Per Shitje: 196000 € Zone 2800 m²

Shitet toke ne Lunder me siperfaqe 2800m2, ne nje zone te planifikuar per ndertime 3 kateshe. Toka disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info ose per nje vizte ne prone mos hezitoni te na ...
Ref. INFO 1333
129 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPEN ZYRA PER QIRA TEK SHESHI WILSON ...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 3800 € Zone 470 m²

Ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes, prane sheshit "Wilson" tek qenda e biznesit "Zayed Center" jepet ambient per zyra me qira. Ambienti eshte ne katin e 6, open space, me tualet,...
Ref. INFO 1305
291 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA PER ZYRA TEK ZAY...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 950 € Zone 100 m²

Ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes, prane sheshit "Wilson" tek qenda e biznesit "Zayed Center" jepet ambient per zyra me qira. Ambienti eshte ne katin e 6, open space, me tuale...
Ref. INFO 1304
473 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimna...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 96000 € Zone 104 m²

Ne rrugen "4 Deshmoret" nje nga zonat me te qeta dhe te aksesueshme te Tiranes, shitet apartament 2+1, shume prane eshte kopeshti, shkolla 9 vjecare, gjimnazi, si dhe linjat e transportit urban, cka ...
Ref. INFO 1273
758 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MATERNITETI I...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 52000 € Zone 66 m²

Apartament 1+1 per shitje ne nje zone mjaft te qete te Tiranes, prane maternitetit te ri, ne Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me pamje te lire, ne katin e 6, siperfaqe...
Ref. INFO 1266
379 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 116 m²

Jepet apartament per qira te Rruga e Elbasanit, prene "Mullirit te Vjeter" ne nje zone te qete , lehtesisht e aksesueshme me te gjitha facilitet qe duhen per nje jetese komode ne kryeqytet. Apartament...
Ref. INFO 1245
541 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

ULET CMIMI! APARTAMENT 1+1 PER SHIT...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 90000 € Zone 82 m²

Ne qendër të Tiranes, pas restorant Piazza, shitet apartament 2+1 i konvertuar ne 1+1. Apartamenti ndodhet në katin gjashtë, të një pallati 10-katësh, të vitit 2002 me ashensor, me cilesi shume te mir...
Ref. INFO 1129
3401 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036