zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT PER SHITJE NE GJIRIN E LALZ...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 68500 € Zone 76 m²

Ne shitje, 2 tipe apartamentesh ne nje nga Komplekset me te bukura ne bregdetin Adriatik. Apartamenti ka nje siperfaqe 76.15m2. Kompleksi ndodhet 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombët...
Ref. atrium 96
644 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

Vile per shitje ne Gjirin e Lalzit tek...

Durrës › Gjiri e Lalzit
Per Shitje: 235000 € Zone 233 m²

Ne shitje, vile dy kateshe ne stil modern ne nje nga Komplekset me te bukura ne bregdetin Adriatik. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 175.6m2, 57.6m2 verande dhe siperfaqe trualli 422m2. Kompleksi ndodhe...
Ref. atrium 95
731 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

OKAZION! Apartament 2+1 per shitje tek...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 68000 € Zone 108 m²

Okazion! Apartament per shitje 2+1 i ndodhur tek Xhamlliku .Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhome gjumi te bollshme dhe 2 tualete ku njera e...
Ref. atrium 93
449 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

Apartament per shitje 2+1 tek 21Dhjeto...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 79000 € Zone 86 m²

Apartament per shitje 2+1 ne nje nga zonat me te mira ne Kryeqytet! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2. Apartamenti shitet i mobiluar eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, me kuzhine gatimi me v...
Ref. atrium 85
1291 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

Apartament per shitje 3+1 tek Kopshti ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 130000 € Zone 130 m²

Shitet Apartament ne vije te pare me sip 130m2 ne një pallat të ri prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me kuzhinen e gatimit dhe nje sallon te madh e te...
Ref. atrium 72
752 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 41800 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 ne Fresk prane Insitutit te Fizikes Berthamore. Apartamenti eshte pjese e nje Kompleksi te ri me shume facilitete si supermarkete, farmaci, dyqane, lokale etj. Apartamenti eshte ...
Ref. atrium 41
719 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE SHKO...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 115000 € Zone 135 m²

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon shume te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollshme te shtrua...
Ref. atrium 40
516 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

Apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji!

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 73000 € Zone 119 m²

Apartamenti ka një sipërfaqe 106 m2 neto dhe 119 m2 ne total. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, me një sallon të mirëndriçuar, 2 dhoma gjumi të bollshme, 2 tualete të mirëorganizuar, dhe 1 ...
Ref. atrium 39
462 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733
Property

APARTAMENT 4+1+2 I MOBILUAR PER SHITJE...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 80000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 4+1+2 tualete, totalisht i mobiluar ne Laprake, shume prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 4 dho...
Ref. atrium 18
420 Vizita
Agent
Gentjan Shamku
CENTURY 21 Atrium
+355693297733