zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK KOPSHTI ZOO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,tek Kopshti Zoologjik.Ambienti eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes,kuzhina me...
Ref. PREMIUM 686
71 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

OKAZION,SHITET AMBIENT KOMERCIAL AFER...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 220000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial bashke me biznesin e kompletuar,per arsye emigrimi. Ka nje siperfaqe neto prej 290 m2,eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.I gjithe ambienti ka aspirim dhe kondi...
Ref. PREMIUM 665
140 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOPSHTI ZO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes tek Kopshti Zoologjik.Ambienti eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes,kuzhina ...
Ref. PREMIUM 660
396 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 300000 € Zone 120 m²

Dyqani ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate. Dyqani ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur nga nje vetrat xhami i cili i mundeson nje mundesi te madhe reklamimi. Eshte e or...
Ref. PREMIUM 657
82 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 500000 € Zone 220 m²

SHITET AMBJENT BIZNESI NE KATIN -1. Ambienti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes , ne ate te Bllokut . Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi. Siperfaqja e brendeshme eshte 200m/2 dhe eshte i ...
Ref. PREMIUM 656
143 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

AMBIENT KOMERCIAL NE BLLOK PER QIRA OS...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE KATIN -1. Ambienti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes , ne ate te Bllokut. Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi si per pub,lokal etj. Siperfaqja e brendshm...
Ref. PREMIUM 655
129 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

KAT VILE ME QIRA NE RRUGEN E DURRESIT ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet kat vile me qira ne rrugen e Durresit.Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2, eshte i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje te bo...
Ref. PREMIUM 651
83 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

Garazh+Magazine per qira ne Bllok !!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 210 € Zone 40 m²

Jepet ambient me qira, me siperfaqe 40 m2,ne zonen e Bllokut.Ambienti ka nje magazine i cili sherben per magazinimin e mallrave te ndryshme tregtare, nje post parkimi dhe nje tualet.Gjithashtu mund t...
Ref. PREMIUM 650
190 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITEN 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E LI...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 250000 € Zone 275 m²

Shiten 2 apartamente ne zonen e Liqenit te Thate.Orientimi eshte lindje-perendim.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne keto apartamente teper komode.Per nje vizite ne prone,na ...
Ref. PREMIUM 638
69 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 420 € Zone 116 m²

Jepet apartament 2+1 per qira ne zonen e Liqenit te Thate.Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 116 m2, i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme.Apartamenti ka nje sallon ndenjeje te bollshem me k...
Ref. PREMIUM 637
85 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE ZONEN E KOPS...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 250 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2.Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshem, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti orientohet ne Jug-L...
Ref. PREMIUM 615
167 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 85000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet me nje sallon te mirendricuar, me kuzhine gatimi te perbashket,nje dhome gjumi,2 ballkone dhe nje tualet.Orientimi eshte nga ...
Ref. PREMIUM 612
449 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 47500 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 609
251 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 47000 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 608
275 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 69000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 607
363 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 77000 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 606
212 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 58000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 605
183 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 53000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orient...
Ref. PREMIUM 604
253 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 105000 € Zone 136 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode. Ori...
Ref. PREMIUM 603
191 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E PORCE...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 72000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orie...
Ref. PREMIUM 602
197 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PORC...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 57000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesor.Vendodhja,qetesia dhe facilitetet perreth e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.Orie...
Ref. PREMIUM 601
242 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE NJE VILE PRA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 700 € Zone 161 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe ka nje siperfaqe prej 161 m2. Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine gatimi me vete,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 4 ballkone. A...
Ref. PREMIUM 598
144 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QIRA P...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem ,shume prane sherbimeve te ndryshme qe ofron zona. Pallati eshte ndertim i ri,me punime teper cilesore dhe njihet si pallati ku ndodhet restorant...
Ref. PREMIUM 591
409 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit.Vete pallati ku ndodhet ambienti ofron nje administrim shume te mire.Zyra ka nje siperfaqe prej 75 m2.Eshte e organizuar nga 2 ambiente ...
Ref. PREMIUM 578
207 Vizita
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127