zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TEK ZOGU...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 138000 € Zone 155 m²

Shitet apartament 2+1 i ndodhur prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 8 te te nje pallati me 2 ashensore. Zona ka cdo facilitet dhe akses ne rruget kryesore duke te ofruar nje jetese komode. Apartamen...
Ref. expert 531
136 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILS...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 350000 € Zone 88 m²

Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, tek sheshi "Wilson". Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe neto 73.5 m2 si dhe nje verande 15 m2. Zona ofron cdo facilitet dhe ak...
Ref. expert 530
92 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 90 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek rruga e "Bogdaneve". Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona ofron cdo facilitet dh...
Ref. expert 512
380 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA "MINE P...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 68000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek rruga "Mine Peza". Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona eshte e qete dhe ofron shume fac...
Ref. expert 510
1526 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT + BIZNES (FURRE BUKE) N...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 70000 € Zone 57 m²

Shitet ambient komercial 57 m2 se bashku me makinerite perkatese per zhvillimin e aktivitetit "Furre buke" ne Yzberisht, 100 m poshte Big Market. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri prane ...
Ref. expert 483
160 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TREGU ELEKTR...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 48000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 i ndodhur prane Tregut Elektrik. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati me ashensor. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode. Apartamenti organ...
Ref. expert 479
874 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET VILE 3 KATE NE PRISKE

Tirana › Tirana › Dajti
Per Shitje: 240000 € Zone 610 m²

Shitet Vile 3-kate ne Priske. Siperfaqja totale e viles eshte 610 m2 dhe ka nje truall prej 1000 m2. Kati i pare ka nje siperfaqe 126 m2, kati i dyte dhe i trete jane nga 172 m2 per kat dhe papafingo ...
Ref. expert 450
182 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 110000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Qendres Kristal, ne rrugen "Robert Shvarts". Ndodhet ne katin e 1 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona esh...
Ref. expert 449
590 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE RI...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 600 € Zone 156 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 8 te te nje pallati me 2 ashensore. Zona ka cdo facilitet dhe akses ne rruget ...
Ref. expert 446
139 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK SHES...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 550 € Zone 77 m²

Jepet me qira ambjenti i biznesit i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek Sheshi Willson. Eshte i organizuar si open space dhe mund te shrytezohet per biznese te ndryshme .Per info...
Ref. expert 445
114 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET ME QIRA ABMIENT PER MAGAZINA NE ...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Qira: 450 € Zone 200 m²

Jepet me qira ambient per magazina ne Kombinat me siperfaqe 200 m2. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje objekti te ri dhe me punime mjaft cilesore. Ambienti ka nje lartesi 3.2 m, eshte hidroizoluar me...
Ref. expert 423
81 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE VLO...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 56500 € Zone 113 m²

Shitet apartament 2+1 ne lagjen "28 Nentori", prane qendres se qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Zona eshte e qete dhe ofron shume facilitete ...
Ref. expert 414
346 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE VLO...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 60000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 ne lagjen "28 Nentori", prane qendres se qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Zona eshte e qete dhe ofron shume facilitete ...
Ref. expert 402
147 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE VLO...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 36400 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 ne lagjen "28 Nentori", prane qendres se qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Zona eshte e qete dhe ofron shume facilitet...
Ref. expert 400
225 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES KR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 115000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres Kristal, tek Komuna e Parisit mbi Unazen e Madhe. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri i pozicionuar ne nje zone, e cila ofron shume facilitete per n...
Ref. expert 398
970 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET TOKE NE RADHIME

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: 105000 € Zone 1000 m²

Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 ne bregdetin e Radhimes perballe portit te jahteve. Vendodhja prane rruges kryesore dhe detit, ne nje pozicion shume te favorshem, te ofron mundesine per ndertim vilas...
Ref. expert 363
277 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK TIRANA GOLD...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 40000 € Zone 46 m²

Shitet ambient biznesi tek Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3. Ambienti ndodhet ne katin e pare te kompleksit, ka nje lartesi mbi 3 m dhe ka pamje nga rruga kryesore. Objekti eshte ne pr...
Ref. expert 334
220 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK TIRANA GOLD...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 65700 € Zone 77 m²

Shitet ambient biznesi tek Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3. Ambienti ndodhet ne katin e pare te kompleksit, ka nje lartesi mbi 3 m dhe ka pamje nga rruga kryesore. Objekti eshte ne pr...
Ref. expert 333
194 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BRRYLI

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 90000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Brryli. Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri perballe Maternitetit te Ri. Zona eshte mjaft e qete per banim dhe ofron cdo facil...
Ref. expert 317
503 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET VILE PRANE AEROPORTIT TE RINASI...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 200000 € Zone 630 m²

Shitet vile 2-kate ne Berxulle, prane aeroportit te Rinasit. Siperfaqja totale e viles eshte 300 m2, nga te cilat 205 m2 kati perdhe dhe 95 m2 kati i pare si dhe 330 m2 oborr. Kati perdhe organizohet ...
Ref. expert 308
473 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK UNAZ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 415 € Zone 110 m²

Jepet me qira ambient biznesi tek Unaza e Re, prane rrethrrotullimit te Karburant Kastratit. Ambienti eshte Open Space dhe ka nje siperfaqe 104 m2, e cila jep mundesine e shfrytezimit per biznese te n...
Ref. expert 304
258 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK UNAZ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1750 € Zone 236 m²

Jepet me qira ambient biznesi tek Unaza e Re, prane rrethrrotullimit te Karburant Kastratit. Ambienti eshte Open Space dhe ka nje siperfaqe 220 m2 e cila jep mundesine e shfrytezimit per biznese te nd...
Ref. expert 303
217 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL + TOKE NE BUB...

Krujë › Bubq › Bubq
Per Shitje: 450000 € Zone 2000 m²

Shitet ambient komercial + toke ne Bubq, buze rruges kryesore. Toka ka nje siperfaqe 13250 m2 nga te cilat 4674 m2 jane truall. Objekti ka nje siperfaqe prej 2000 m2 nga te cilat 990 m2 jane te hipote...
Ref. expert 301
280 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI "F...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 59000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me cilesore te Tiranes "Fiori di Bosco", prane Spitalit Ushtarak. Ndodhet ne katin 8 te nje objekti me punime mjaft cilesore si fasade te termoizoluar me po...
Ref. expert 299
440 Vizita
Agent
Aldo Nasi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 105