zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT PER QIRA PRANE RRUGES...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 250 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe nje ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte egzistues, pa ashensor p...
Ref. PRE 1002
1353 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SUPER VILE PER QIRA PRANE VILAVE AMERI...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2500 € Zone 375 m²

Jepet me qira vile 3-kateshe prane vilave amerikane. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje korridor. Kati i dyte eshte ...
Ref. PRE 1001
306 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

VILE PER QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1600 € Zone 192 m²

Jepet vile per qira prane rruges se Elbasanit. Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ka hyrje me vete dhe nje oborr perpara saj te gjelberuar dhe e mbjelle me agrume. Vila eshte e oganizuar ne 2 kate. Ne...
Ref. PRE 999
470 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SHITET APARTAMENT NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 26000 € Zone 38 m²

Shitet apartament (garsonier) 38 m2, ne kompleksin KASTRATI - GOLEM; 35 minuta nga Tirana dhe 70 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me guzhinen dhe ...
Ref. PRE 998
546 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+GARAZH PRA...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Shitje: 450000 € Zone 160 m²

Shitet apartament 3+1 prane stadiumit "Qemal Stafa". Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mire investu...
Ref. PRE 997
776 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

Comerciale per qira ne qender

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Qira: 600 € Zone 60 m²

Jepet ambjent comercial per qira ne qender tregtare me cmim okazion ,600 euro. Ne kete cmim perfshihen , sherbimet administrative, ngrohja - ftohja,uji. Vetem energjia elektrike do te paguhet nga klie...
Ref. PRE 996
354 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SUPER VILE PER QIRA PRANE RRUGES SE EL...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 3000 € Zone 262 m²

Jepet vile 2-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit. Kati i pare i viles organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen dhe nje ambient ngrenjeje, nje dhome gjumi dhe nje tualet ndersa ka...
Ref. PRE 995
330 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA PRANE AMBASAD...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 82 m²

Jepet apartament me qira prane ambasades amerikane i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem. Pallati ku ndodhet apart...
Ref. PRE 994
333 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE LONG HILLS...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 1200 € Zone 125 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Long Hills. Vila 2- kateshe ku ndodhet apartamenti eshte vendosur ne nje zone ku mbizoteron ajri i paster dhe gjelberimi. Apart...
Ref. PRE 993
346 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT ME QIRA TEK RRUGA E ELBASAN...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 86 m²

Jepet apartament me qira prane rruges se Elbasanit. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe ka akses te menjehershem ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome nd...
Ref. PRE 992
1014 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

Shitet apartament 1+1 tek Uji i Ftohte...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 70000 € Zone 60 m²

Shitet apartament ne Vlore, i organizuar ne 1+1+1 tualet. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe eshte pjese e nje kompleksi rezidencial me nje administrim shume te mire. Apartamen...
Ref. PRE 991
527 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SHITET NDERTESE 3-KATESHE NE QENDER TE...

Fier
Per Shitje: Zone 400 m²

Shitet ndertese 3 kateshe ne qytetin e Fierit. Objekti eshte ndertuar ne vitin 1994 dhe ne vitin 1999 eshte bere nje rikontruksion i brendshem nga nje kompani e cila ka zhvilluar aktivitetin e vet ad...
Ref. PRE 990
131 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

SHITET APARTAMENT+GARAZH PRANE ATSH

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 200000 € Zone 133 m²

Shitet apartament prane ATSH i organizuar ne 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, lehtesisht te aksesueshme dhe me gjithe facilitetet prane. Momentalisht aparta...
Ref. PRE 989
481 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

AMBIENT PER QIRA PRANE LICEUT ARTISTIK...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1000 € Zone 140 m²

Jepet ambient me qira prane Liceut Artistik. Eshte i organizuar ne 3+1+2 tualete ,dy ballkone dhe ka nje siperfaqe prej 137 m2. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor, shume mire i adm...
Ref. PRE 988
272 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2000 € Zone 240 m²

Jepet ambient komercial per qira tek rruga e Elbasanit. Ambienti ka nje siperfaqe 232m2 e brendshme ,e shfrytezueshme dhe mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme bisnesi si call center, zyra etj. ...
Ref. PRE 987
299 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT PER SHITJE NE QERRET

Kavajë
Per Shitje: 115000 € Zone 115 m²

Shitet apartament i kompletuar, i organizuar ne 1 dhome ndenjeje te madhe bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne Qerret, jo shume larg bregut te detit ku...
Ref. PRE 986
492 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

KAT VILE PER QIRA

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 150 m²

Jepet kat vile per qira prane fakultetit ekonomik. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, nje dhome e cila sherben si depo dhe 2 ballkone me hapesire te madhe. Kati ka hyr...
Ref. PRE 985
407 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT PER QIRA PRANE STADIUMIT "Q...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 400 € Zone 128 m²

Jepet apartament me qira prane stadiumit "Qemal Stafa" . Apartamenti ka nje siperfaqe relativisht te madhe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...
Ref. PRE 984
529 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT PER QIRA NE QENDER

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 99 m²

Jepet apartament me qira ne qender. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon i madh. Dy dhomat e gjumit jane te shtruara me pa...
Ref. PRE 983
483 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA E ELBA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 172000 € Zone 120 m²

Apartament ne shitje tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne pallat egzistues dhe ka akses te menjehereshem tek rruga e Elbasanit. Eshte i vendosur ne nje zone me shume levizje dhe mund te shfry...
Ref. PRE 981
500 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT NE SHITJE ME CMIM OKAZION...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 55000 € Zone 89 m²

Shitet apartament prane tregut elektrik Apartamenti ndodhet ne nje pallat ndertim i ri ,me ashensor dhe eshte i investuar. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...
Ref. PRE 980
1493 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

APARTAMENT NE SHITJE CMIM OKAZION

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 55000 € Zone 89 m²

Shitet apartament prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ndertim i ri me ashensor dhe eshte i investuar. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gju...
Ref. PRE 979
2461 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QIRA TE PAZA...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1800 € Zone 200 m²

Ambienti eshte krijuar nga bashkimi i dy apartamenteve dhe eshte i vendosur ne katin e fundit te nje pallati te ri, tek rruga Hoxha Tahsim, me pamje nga sheshi Avni Rustemi. Eshte i organizuar nga pes...
Ref. PRE 978
332 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147
Property

TOKE NE SHITJE NE SHKOZE

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 42000 € Zone 0 m²

Shitet truall 300 m2 në Shkozë, rruga "Shyqyri Basha" me çertifikatë pronësie, e përshtatshme për ndërtimin e një vile. Çmimi 140 € m2. Për më shumë informacion na kontaktoni në 0686045147....
Ref. PRE 976
677 Vizita
Agent
Anxhela Abrashi
CENTURY 21 Prestige
0686045147