zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA HOTEL NE TIRA...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 2500000 € Zone 0 m²

Hoteli ndodhet ne qender te Tiranes dhe ka siperfaqja totale 850 m2. Organizohet ne 20 dhoma, nje kat sherbimi i cili perfshin recepsionin, restorantin dhe bar kafe. Hoteli ka nje eksperience 25-vjeca...
Ref. gate 518
71 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET TRUALL NE SARANDE !

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 0 m²

Siperfaqja totale e truallit eshte 392 m2, dhe ndodhet fare prane bregut te detit ! Disponon certifikate te rregullt pronesie ! Per me teper informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni, 0697406901....
Ref. gate 515
50 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 36000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Organizohet ne sallon + kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon i cili te ofron pamjen e detit. Orientohet me pamje ...
Ref. gate 501
252 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN 5 !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor, organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon dhe dy tualete. Orientohet me pamje nga veri-perendimi. Apartamenti ndodhet ne gjendje shume...
Ref. gate 487
475 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET HOTEL TEK SHKEMBI I KAVAJES !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 640 m²

Hoteli eshte ndertim 4-katesh, ndodhet ne faze restaurimi dhe me prespektive per te shtuar dhe dy kate te tjera(me leje ndertimi). Ka gjithesej 20 dhoma dhe siperfaqe totale 640 m2, Pozicionohet me pa...
Ref. gate 480
74 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET NDERTESE NE SARANDE !

Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 210000 € Zone 637 m²

Ndertesa ka perfunduar si karabina dhe shitet sic eshte ne kete faze. Siperfaqja e gjurmes qe ze ndertesa eshte 161 m2, dhe ne total si ndertim shkon 637m2. Kati 0, eshte i projektuar ne sallon+kuzhin...
Ref. gate 479
136 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA PRANE PALLATI...

Durrës › Durrës
Per Qira: 250 € Zone 107 m²

Apartamenti ka mobilim teper cilesor dhe organizohet ne korridor i cili shperndan dy dhoma gjumi, soxhorno+ballkon dhe tualet. Ndodhet na katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe orientohet...
Ref. gate 478
425 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN OSE JEPEN ME QIRA AMBIENTE BIZN...

Durrës › Durrës
Per Qira: Zone 120 m²

Shiten ose jepen me qira ambiente biznesi prane drejtorise se policise Durres. Ambientet jane perkatesisht me siperfaqe 40 dhe 120 m2, ndodhen ne nje zone te populluar dhe te aksesueshme me rruge. Amb...
Ref. gate 477
72 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE PLAZH, DURRES!

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 35000 € Zone 65 m²

Shitet Apartament 1+1, me ballkon , 65 m/2, kati i dyte banimi, i mobiluar kendeshem, me nje arredim funksional i pershtatur si per vere ashtu edhe dimer. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, buze rru...
Ref. gate 471
200 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA HOTEL NE TIRA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 1450000 € Zone 852 m²

Në qënder të Tiranës , ne nje nga zonat me te frekuentuara shitet hotel me cmim okazion. nga 1.600.000 Euro ne 1.450.000 euro Siperfaqja totale e te cilit eshte 852 m2. Hoteli 5 katesh ofron nje tot...
Ref. gate 470
243 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE DURRESI...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 47000 € Zone 70 m²

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE DURRESIT! Prona ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2 dhe organizohet ne: 1 soxhorno bashk...
Ref. gate 469
577 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET VILE NE SPITALLE DURRES !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 300000 € Zone 190 m²

Vila ndodhet buze rruges Aleksander Goga ne zonen e Spitalles, eshte ndertim dy katesh teper cilesor i projektuar nga arkitekt. Vila ndahet ne dy kate, ku kati 0 ka sherbyer vetem si klinike dentare p...
Ref. gate 475
136 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET VILE NE QENDER TE DURRESIT !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 300000 € Zone 250 m²

Vila eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne fazen perfundimtare te punimeve ku te paperfunduara kane mbetur shtrimi me pllaka, parketi dhe lyerja me boje, keto ne varesi te kerkeses dhe preferencave te kli...
Ref. gate 458
192 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Orientohet me pamje nga Veri-Lindja. Apartamenti disponon ...
Ref. gate 449
293 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN APARTAMENTE NE ZONEN E PLAZHIT ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 31500 € Zone 56 m²

Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili ndodhet ne zonen me te zhvilluar dhe frekuentuar te plazhit. Pallati eshte nje nga me cilesoret i ndertuar se fundmi ne kete zone. Ap...
Ref. gate 451
231 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT TEK KOMPLEKSI "DIEL...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 95000 € Zone 105 m²

SHITET APARTAMENT TEK KOMPLEKSI "DIELL" ! Prona ndodhet ne nje nga zonat me atraktive turistike qe ofron bregdeti Adriatik. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 105 m2 dhe organizohet ne: 1 soxhorno...
Ref. gate 448
227 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE VOLLGA , DU...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 116000 € Zone 145 m²

Prona ndodhet ne zonen e vollges, zone e cila ofron shume facilitete. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 145 m2 dhe eshte e organizuar ne : 1 soxhorno te madhe, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 bal...
Ref. gate 446
164 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 !

Durrës › Durrës
Per Qira: 250 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane tregut te vogel dhe organizohet ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientohet me pamje nga lindja. Per nje vizite ne prone jeni te l...
Ref. gate 439
180 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET TOKE ARE NE GJIRIN E LALEZIT !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 164500 € Zone 0 m²

Toka ka siperfaqe 3500 m2 dhe ndodhet mbrapa San Pietro Resort ne Gjirin e Lalezit. Kufizohet ne nje gjeresi prej 35 m me rruge kryesore. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me teper inform...
Ref. gate 438
87 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET DYQAN NE YZBERISHT !

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 85500 € Zone 57 m²

SHITET DYQAN NE YZBERISHT ! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne Yzberisht ne nje zone teper te populluar e cila ti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per te ushtruar cdo lloj akti...
Ref. gate 431
132 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

APARTAMENT 3+1 ME QERA 300 EURO!

Durrës › Durrës
Per Qira: 300 € Zone 170 m²

APARTAMENT 3+1 ME QERA 300 EURO ! Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4- kateshe,ne nje zone te qete, shume prane qendres se Durresit e cila ofron nje sere facilitetesh ( lokale, farma...
Ref. gate 396
320 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 36000 € Zone 36 m²

Ambienti ka siperfaqe 36 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Eshte i pershtatshem per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti te vogel pasi ndodhet ne zonen me te frekuentuar. Per me shume informacion apo n...
Ref. gate 393
111 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT TE SHKEMBI I KAVAJES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 33750 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, eshte totalisht i rinovuar me punime dhe ndodhet ne gjendje shume te mire. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet b...
Ref. gate 386
292 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet.Orientohet me pamje nga lindja cka i mundeson te kete diell pjesen me te madhe te dites. Eshte totalisht i restauruar me punime shume ...
Ref. gate 380
759 Vizita
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901