zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 62000 € Zone 72 m²

Apartament 1+1 per shitje te Liqeni i Thate. Jepet apartament per shitje te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertese te re. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, ...
Ref. ENT 1100
115 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 240 € Zone 115 m²

Jepet apartament 2+1 per qera te Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilesore. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone te cilat ...
Ref. ENT 1080
159 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 88000 € Zone 73 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek zona e Komunes se Parisit te kompleksi KIKA 2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te Tiranes si dhe ne kompleksin me te bukur te Komunes se Parisit. O...
Ref. ENT 1076
247 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Apartament 3+1+2 per qera te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet prane universitetit "New York". Organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo si dhe nje ballkon. Apartamenti es...
Ref. ENT 1070
60 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana
Per Shitje: 110000 € Zone 90 m²

Jepet apartament 2+1 per shitje te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me cilesore te Tiranes , e cila ofron shume facilitete. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe bal...
Ref. ENT 1065
269 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

AMBIENT PER QERA

Tirana › Tirana
Per Qira: 1000 € Zone 83 m²

Jepet ambient per qera prane LSI, ne nje zone qe ofron vizibilitet te larte. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te shumellojshme. Per me teper info na kontaktoni!...
Ref. ENT 1064
68 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 83000 € Zone 89 m²

Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Per me shume info....
Ref. ENT 1054
548 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament / Zyre per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Apartament/ Zyre per Qira te Komuna e Parisit. Me siperfaqe 120m2 te organizuar ne sallon te bollshem me kuzhine, dy dhoma, nje tualet dhe dy ballkone. Ambienti eshte i mire investuar dhe ndodhet ne n...
Ref. ENT 1018
110 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient per Qera

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1000 € Zone 74 m²

Ambient per Qera ne nje zone mjafte te kerkuar. Ambienti ndodhet prane Sheshit Wilson shume prane rruges kryesore. Mundesi shume e mire investimi per cdo lloj aktiviteti si Bar apo restaurant. Ambjent...
Ref. ENT 1014
104 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Zyre/ Apartament per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 360 € Zone 121 m²

Apartament/ Zyre per Qera ne Komune te Parisit. Me siperfaqe 121m2 te organizuara ne sallon te bollshem , dy dhoma, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet buze rruge dhe pallet te ri te mireadministruar. Fto...
Ref. ENT 1011
198 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Dyqjan per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2800 € Zone 121 m²

Dyqjan per Qera ne Bllok. Ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 121.9m2. Eshte open space, ideal per show room, boutique,. Mundesi shume e mire investimi, ku mund te zhvillosh nje biznes te mire. ...
Ref. ENT 1010
138 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QeRA prane shkol...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 800 € Zone 145 m²

Njesia komerciale ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri ne rrugen kryesor (kryqezimi i rruges Mihal Grameno me rrugen Petronini Luarasi) dhe ka nje siperfaqe prej 145 m2. Ambienti ka fasade xh...
Ref. ENT 973
178 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient komercial per Qera

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 1500 € Zone 253 m²

Ambient komercial per Qera tek Garda me siperfaqe 253 m2 prane Gardes. Ambienti eshte i organizuar ne open-space dhe disponon fasade xhami. Ka hyrje ne katin zero qe shkon ne katin e pare, ka ndricim ...
Ref. ENT 967
347 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 96000 € Zone 106 m²

Apartament 3+1 per Shitje prane pallatit me shigjeta, me siperfaqe te brendshme 106.65 m2. Apartamenti ka orientim fantastik pasi drita e diellit e shoqeron gjate gjithe dites ne te gjitha ambientet (...
Ref. ENT 966
271 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 60000 € Zone 56 m²

Apartament per Shitje1+1 ne rrugen Thanas Ziko prane gjimnazit ''Partizani'' me siperfaqe te brendshme 56 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallati ekzistues dhe ka orientim nga Jugu. Organ...
Ref. ENT 942
393 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 140 m²

Apartament 3+1+2 per Qera. Apartamenti tek kopshti Botanik, me siperfaqe 140 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me nje ambjent te bollshem ndenieje dhe gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi,...
Ref. ENT 929
401 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

APARTAMENT 4+1 PER QERA

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 205 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një ndërtimi të ri buze rruge, në një nga zonat më të frekuentuara e të kërkuara për biznes dhe banim. Organizohet në kater dhoma, një ambient ndenje të bollshëm në...
Ref. ENT 914
252 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

DYQAN PER SHITJE

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 99000 € Zone 110 m²

Dyqan per Shitje ne Yzberisht. Ambjent komercial per ushtrim biznesi. I aksesueshem nga rruge kryesore, i pershtatshem per lokal, dyqan, butik..etj. Per me shume Info na Kontaktoni!...
Ref. ENT 910
110 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Qira: 500 € Zone 119 m²

Apartament 2+1 per Qera, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne zone elitare dhe me facilitete te shumta prane rrugeve kryesore, ne nje pallate te ri me administrim shume ...
Ref. ENT 881
365 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 140000 € Zone 100 m²

Ambienti komercia per Shitjel ndodhet tek kompleksi Kika 2, ne nje nga zonat me zhvillimin me te larte urban dhe dendesine me te larte te popullsise per m2. Ndodhet ne nje pozicion te favorshem per te...
Ref. ENT 873
361 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 650 € Zone 155 m²

Apartament 3+1 Per Qera, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Kopshtit Botanik. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura shume cilesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej...
Ref. ENT 871
558 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera +1 Post Park...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 750 € Zone 116 m²

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Marko Bocari. Me nje siperfaqe te brendshme prej 116m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridor. Apart...
Ref. ENT 869
363 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 500 € Zone 127 m²

Apartament 2+1 per Qera prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ka nje mobilim bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje ambi...
Ref. ENT 868
257 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Apartament 2+1 per qera ne nje katin e dyte te nje Vile, prane Ambasades Amerikane. Ka nje planimetri te rregullte e cila perbehet nga dy dhoma gjumi, nje sorxhorno + kuzhine , dy tualete dhe cdo ambi...
Ref. ENT 855
314 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092