zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 2000 € Zone 250 m²

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti organizohet ne dy kate . Aktualisht kati i pare sherben si Bar Kafe ndersa kati i dyte eshte nje hapesire boshe qe me heret ka sherbyer si pjese e barit dhe ...
Ref. ENT 1317
14 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Jepet Bar Kafe me qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1200 € Zone 150 m²

Jepet Bar Kafe me Qera. Bari ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe eshte i mireinvestuar. Lokali ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit ne nje nga rruget me me shume akses. Lokali e ushtron aktiviteti...
Ref. ENT 1316
13 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Jepet Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti ka nje siperfaqe 100 m2 me fasade xhami dhe eshte i mireinvestuar. Lokacioni i ambientit dhe hyrja e dedikuar e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri ...
Ref. ENT 1315
5 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament per Shitje te Komuna e Pari...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 160000 € Zone 134 m²

Apartament per Shitje te Komuna e Parisit. Organizohet nga nje sallon ndenjeje, kuzhina e vecuar nga salloni, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkoni. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme si dhe esh...
Ref. ENT 1314
26 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Papafingo per Shitje

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 270000 € Zone 323 m²

Papafingo per Shitje te Kopshti Zoologjik. Organizohet nga nje sallon ndenjeje me siperfaqe te madhe, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande te madhe me nje pamje fantastike dhe shume re...
Ref. ENT 1291
71 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Shitje te Komuna e ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 90000 € Zone 110 m²

Apartament per Shitje te Komuna e Parisit. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dy ballkone dhe 1 banjo. Apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes ne nje nga zonat me me shume facil...
Ref. ENT 1279
229 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 3500 € Zone 210 m²

Ambient Komercial per Qera. Jepet Ambient Komercial per qera ne rrugen e Durresit,i cili ka nje siperfaqe prej 210 m si dhe nje fasade xhami qe e ben shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshme s...
Ref. ENT 1259
101 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 96000 € Zone 104 m²

Apartament 2+1+2 per shitje te Kompleksi "Fiori di Bosco. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe ballkon. Kompleksi eshte me nje cilesi ndertimi shume te lar...
Ref. ENT 1249
104 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 550 € Zone 74 m²

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne zemer te Bllokut dhe organizohet nga nje sallon ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo e bollshme si dhe nje ballkon. Venddodhja e apartamentit mun...
Ref. ENT 1244
204 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 85000 € Zone 90 m²

Apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon ndenjeje,kuzhine, 1 dhome gjumi . Pozicionimi i apartamentit e ben shume te pershtatshem dhe te pelqy...
Ref. ENT 1213
207 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament per Qera / Zyra

Tirana › Tirana › Shallvaret
Per Qira: 400 € Zone 90 m²

Apartament per qera te Bulevardi Bajram Curri. Organizohet nga 1 sallon ndenjeje, 2 dhoma, banjo dhe ballkon. Venddodhja e apartamentit ofron facilitete te shumta dhe afersi me zonat me strategjike te...
Ref. ENT 1203
119 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Qera

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 600 € Zone 172 m²

Apartament 2+2+2 per qera prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor te mireadministruar dhe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ku ofrohen shume facilitete. Organizohet...
Ref. ENT 1198
104 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 600 € Zone 135 m²

Apartament 3+1 per Qera prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ...
Ref. ENT 1195
172 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 1400 € Zone 218 m²

Ambient Komercial per qera ne Laprake. Ambienti ka nje siperfaqe prej 218 m2 dhe ndodhet ne nje pike strategjike te zones me fasade dhe me nje vizibilitet te larte. Ambienti eshte i pershtatshem per ...
Ref. ENT 1190
111 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Kika 2
Per Shitje: 100000 € Zone 99 m²

Apartament per shitje te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja te zones. Organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon i bollshem. Apartamen...
Ref. ENT 1166
968 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Papafingo Per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1200 € Zone 150 m²

Papafingo per qera te Liqeni Artificial. Organizohet nga 1 sallon ndenjeje i bollshem, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje verande. Orientimi i papafingos ofron nje pamje spektakolare nga liqeni...
Ref. ENT 1158
229 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient Komercial Per Qera

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1700 € Zone 116 m²

Ambient Komercial per qera prane stadiumit "Qemal Stafa". Ambienti eshte i ndare ne Duplex dhe ka nje siperfaqe prej 82 m2 poshte dhe 34 m2 lart. Ndodhet ne nje nga zonat me strategjike te qytetit e c...
Ref. ENT 1141
192 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Blloku Gintash,Laprake
Per Shitje: 77000 € Zone 112 m²

Apartament 2+1 per Shitje ne Laprake te Blloku Gintash. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 105.6 m2 dhe organizohet nga nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine te ndare nga salloni, ...
Ref. ENT 1127
424 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 87000 € Zone 107 m²

Apartament 2+1 per Shitje te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes si dhe organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe Tualet. Salloni i...
Ref. ENT 1119
525 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Ambient Komercial per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 806 € Zone 250 m²

Ambient komercial per Qera tek Liqeni i Thate. Ambienti ka nje siperfaqe prej 232 m2 dhe ka vizibilitet te larte. Pozicioni qe ka e ben shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshe si psh. call ce...
Ref. ENT 1110
135 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 160000 € Zone 140 m²

Apartament 3+1+2 tualete per shitje prane shkolles "Petronini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo ...
Ref. ENT 1109
297 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 62000 € Zone 72 m²

Apartament 1+1 per shitje te Liqeni i Thate. Jepet apartament per shitje te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertese te re. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, ...
Ref. ENT 1100
383 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 85000 € Zone 73 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek zona e Komunes se Parisit te kompleksi KIKA 2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te Tiranes si dhe ne kompleksin me te bukur te Komunes se Parisit. O...
Ref. ENT 1076
750 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartament 3+1+2 per qera te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet prane universitetit "New York". Organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo si dhe nje ballkon. Apartamenti es...
Ref. ENT 1070
256 Vizita
Agent
Kalter Zace
CENTURY 21 Enternal
+355695438092