zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte krejtesisht i ri i pabanuar me pare. Ofron nje qetesi e pamje fantastike...
Ref. PREMIUM 580
499 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA PRANE KIKA ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Njesi komerciale ndodhet prane zones se Komunes se Parisit, prane kompleksit Kika 2. Njesia ndodhet brenda nje kompleksi pallatesh, dhe ka nje strukture te rregullt gje qe e ben te pershtatshme per cd...
Ref. PREMIUM 579
138 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte krejtesisht i ri i pabanuar me pare. Ofron nje qetesi e pamje fantastike...
Ref. PREMIUM 544
542 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK ISH E...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Shitje: 134000 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane ish ekspozites ne katin e 11 te nje pallati 13 katesh. Ka nje organizim shume te mire te brendshem, sallon me kuzhine te perbashket,...
Ref. PREMIUM 543
386 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET BIZNES NE RRUGEN MYSLYM SHYRI...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 20000 € Zone 0 m²

Biznesi eshte boutique per femra me veshje markash shume te mira italiane si Trusardi, Nennette, Burberry Tommy Hilfiger, Gaudi, etj si dhe kepuce e aksesore te ndryshem. Ka aktualisht 300 artikuj. Dy...
Ref. PREMIUM 539
460 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 1+1ME HIPOTEKE NE AS...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 52000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Astirit. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet me aspirim. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe n...
Ref. PREMIUM 532
1594 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK BRRYLI

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 290 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamet 2+1 ne Rrugen ''Hodo Beg'' me siperfaqe te brendshme 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit, te nje pallati egzistues te mire. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Ref. PREMIUM 525
215 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE PAZARIT TE...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 173650 € Zone 151 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Pazarit te Ri shume prane qendres se Tiranes, ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje dhome ndenjeje, nje kuzhine gati...
Ref. PREMIUM 523
289 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOMUNES SE...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 150000 € Zone 135 m²

Shitet apartament 2+1+2+verande ne Komunen e Parisit. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete, nje verand me sip. prej 20m2. Apartamenti n...
Ref. PREMIUM 521
460 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

JEPET ME QIRA VILE NE RRUGEN MEMO BEJK...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 2600 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne zonen e Saukut. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe 450 m2 bahce. Vila ka nje pamje te mrekullueshme te Liqeni artificial te Tiranes. Vila eshte e shtruar me parket druri dhe org...
Ref. PREMIUM 520
272 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: Zone 1200 m²

Shitet ose jepet me qira ambient Multifunksional me akses te menjehershem ne rrugen kryesor. Ka nje siperfaqe totale 1200 m2 por qe dhe mund te ndahet sipas deshires se klientit. Aktualisht ka nje sip...
Ref. PREMIUM 519
228 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET GODINE E ORGANIZUAR NE TRE GARS...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Kepi i Rodonit
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Godina ndodhet ne Kepin e Rodonit mbi nje siperfaqe toke prej 500 m2. Eshte e organizuar ne 3 garsionere te mobiluara. Ndodhet vetem 200 m2 larg detit. Eshte e aksesueshme nga rruga kryesore dhe te j...
Ref. PREMIUM 499
321 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA OSE PER SHIT...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 160 m²

Ambienti ndodhet ne zonen me elitare ne Tiranes, aty ku eshte perqendruar pjesa me e madhe e zyrave te biznesit ne afersi te Bllokut . Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi, si call center, zyra...
Ref. PREMIUM 464
488 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 140500 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkolles se Kuqe, ne nje pallat ne proces ndertimi. Ndodhet ne katin e 9-te te banimit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
Ref. PREMIUM 463
151 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 156500 € Zone 125 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkolles se Kuqe, ne nje pallat ne proces ndertimi. Ndodhet ne katin e 5-te te banimit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje...
Ref. PREMIUM 462
100 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 92000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkolles se Kuqe, ne nje pallat ne proces ndertimi. Ndodhet ne katin e 3-te te banimit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ba...
Ref. PREMIUM 461
107 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 PRANE SHKOLLES...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 142000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati 11 katesh ne proces ndertimi. Apartamenti organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ...
Ref. PREMIUM 459
360 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET TOKE ARE NE MULLET

Tirana › Tirana › Mullet
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Shitet toke are, siperfaqjas e saj eshte 2700 m2 dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Disponon Certifikate Pronesie....
Ref. PREMIUM 451
63 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET NDERTESE 6 KATESHE PRANE SHKOL...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Godina ndodhet prane Shkolles se Kuqe. Eshte e organizuar ne 6 kate. Aktualisht ka 4 kate banim te paperfunduara, Siperfaqe e ndertimit eshte 835m2, nga te cilat kati i pare eshte me garazhe, depozit...
Ref. PREMIUM 448
410 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 PRANE OXHAKUT...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 72000 € Zone 96 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen lindore te qytetit te Tiranes, prane zones se quajtur oxhaku. Ndodhet ne,katin e 8 te banimit. Pallati eshte ne proces ndertimi me punime cilesore. Eshte i organizuar ng...
Ref. PREMIUM 440
429 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET TOKE NE ZONE E LIQENIT TE THATE...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 366000 € Zone 0 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 1830m2 dhe ndodhet ne zonen Liqenit te Thate. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash dhe per nje jete te qete larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Mund te shitet edhe e co...
Ref. PREMIUM 423
250 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 213000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane Kopshtit Botanik, per arsye te qetesise, ajrit te paster por edhe afersine qe ka me zonat e frekuentuara te Tiranes. Aparta...
Ref. PREMIUM 413
624 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 72000 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Eshte i organizuar me nje ambient te perbashket gatimi dhe ndenjeje te bollshme, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orjent...
Ref. PREMIUM 411
2422 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA NJESI KOMERCI...

Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Njesia komerciale ndodhet ne katin e dyte komercial te nje pallati. Ambienti ka nje siperfaqe prej 44.66m2. Momentalisht eshte klinike dentare. Dyqani ka pamje ne rruge kryesore per reklamimin e bizn...
Ref. PREMIUM 410
271 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564