zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITEN DY VILA NE RRUGEN E DURRESIT!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 1300000 € Zone 0 m²

Vilat ndodhen ne rrugen e Durresit. Keto dy vila jane nje menyre e mire investimi. Kane nje siperfaqe trualli prej 570 m2. Vilat ne total kane nje siperfaqe 635m2, ku 200 m2 jane tek njera vile nders...
Ref. PREMIUM 683
59 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE LIQENIT AR...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 110000 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, ambientin e gatimit paksa te vecuar...
Ref. PREMIUM 639
271 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Organizohet ne dy dhoma gjumi,nje ambjent te bollshem ndenje gatimi e ngrenieje,dy tualete...
Ref. PREMIUM 633
211 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET VILE DHE TOKE NE BERZHITE

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 400000 € Zone 0 m²

Vile per Shitje ne Berzhite . Ka nje siperfaqe prej 350m2 ndertim + 3000m2 oborr. Vila ka strukture tre kateshe: Kati i pare perbehet nga sallon, kuzhine me vete, nje tualet dhe ballkon. Kati i dyte p...
Ref. PREMIUM 632
139 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET TOKE NE DRILON, POGRADEC

Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 353100 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 2140 m2 ne krah te Drilonit, Pogradec. Me leje ndertime, per dy objekte kater kateshe, taksa te paguara ne bashki, projekt i perfunduar gati per fillimin e punes. Jepet per nd...
Ref. PREMIUM 629
33 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE BRRYL

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Qira: 1000 € Zone 190 m²

AmbientI komercial ka nje siperfaqe te brendshme prej 180 m2. Ndodhet ne katin zero dhe organizohet ne nje hapesire te vetme dhe i rrethuar me fasade xhami, cka ben qe ambienti te kete nje mundesi sh...
Ref. PREMIUM 626
91 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL OPEN SPACE ME QIRA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 650 € Zone 0 m²

Jepet ambient komercial per Qira tek Rruga Kodra e Diellit. Ambienti prej 145 m2 open space, ka dhe nje verande me siperfaqe 25 m2. Hapesira ka kushte te favorshme per tu shfrytezuar per cdo lloj bizn...
Ref. PREMIUM 622
197 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE KOPSHTI B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 89000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira dhe me ajer te paster te Tiranes . Pallati eshte nje nga me ndertimet me cilesore te zones. Parametrat e ndertimit jane shume cilesore dhe me parametr...
Ref. PREMIUM 617
245 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT TEK RR. BARRIKADAVE...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 90000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane qendres. Zona ofron facilitete te shumta dhe mundesi te mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallat...
Ref. PREMIUM 613
258 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX TEK ISH EKSPOZITA...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 1100 € Zone 208 m²

Dupleksi ka nje siperfaqe prej 208 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dhe kuzhine te vecuar, nje tualet dhe dy ballkone. Kati i dyte perbehet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Lo...
Ref. PREMIUM 586
103 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte krejtesisht i ri i pabanuar me pare. Ofron nje qetesi e pamje fantastike...
Ref. PREMIUM 580
1013 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA PRANE KIKA ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Njesi komerciale ndodhet prane zones se Komunes se Parisit, prane kompleksit Kika 2. Njesia ndodhet brenda nje kompleksi pallatesh, dhe ka nje strukture te rregullt gje qe e ben te pershtatshme per cd...
Ref. PREMIUM 579
216 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte krejtesisht i ri i pabanuar me pare. Ofron nje qetesi e pamje fantastike...
Ref. PREMIUM 544
874 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK ISH E...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Shitje: 127500 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane ish ekspozites ne katin e 11 te nje pallati 13 katesh. Ka nje organizim shume te mire te brendshem, sallon me kuzhine te perbashket,...
Ref. PREMIUM 543
1446 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET BIZNES NE RRUGEN MYSLYM SHYRI...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 20000 € Zone 0 m²

Biznesi eshte boutique per femra me veshje markash shume te mira italiane si Trusardi, Nennette, Burberry Tommy Hilfiger, Gaudi, etj si dhe kepuce e aksesore te ndryshem. Ka aktualisht 300 artikuj. Dy...
Ref. PREMIUM 539
578 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK BRRYLI

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 290 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamet 2+1 ne Rrugen ''Hodo Beg'' me siperfaqe te brendshme 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit, te nje pallati egzistues te mire. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Ref. PREMIUM 525
250 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE PAZARIT TE...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 173650 € Zone 151 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Pazarit te Ri shume prane qendres se Tiranes, ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje dhome ndenjeje, nje kuzhine gati...
Ref. PREMIUM 523
396 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOMUNES SE...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 150000 € Zone 135 m²

Shitet apartament 2+1+2+verande ne Komunen e Parisit. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete, nje verand me sip. prej 20m2. Apartamenti n...
Ref. PREMIUM 521
722 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

JEPET ME QIRA VILE NE RRUGEN MEMO BEJK...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 2600 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne zonen e Saukut. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe 450 m2 bahce. Vila ka nje pamje te mrekullueshme te Liqeni artificial te Tiranes. Vila eshte e shtruar me parket druri dhe org...
Ref. PREMIUM 520
323 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: Zone 1200 m²

Shitet ose jepet me qira ambient Multifunksional me akses te menjehershem ne rrugen kryesor. Ka nje siperfaqe totale 1200 m2 por qe dhe mund te ndahet sipas deshires se klientit. Aktualisht ka nje sip...
Ref. PREMIUM 519
299 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET GODINE E ORGANIZUAR NE TRE GARS...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Kepi i Rodonit
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Godina ndodhet ne Kepin e Rodonit mbi nje siperfaqe toke prej 500 m2. Eshte e organizuar ne 3 garsionere te mobiluara. Ndodhet vetem 200 m2 larg detit. Eshte e aksesueshme nga rruga kryesore dhe te j...
Ref. PREMIUM 499
386 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA OSE PER SHIT...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 160 m²

Ambienti ndodhet ne zonen me elitare ne Tiranes, aty ku eshte perqendruar pjesa me e madhe e zyrave te biznesit ne afersi te Bllokut . Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi, si call center, zyra...
Ref. PREMIUM 464
668 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 140500 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkolles se Kuqe, ne nje pallat ne proces ndertimi. Ndodhet ne katin e 9-te te banimit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
Ref. PREMIUM 463
196 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 156500 € Zone 125 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkolles se Kuqe, ne nje pallat ne proces ndertimi. Ndodhet ne katin e 5-te te banimit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje...
Ref. PREMIUM 462
128 Vizita
Agent
Denis Kryemadhi
CENTURY 21 Premium
0685229564