zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira kati i dytë i një vile....

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 3000 € Zone 242 m²

Jepet me qira kati i dytë i një vile për biznese të ndryshme. Ka një sipërfaqe prej 242.50 m2 dhe ka orjentimin jug-perëndim. Ambienti është openspace dhe është përdorur më parë për call center. ...
Ref. atrium 226
58 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Apartament 3+1 te Brryli...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 350 € Zone 85 m²

Jepet me Qira Apartament 3+1 te Brryli. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, ambient gatimi, korridor dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pall...
Ref. atrium 216
72 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient në Rrugën e Elba...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 91 m²

Jepet me qira ambient për biznes në Rrugën e Elbasanit, me një sipërfaqe 91m2 dhe ka një distancë shumë të shkurtër me rrugën kryesore. Ambienti ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe të përshtatshëm ...
Ref. atrium 202
101 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient në Unazën e Re....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 162 € Zone 33 m²

Jepet me Qira Ambient në Unazën e Re. Ambienti ka një sipërfaqe prej 33m2 dhe është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Për më shumë informacion kontaktoni në numrin +355 69 27 80 380....
Ref. atrium 174
181 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Garsonier pranë Spitalit Hygea...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 21000 € Zone 34 m²

Shitet Garsonier pranë Spitalit Hygea. Është e organizuar në një dhomë ndenje, dhomë gjumi dhe tualet me një sipërfaqe prej 34.9m2. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me tetë kate dhe është...
Ref. atrium 135
411 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 480 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambient komercial,me një sipërfaqe prej 55.2 m2. Ambienti është i përshtatshëm për bar,zyra,klinike dentare,etj. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, në një zonë mjaft të populluar. Ambi...
Ref. atrium 113
205 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 Ne Rrugen ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 68000 € Zone 68 m²

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Rrugen Mihal Grameno. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te paperfunduar, dhe eshte i perbere nga dy kate nentokesore funksionale per garazh, dhe shtate kate jane ...
Ref. atrium 102
390 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet ose Jepet me Qira Apartament 2...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 117000 € Zone 72 m²

Shitet ose Jepet me Qira Apartament 2+1 Ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje ambient i vecuar gatimi, nje ballkon, dhe nje tualet. Apartament...
Ref. atrium 84
337 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen E K...

Krujë
Per Shitje: 350000 € Zone 410 m²

Shitet ambient komercial ne Rrugen e Kalase Kruje me siperfaqe trualli 410 m2, dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Aktualisht i ndare ne kater dyqane, me mundesi shtimi dhe zgjerimi. Ambienti ndodhet ne r...
Ref. atrium 82
175 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Parlamen...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 200000 € Zone 127 m²

Shitet Apartamen 2+1+2 tualete prane Parlamentit ne Blv. B.Curri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 127 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati tete katesh ne ndertim, dhe ka nje plan...
Ref. atrium 80
396 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

SHitet Apartament 2+1+2 te Mine Peza....

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 80000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane shkolles Harry Fultz, te Rruga Mine Peza . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e dyte. Eshte i projektuar ne nje kuzhine gatimi, dhome ndenje, dy dhoma g...
Ref. atrium 71
925 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Astir

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 72000 € Zone 98 m²

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim te vazhdueshem ne Tirane, ne katin e tete te nje pallat te ri dhjete katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga ambie...
Ref. atrium 59
528 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Vile me Qira 3+1+2 plus verande

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 500 € Zone 180 m²

Vila 3+1 +2 Luksoze per Qera ne Brryl . Vila ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, verande dhe dy tualete. Vila ofrohet totalisht e mobiluar me nje mobilim s...
Ref. atrium 40
366 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Ose Jepet Me Qira Ambjent Komer...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Liqenit te Thate.Ambjenti eshte 69.7m2.Ambjenti eshte i ri i paperdorur me pare dhe ka brenda nje tualet.Mund te perdoret per funksione te ndryshm...
Ref. atrium 134
701 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640