zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 në Fresk....

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 210 € Zone 86 m²

Jepet me qira apartament 2+1 në fresk. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 86 m2,është e organizuar në një sallon ndenje bashkë me ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi,një tualet dhe një ballkon. Apartame...
Ref. atrium 365
124 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 1+1 ne Elbasan.

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 25000 € Zone 47 m²

Shitet apartament 1+1 ne Elbasan . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,ambient gatimi,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Siperfaqja e apartamentit eshte 47 m2. Shitet i mobiluar 25000 E...
Ref. atrium 353
132 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient Per Zyre.

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 200 € Zone 65 m²

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyre. Siperfaqja e ambientit eshte 65,9m2. Ambienti organizohet ne nje dhome te bollshme dhe nje tualet. Ndodhet te brryli,rruga Asdreni,me te gjitha facilit...
Ref. atrium 343
86 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Rruga e Kav...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 172000 € Zone 110 m²

Ne nje kompleks te ri,Garden Building,i cili eshte akoma ne ndertim,shitet apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2. Apartamenti perbehet nga nje sallon ndenje bashke me ambientin e ga...
Ref. atrium 338
38 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 2+1+1 te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 98000 € Zone 89 m²

Shitet Apartament 2+1+1, te Brryli, me një sipërfaqe 89.9m2, në katin e shtatë të një pallati tetë katësh të ndërtuar vitin e fundit. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, një sallon të ...
Ref. atrium 276
338 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet Vilë me Qira te Vilat Gjermane...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Jepet vilë me qira te Vilat Gjermane. Vilë tre katëshe me kopsht të bollshëm , cdo kat përbëhet nga dy tualete me aspirim natyral. Vila ka sistem ngrohje, grila, dopio xham, ka gjenerator automatik d...
Ref. atrium 250
112 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Tualete + Post...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 110000 € Zone 121 m²

Shitet Apartament 3+1+2 te Ali Demi me sipërfaqe totale 121.7 m2. Ndodhet në katin e pestë banimi të një pallati të ri. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi...
Ref. atrium 239
350 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Fakult...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës, pranë Gjuhëve të Huaja te Rruga e Elbasanit . Apartamenti organizohet nga një sallon ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, një tu...
Ref. atrium 238
133 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 1+1 te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 48200 € Zone 52 m²

Në një zonë tepër të preferuar sic është ajo e Brrylit, shitet apartament i cili ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues totalisht i restauruar. Organizohet nga një dhome gjumi, një dhomë nd...
Ref. atrium 214
761 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira ambient komercial te Amb...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial te Ambasada Amerikane, buzë rruge me një sipërfaqe prej 120m2. Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar gjë e cila bën të mundur zhvillimin e cdo lloj aktivit...
Ref. atrium 178
228 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 45000 € Zone 51 m²

Shitet Apartament te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe me një tarracë të investuar dhe siguruar mirë. Pallati është cilësor i administruar mirë dhe për më tep...
Ref. atrium 137
1392 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament pranë Inxhinierisë s...

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Shitje: 95000 € Zone 99 m²

Shitet apartamenti pranë Inxhinierisë së Ndërtimit. Pallati i ri, me ashensor, në katin e pestë. Apartamenti organizohet në një sallon ndenje dhe kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ba...
Ref. atrium 116
340 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 480 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambient komercial,me një sipërfaqe prej 55.2 m2. Ambienti është i përshtatshëm për bar,zyra,klinike dentare,etj. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, në një zonë mjaft të populluar. Ambi...
Ref. atrium 113
240 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial 140 m2...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 1200 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe 140 m2 te Ali Demi, Rruga Millosh Shutku. Ka një sipërfaqe të bollshme që të jep mundësi për krijimin e një ambjenti të këndshëm, e rrethuar plotësisht me ...
Ref. atrium 87
209 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Ambient Komercial në Kombinat...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 45000 € Zone 59 m²

Shitet ambient komercial në Kombinat, Rruga Hamdi Cenajymeri, me sipërfaqe 59 m2. Aktualisht i ndarë në dy pjesë, me mundësi shtimi dhe zgjerimi. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, pamjen ballore e ...
Ref. atrium 85
322 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen E K...

Krujë
Per Shitje: 350000 € Zone 410 m²

Shitet ambient komercial ne Rrugen e Kalase Kruje me siperfaqe trualli 410 m2, dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Aktualisht i ndare ne kater dyqane, me mundesi shtimi dhe zgjerimi. Ambienti ndodhet ne r...
Ref. atrium 82
197 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 3+1+2 te Selvia.

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 112000 € Zone 112 m²

Shitet Apartament 3+1+2 te Selvia, i përshtatshëm për banim dhe për ambiente zyrash. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri me punime cilësore. Apartamenti është i organizuar ...
Ref. atrium 77
2066 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Okazion! Shitet ose Jepet me Qira Loka...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 210000 € Zone 244 m²

Te gjimnazi Andon Zako Cajupi shitet ose jepet me qira lokal kati zero, me sipërfaqe totale 244.4 m2, nga e cila sipërfaqja e brendshme 164.4 m2 dhe 80 m2 verandë. Aktualisht ambienti disponon sist...
Ref. atrium 75
654 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi për ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 49000 € Zone 53 m²

Në një zonë shumë të njohur dhe në zhvillim si ajo e Ali Demit shitet një apartament 1 +1 për vetëm 49,000 euro! Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të restauruar plotësisht. Është org...
Ref. atrium 69
771 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet / Jepet me Qira Apartament 3+1+...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 115000 € Zone 125 m²

Shitet / Jepet me Qira Apartament 3+1+2 te Ali Demi me sipërfaqe totale 125 m2. Ndodhet në katin e tretë banimi të një pallati të ri. Ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, spital, transp...
Ref. atrium 54
978 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Vile me Qira 3+1+2 plus verande

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 500 € Zone 180 m²

Vila 3+1 +2 Luksoze per Qera ne Brryl . Vila ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, verande dhe dy tualete. Vila ofrohet totalisht e mobiluar me nje mobilim s...
Ref. atrium 40
414 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640
Property

Shitet Ose Jepet Me Qira Ambjent Komer...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Liqenit te Thate.Ambjenti eshte 69.7m2.Ambjenti eshte i ri i paperdorur me pare dhe ka brenda nje tualet.Mund te perdoret per funksione te ndryshm...
Ref. atrium 134
780 Vizita
Agent
Elda Rrafmani
CENTURY 21 Atrium
+355 69 66 00 640