zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE NE GRUDË

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 30000 € Zone 3000 m²

Century21 Future ofron për shitje një tokë Grudë e Re .Toka është pajisur me dokumentiacion të rregullt . Për cdo informacion mund të paraqiteni pranë zyres tonë rruga Qemal Dracini , Sheshi Demokra...
Ref. future 303
52 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DOLLARI, SHK...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 50000 € Zone 95 m²

Shitet apartament ne qender te Shkodres , tek dollari . Siperfaqja totale eshte 95m2 dhe eshte i organizuar ne : 1sallon + guzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet . Apartamenti eshte ne katin e 7-te dhe es...
Ref. future 289
118 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET NDERTESE E VJETER NE GJUHADOL...

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
Per Shitje: 111000 € Zone 0 m²

Shitet ndertese e vjeter ne Gjuhadol . Siperfaqja totale e truallit eshte 70 m2 nga ku ndertesa ka sip. 36m2. Cmimi eshte 1500€/m2 i diskutushem . Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga...
Ref. future 272
159 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET TOKE TEK RANA E HEDHUN -SHENGI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 1036575 € Zone 23000 m²

Shiten 23.000 m2 toke tek Rana e Hedhun ne Shengjin . Zona eshte shume e preferuar per te investuar per qellime turiske dhe jo vetem . Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga. Qemal Draçini...
Ref. future 271
127 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE SHKODER-DERGUT...

Shkodër › Shkodër › Dergut
Per Shitje: 80000 € Zone 50 m²

Century 21 Future ofron per te gjithe ju qe jeni te interesuar nje shtepi private ne Dergut. Siperfaqja e shtepise eshte prej 50 m2 dhe e organizuar ne :1 dhome ndenje dhe guzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tu...
Ref. future 270
120 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET SHTEPI 2 KATESHE - SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 150000 € Zone 87 m²

Century 21 Future ofron per shitje shtepi 2-kateshe ne adresen Rr. Nazmi Kryeziu, me siperfaqe trualli 208m2 dhe siperfaqe ndertimi 87m2. Kati i 2-te i banimit eshte i organizuar me nje sallon , 2 dho...
Ref. future 269
146 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 93712 € Zone 118 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje njesi biznesi ne qender te Shkodres. Per cdo informacion ju mirepresim prane zyrave tona Century21....
Ref. future 261
135 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT -NË QËNDËR

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 57609 € Zone 80 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament me vendodhje ne qender te shkodre. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine dhe 1 tualet. Per cdo informacion te metejshem j...
Ref. future 260
207 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL-TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 480 € Zone 80 m²

Century 21 FUTURE ofron per qira nje ambient komercial kati 2 tek komuna e parisit. Ambienti eshte i ndare me fasade xhami ne dy ambiente me pamje nga rruga kryesore e pozicionur në kënd. Hapëira dis...
Ref. future 254
228 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

Shitet apartament 2+1 ne Lagjen Rus , ...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 48000 € Zone 66 m²

Century 21 Future ofron ne shitje apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara te shkodres ne "Lagjen RUS". Aparatamenti ndodhet ne katin e kater , eshte totalisht i mobiluar dhe i organizuar...
Ref. future 247
282 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 SHENGJIN

Lezhë › Shëngjin
Per Shitje: 38000 € Zone 80 m²

Century 21Future ofron për shitje një partament 1+1 ne Shengjin. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 80m2. Përbehet nga 1 sallon + kuzhine,1 dhome gjumi dhe 1 tualet .Apartamenti është ndërtim i ri d...
Ref. future 232
18 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI VIII

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 397500 € Zone 318 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial open space(i hapur) ne katin VIII të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 265m2 Kjo hapësirë shitet dhe me vete....
Ref. future 202
151 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI VII

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 598000 € Zone 697 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial open space(i hapur) ne katin VII të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 598m2...
Ref. future 201
124 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI VI

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 251000 € Zone 283 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial open space(i hapur) ne katin VI të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 251m2...
Ref. future 200
117 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI V

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 251000 € Zone 283 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial open space(i hapur) ne katin V të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 251m2...
Ref. future 199
114 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI IV

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 198000 € Zone 237 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial open space(i hapur) ne katin IV të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 198m2...
Ref. future 198
123 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

AMBJENT KOMERCIAL KATI -1

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 368000 € Zone 428 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial open space(i hapur) ne katin -1 të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 368m2...
Ref. future 197
136 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET NDERTESA NË QENDËR SHKODËR...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
: € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron për shitje një ndertesë të re me projekt bashkëkohor në qendër Shkodër. Saktësisht kati -1, kati perdhe, kati IV, kati V, kati VI, kati VII, kati VIII...
Ref. 196
0 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET GODINË 3-KATE NË TOPHANE, SHKOD...

Shkodër › Shkodër › Xhabije
Per Shitje: 150000 € Zone 125 m²

Century 21 Future ofron për shitje një godinë 3-kate në lagjen tophanë, Shkodër. Kati I i godinës është ambjent për aktivitet biznesi. Kati II: 2 dhoma gjumi 1 sallon, kuzhinë 1 tualet Kati III: ...
Ref. future 191
251 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET SHTEPI E VJETER SEBASHKU ME 300...

Shkodër › Shkodër › Zdrale
Per Shitje: 75000 € Zone 110 m²

Century 21 Future ofron për shitje një shtëpi e vjetër e pozicionuar në lagjen Salo Halili, Rruga Manush Alimani, Shkodër. Kati I: 2 dhoma gjumi 1 sallon, kuzhinë 1 tualet Kati II: 2 dhoma gjumi...
Ref. future 183
268 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET TOKË NË FSHATIN PJETROSHAN, BAJ...

Shkodër › Malësi e Madhe
Per Shitje: 30000 € Zone 4200 m²

Century 21 Future ofron për shitje një tokë me sip.4200m2 e rrethuar, është e ndërtuar një pishinë rreth 70m2. Toka ndodhet në fshatin Pjetroshan, Bajzë. Ju mirëpresim pranë zyrave tona: Në adresen:...
Ref. future 180
224 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET OSE ME QERA BAR-RESTORANT, BERD...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 250000 € Zone 527 m²

Century 21 Future ofron per shitje bar-restorant -hotel. Objekti eshte 3 katesh, ndodhet buze rruges nacionale dhe ka nje siperfaqe prej 1008,4m2 ndertim.Pjesa e hotelit perbehet nga 5 dhoma ,ndersa p...
Ref. future 178
260 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET GODINË 3-KATE NË LAGJEN RUS, SH...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 95300 € Zone 70 m²

Century 21 Future ofron për shitje një godinë 3-kate sip. totale 125m2 në lagjen Rus, Shkodër. Dy katet e para shërbejnë për mundësi biznesi, kati III shërben si ambjent pushimi ku përmban 1 dhomë nde...
Ref. future 170
1004 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NË LAG...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 800 € Zone 280 m²

Century 21 Future ofron për qera një ambjent komercial në pallatin e ri në lagjen Rus, Shkodër. Sip. 280m2 kati II, qera 800€/muaj. Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga Qemal Draçini, ...
Ref. future 163
689 Vizita
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174