zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET - AMBJENT KOMERCIAL - RR. STUDE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 172000 € Zone 70 m²

Shitet ambjent komercial ne qender te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit. Per informacione me te detajuara mund te kontaktoni ne nr t...
Ref. future 251
143 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET TRUALL - L. SALO HALILI, SHKODE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 70000 € Zone 1000 m²

Century 21 Future ofron per shitje truall ne L. Salo Halili, Shkoder. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 1000m2 dhe eshte me certifikate pronesie. Ka hapesire te mjaftueshme per ndertimin e nje shte...
Ref. future 250
113 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET - KAPANON, STOM-GOLEM

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 150000 € Zone 341 m²

Shitet kapanon ne zonen e Stom-Golemit. Objekti bashke me toke ka nje siperfaqe totale prej 2000 m2 nga ku 341 m2 eshte siperfaqja e nderteses. Duke qene se ndodhet ne rrugen kryesore, favorizon leviz...
Ref. future 245
127 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 60 m²

Jepet me qera ambjent komercial ne adresen: Rr. Studenti. Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2. Ka mundesi te mira per shfrytezim per lloje te ndryshme aktiviteti....
Ref. future 204
135 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - L.RUS, S...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 2000 € Zone 160 m²

Jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 160m2 ne lagjen Rus. Ambjenti ka hapesire te mjaftueshme per lloje te ndryshme biznesi dhe ndodhet ne nje zone tregtare me qarkullim te larte....
Ref. future 192
120 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET VILE 2-KATESHE, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 120000 € Zone 120 m²

Shitet vile 2-kateshe, totalisht e mobiluar, prane shkolles "Ndre Mjeda". Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te preferueshme te qytetit. Siperfaqja e objektit eshte 60m2 ne secilin kat dhe pe...
Ref. future 186
1026 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET VILE 3-KATESHE, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 350000 € Zone 158 m²

Shitet vile 3 kateshe ne L. Ahmet Haxhija. Siperfaqja totale e prones eshte 158m2, kati i pare perbehet nga nje ambjent biznesi , ku mund te ndahet dhe ne 2 njesi me te vogla, si dhe vendodhja e favor...
Ref. future 182
287 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 , SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 32000 € Zone 55 m²

Ne shitje nje apartament 1+1 ne Rr. Bujar Bishanaku, kati IV. Hyrja ka nje siperfaqe prej 55m2, e perbere nga 1 kuzhine te rikonstruktuar , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet te kompletuar. Apartamenti ndodhe...
Ref. future 174
197 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 - PARRUCE , SHKO...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 45000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 2+1 ne nje zone teper te preferueshme te qytetit, ne zonen e Parruces. Hyrja ka nje siperfaqe prej 60m2, ndodhet ne katin e dyte, me 2 ballkone dhe nje tualet....
Ref. future 168
285 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 240000 € Zone 1000 m²

Ambjent komercial per shitje ne zonen e Melgushes , ne rrugen nacionale. Vendodhja eshte ne nje zone teper te preferueshme, ku edhe pse projekti fillestar eshte per Bar-Restaurant, mund te perdoret dh...
Ref. future 165
265 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET - KAPANON/MAGAZINE - SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 690000 € Zone 2206 m²

Shitet Kapanon/Magazine ne zonen industriale te qytetit te Shkodres, ne Rrugen Inxh. Gjovalin Gjadri. Siperfaqja totale e prones eshte 2206 m2 nga ku gjurma e nderteses eshte 1061m2 dhe nje oborr me h...
Ref. future 159
1171 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qera nje ambjent komercial ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Ka nje siperfaqe prej 40 m2, me 1 tualet. Ambjenti eshte ne nje zone teper te preferueshme, ne qender te qy...
Ref. future 157
149 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

OKAZION - SHITET APARTAMENT 2+1 PARRUC...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 65000 € Zone 85 m²

Shitje OKAZION te nje apartamenti 2+1, i kompletuar me mobilim bashkekohor. Apartamenti eshte i pozicionuar ne qender te qytetit, ne zonen e Parruces, prane Rektoratit. Siperfaqja e brendshme eshte 85...
Ref. future 156
4786 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1, PERASH

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 120 € Zone 65 m²

Jepet me qera apartament 2+1 kati 3-te ne Perash. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2, pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te preferueshme te qytetit....
Ref. future 155
148 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET SHTEPI 2+1 , VELIPOJE

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 80000 € Zone 600 m²

Shitet nje shtepi e mobiluar 2+1 ne plazhin e Velipojes. Objekti ka nje hapesire prej 100m2 dhe nje oborr 500m2, ne afersi te rruges kryesore. Ambjenti i brendshem eshte plotesisht i mobiluar si : sal...
Ref. future 153
291 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 102 m²

Jepet me qera nje ambjent komercial prane sheshit "2 Prilli", kat 2-te. Ambjenti ka nje hapesire prej 102 m2 me nje tualet. Me perpara eshte perdorur si lokal dhe eshte i arreduar dhe i gatshem per tu...
Ref. future 152
222 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 - XHABIJE, SHKOD...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 58000 € Zone 106 m²

Shitet apartament 3+1, kati I-re ne lagjen Xhabije. Apartamenti ka nje shtese tek njera ane, e cila eshte me dokumenta te rregullta dhe ka nje hapesire totale prej 106m2. Hyrja eshte totalisht e mob...
Ref. future 149
361 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL, SHKODER...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 3600 € Zone 900 m²

Jepet me qera ambjent komercial 2 katesh me nga 450m2 secila. Ambjenti eshte i veshur me vetrate xhami ne cdo ane dhe disponon te gjitha instalimet e domosdoshme si: instalime elektrike, aspirim, kond...
Ref. future 147
196 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1 SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 160 € Zone 68 m²

Jepet me qera nje apartament 2+1 i mobiluar ne Rr.Qemal Dracini, kati V-te. Hyrja ndodhet ne nje zone kryesore te qytetit ne afersi me qendren....
Ref. future 142
273 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL - L.RUS, SHKO...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 60000 € Zone 46 m²

Shitet ambient komercial ne lagjen Rus, kati II. Ambienti ka nje hapesire prej 46.5m2, me tualet dhe ballkon dhe eshte i pershtatshem per biznes ose zyre....
Ref. future 141
207 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET APARTAMENT 3+1, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 100000 € Zone 106 m²

Shitet apartament 3+1 ndertim i ri, ne katin e 9-te. Apartamenti eshte i kompletuar me mobilim modern ne te gjitha dhomat dhe kuzhine, si dhe me 2 tualete. Me nje sistem kondicionimi qendror dhe me pa...
Ref. future 139
388 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET SHTEPI - PERASH, SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 120000 € Zone 245 m²

Shitet nje shtepi 2 kateshe e mobiluar ne lagjen Perash, me nje hapesire te brendshme prej 180 m2 dhe me oborr 65 m2. Shtepia perbehet nga 5 dhoma, nje kuzhine dhe 2 tualete. Per me teper informacion ...
Ref. future 136
382 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

Me Qera Ambjent Komercial - Shkoder, R...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Jepet me qera ambjent komercial ne Rr. Don Bosko, perballe fakultetit "gjuheve te huaja". Ambjenti eshte i pershtatshem per lokal duke u nisur nga pozicioni i favorshem, por mund te perdoret dhe per l...
Ref. future 127
337 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626
Property

SHITET HYRJE 1+1 APARTAMENT - GRAND RE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 57000 € Zone 67 m²

Shitet hyrje apartamenti 1+1, prane Grand Hotel Europa Resort, ne plazhin e Velipojes. Hyrja eshte ne nje pozicion te kendshem, ne pjesen e brendshme te resortit. Per cdo informacion mos hezitoni te ...
Ref. future 126
3162 Vizita
Agent
Florin Hafizi
CENTURY 21 Future
+355694044626