zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT + GARAZH NE QENDER T...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 110000 € Zone 87 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament te ri + garazh ne qender te qytetit te Shkodres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi. 1 sallon dhe kuzhine, 2 tualet...
Ref. future 311
29 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE SHKODRE...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 68000 € Zone 119 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament ne qender te Shkodres prane teatrit "Migjeni". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 119.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe kuzhine, 1 tua...
Ref. future 305
48 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA NDERTESE 4 KATESHE NE QE...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: Zone 1300 m²

Century 21 Future ofron per qira nje ndertese 4 kateshe ne qender te qytetit te Shkodres. Ndertesa ka siperfaqe totale 1300 m2 open space e pershtatur per qellime te ndryshme biznesi. Cdo kat disponon...
Ref. future 300
53 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA NDERTESE 3 KATESHE

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 900 € Zone 135 m²

Century 21 Future ofron per qira nje ndertese 3 kateshe prane kishes se Shen Kollit, Shkoder. Ndertesa ka siperfaqe 135 m2/kat dhe siperfaqe trualli 500 m2. Cdo kat eshte i organizuar ne 2 dhoma gjum...
Ref. future 299
45 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 135 m²

Century 21 Future ofron per qira nje apartament me siperfaqe 135.5 m2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 2 tualete. Eshte i arreduar me stil klasik dhe n...
Ref. future 298
120 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET HOTEL 4 KATESH NE VELIPOJE

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 510000 € Zone 850 m²

Sezoni turistik po afron ndaj nxitoni te beni nje investim te zgjuar. Century 21 Future ofron per shitje nje hotel 4 katesh mes rruges nr 2 dhe 3 ne Velipoje. Hoteli ka nje siperfaqe 850 m2 ndersa t...
Ref. future 293
78 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET VILE 2 KATESHE NE KIRAS

Shkodër › Shkodër › Kiras
Per Shitje: 110000 € Zone 240 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje vile dy kateshe me siperfaqe 120 m2/kat dhe siperfaqe totale 400 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe kuzhine. 1 tualet. Kati i dyte...
Ref. future 291
60 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL 120 M2...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial me qera prane Kinemase Millenium Shkoder. Ambjenti ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte open space. Disponon dy tualete dhe nje garazh qe mund te shfrytezohet per mj...
Ref. future 288
73 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET VILE 3 KATE NE PLAZH TE VELIPOJ...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 130000 € Zone 0 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje vile 3 kateshe ne zonen e Velipojes. Vila ndodhet ne nje pozicion te preferueshem per banim pasi ndodhet ne afersi te plazhit te Velipojes. Ka siperfaqe ndertese...
Ref. future 286
113 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 200 € Zone 60 m²

Century 21 Future ofron me qera ambjent komercial ne qender te qytetit te Shkodres. Ambjenti ka nje siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte te nje ndertese te ndertuar vitet e fundit. Disponon tual...
Ref. future 285
70 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RUS

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 34000 € Zone 60 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 1+1 ne zonen e Rusit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur. Eshte i rimodeluar dhe ka mobilim te kendshem per syrin. Ka nje ...
Ref. future 283
169 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET BAR RESTORANT NE VELIPOJE SE BA...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 160000 € Zone 500 m²

Sezoni turistik po afron ndaj nxitoni te beni nje investim te zgjuar! Century 21 ofron per shitje nje bar restorant te gatshem per perdorim ne zonen e Velipojes. Se bashku me restorantin shitet nje s...
Ref. future 281
201 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 75000 € Zone 98 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 2+1 ne lagjen "Sarreq", perballe Kishes se Madhe. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 dhome per mag...
Ref. future 279
174 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 60000 € Zone 112 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese te viteve te fundit e cila disponon ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma ...
Ref. future 273
134 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA KAPANON 1000...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 2000 € Zone 5200 m²

Century 21 Future ofron me qira kapanon ne afersi te harkut te Berdices, ne rrugen kryesore. Kapanoni ka siperfaqe totale 5200 m2, nga te cilat siperfaqe ndertese 1000 m2 dhe siperfaqe trualli 2400 m2...
Ref. future 264
281 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE QEN...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 560 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron per qira ambjent komercial ne katin e dyte te nje ndertimi te ri i cili disponon ashensor. Ka nje pozicion shume te favorshem per te zhvilluar biznesin tuaj pasi ndodhet ne qen...
Ref. future 263
170 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër › Dergut
Per Qira: 176 € Zone 87 m²

Century 21 Future ofron me qera apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2. Apartamenti ndodhet ne Rrugen "Iso Sokoli", Lagjia Dergut. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 t...
Ref. future 244
125 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL 166 M2

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 249000 € Zone 166 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial me siperfaqe totale 166m2. Objekti ndodhet në zonen Rus, prane shkolles "Prenke Jakova", ne katin e dytë të një ndertese 7 katëshe të ndertuar vite...
Ref. future 241
228 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL DY KAT...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 1200 € Zone 900 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial me qira ne rrugen "Inxh. Gjovalin Gjadri", zona industriale. Objekti eshte dy katesh dhe ka hapesire prej 390 m2 ne katin e pare dhe 500 m2 ne katin e dyte dh...
Ref. future 240
142 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL ME SIPERFAQE ...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 24000 € Zone 24 m²

Century 21 Future ofron per shitje ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 24 m2 ne katin perdhe te nje pallati 10-katesh te ndertuar vitet e fundit. Objekti ndodhet ne Lagjen "Vasil Shanto", Rruga " J...
Ref. future 236
143 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 SËBASHKU ME VERA...

Shkodër › Shkodër › Pazari i vjeter
Per Shitje: 80800 € Zone 145 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 3+1 sëbashku me verandë në rrugen Gent, përballë kompleksit "Bexhisteni". Sip. e apartamentit 133.5m2, Çmimi 400€/m2, Sip. e verandes 137m2, Çmimi 2...
Ref. future 230
237 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET PAPAFINGO OPEN SPACE SËBASHKU M...

Shkodër › Shkodër › Pazari i vjeter
Per Shitje: 294000 € Zone 432 m²

Century 21 Future ofron për shitje një papafingo open space(e hapur) sëbashku me verandë në rrugen Gent, përballë kompleksit "Bexhisteni". Sip. e papafingos 432m2, Çmimi 400€/m2 Sip. e verandes 606m...
Ref. future 229
311 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL RRUGA GENT, S...

Shkodër › Shkodër › Pazari i vjeter
Per Shitje: 1000000 € Zone 1114 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial në katin e parë të një ndertese të ndertuar vitet e fundit, përballë kompleksit Bexhisteni. Ambjenti shërben për biznese të ndryshme si mobileri, s...
Ref. future 227
178 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 ME OBORR

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 120000 € Zone 300 m²

Century 21 Future ofron per shitje shtepi private 2+1 me oborr ne lagjen "Fahri Ramadani", Rus. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 ndersa oborri ka siperfaqe 200 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma ...
Ref. future 205
247 Vizita
Agent
Tiziana Bregna
CENTURY 21 Future
+355675848487