zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET VILE 2-KATESHE,SHTOJ I RI

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 95000 € Zone 112 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje vile 2-kateshe ne Shtoj te Ri. Vila perbehet nga dy dhoma gjumi, nje guzhine dhe nje tualet per secilin kat. Vetem kati i pare ofrohet i mobiluar . Siperfaqja to...
Ref. future 308
18 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL , RUS...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 410 € Zone 55 m²

Century 21 Future ofron me qera nje ambjent komercial ne Rus . Siperfaqja e ambjentit eshte 55 m2 dhe disponon nje tualet. Ambjenti komercial eshte ne nje zone mjaft te preferueshme per biznes . Qera...
Ref. future 296
30 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2

Shkodër › Shkodër › Pazari i vjeter
Per Shitje: 84700 € Zone 154 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 3+1+2 ne lagjen Salo Halili, Sheshi Boshaj. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 banimi dhe ka nje siperfaqe totale prej 136 m2. Organizohet ne 3 dhoma gju...
Ref. future 290
108 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Shkodër › Shkodër › Truma
Per Qira: 200 € Zone 86 m²

Century 21 Future ofron me qera nje apartament 2+1 tek Truma. Siperfaqja totale eshte 86 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon,dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare ba...
Ref. future 287
118 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, SHENGJIN

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 45000 € Zone 106 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 2+1 me vendndodhje tek 2 Kullat, Shengjin. Apartamenti eshte i organizur ne 2 dhoma gjumi, 1 salon ,1 banjo dhe 2 ballkone. Siperfaqja totale eshte 10...
Ref. future 284
165 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET BIZNES , SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 140000 € Zone 70 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje ambjent biznesi ne Sarreq, Shkoder. Siperfaqja e objektit eshte 70 m2. Cmimi per m2 eshte 2000 euro, pra ne total 140.000 euro . Biznesi eshte i gatshem per te g...
Ref. future 280
102 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI , SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 105000 € Zone 67 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje ambjent biznesi te gatshem afer Sheshit Demokracia. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe ndodhet ne katin 0. Biznesi shitet me vleren prej 105.000 euro . Per...
Ref. future 278
136 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 420 € Zone 89 m²

Century 21 Future ofron me qera nje ambjent komercial prane Pedonales. Siperfaqja e objektit eshte 89 m2 . Ambjenti komercial eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi pasi pozicioni i tij es...
Ref. future 275
90 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 220 € Zone 40 m²

Century 21 Future ofron me qera nje ambjent komercial prane Pedonales. Siperfaqja e objektit eshte 40 m2. Ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi pasi ndodhet ne qender te Shkodres...
Ref. future 274
80 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet shtepi private ne Gjuhadol

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
Per Shitje: 170000 € Zone 133 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private ne Gjuhadol . Shtepia eshte e organizuar ne dy kate . Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. Ne ka...
Ref. future 267
325 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet ambjent komercial tek Ura e thi...

Shkodër › Shkodër › Ura e thive
Per Shitje: 80000 € Zone 52 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje ambjent komercial tek Ura e thive. Siperfaqja e objektit eshte 52 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 10-katesh te ndertuar vitet e fundit. Ambjenti ko...
Ref. future 262
115 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet nje hyrje apartamenti 1+1 ne l...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 18000 € Zone 55 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne lagjen Skenderbeg. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacione ju mirëpresim pra...
Ref. future 255
199 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet toke ne Shengjin, prane Ranes t...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 1435000 € Zone 41000 m²

Century 21 Future ofron per shitje toke ne Shengjin, prane Ranes te Hedhun. Siperfaqja e tokes eshte 41.000 m2 me nje pronar te vetem. Vendndodhja e tokes eshte prane detit dhe ofron mundesi te ndrysh...
Ref. future 248
179 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Jepet me qera nje ambjent komercial, G...

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
Per Qira: 130 € Zone 30 m²

Century 21 Future ofron nje ambjent komercial me qera ne Gjuhadol. Siperfaqja e objektit eshte 30 m2. Ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Per me teper informacione,ju mirëpre...
Ref. future 246
123 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Jepet me qera nje ambjent komercial pr...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 600 € Zone 160 m²

Century 21 Future ofron per qera nje ambjent komercial , ne lagjen Mehalla e Cakajve prane OSHEE-se. Siperfaqja e objektit eshte 160 m2. Cmimi i qerase eshte 600€ ne muaj, i diskutueshem. Ambjenti esh...
Ref. future 243
155 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet vile 4-kateshe, Shiroke

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 450000 € Zone 560 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje vile 4 -kateshe ne Shiroke. Siperfaqja totale eshte 560 m2 . Kati perdhe me nje siperfaqe prej 140 m2, eshte i hapur . Kati i pare perbehet nga nje salon i gjer...
Ref. future 233
254 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2, 30m2 VERANDE ...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 127400 € Zone 145 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 3+1+2 dhe 30m2 verande ndodhur në një ndertese të ndertuar kohet e fundit. Sip. 135.8m2 shitet me Çmim 850€/m2, ndersa veranda me sip. 30m2 shitet m...
Ref. future 228
358 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA NJË AMBJENT KOMERCIAL NË...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 950 € Zone 180 m²

Century 21 Future ofron me qera një ambjent komercial në qendër Shkodër në katin e 7 të një ndertese të ndertuar kohet e fundit. Sip.e brendshme 172.33m2, Çmimi i qerasë 950€/muaj...
Ref. future 226
246 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NË QEN...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 745 € Zone 145 m²

Century 21 Future ofron me qera një ambjent komercial në qendër Shkodër në katin e 7 të një ndertese të ndertuar kohet e fundit. Sip.e brendshme 135.47m2, Çmimi i qerasë 745€/muaj...
Ref. future 225
182 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NË QEN...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 950 € Zone 180 m²

Century 21 Future ofron me qera një ambjent komercial në qendër Shkodër në katin e 6 të një ndertese të ndertuar kohet e fundit. Sip.e brendshme 172.33m2, Çmimi i qerasë 950€/muaj...
Ref. future 224
181 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NË QEN...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 745 € Zone 145 m²

Century 21 Future ofron me qera një ambjent komercial në qendër Shkodër në katin e 6 të një ndertese të ndertuar kohet e fundit. Sip.e brendshme 135.47m2, Çmimi i qerasë 745€/muaj...
Ref. future 223
161 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

Shitet apartament 2+1, Shkoder

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 40000 € Zone 59 m²

Century 21 Future ofron nje apartament per shitje ne adresen : Rruga Pogej. Hyrja ka nje siperfaqe prej 59 m2 , perbehet nga dy dhoma , nje sallon dhe nje tualet . Apartamenti eshte pjeserisht i riko...
Ref. future 222
263 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

JEPET ME QERA NJË AMBJENT KOMERCIAL NË...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 320 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron për qera një ambjent komercial , në lagjen Rus pranë bibliotekes së univesitetit në katin e pare. Sipërfaqja 120m2. Çmimi i qerasë është 320€ në muaj,i diskutueshëm. Ju mirëp...
Ref. future 221
208 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NËNTOKË NË LA...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Shitje: 224000 € Zone 320 m²

Century 21 Future ofron për shitje një ambjent komercial nëntokë të një ndertese të ndërtuar kohët e fundit. Sip.320m2 Ambjenti është gati për aktivitet biznesi me sistem aspirimi dhe kondicionim të i...
Ref. future 219
242 Vizita
Agent
Antonela Kodra
CENTURY 21 Future
+355688396837