zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet 3+1+2 tualete + 2 poste parkimi...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 85000 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet te Market Ana dhe është i pozicionuar në katin e katërt të një ndërtimi të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një korridor të bollshëm, ambientin e ndenjes së ba...
Ref. atrium 368
119 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet apartament 2+1+2 tualete Misto ...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 61500 € Zone 105 m²

Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri me ashensor. Organizohet në Koridor të bollshëm,ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit ,dy dhoma gjumi dy ballkone dhe dy tualete. Orien...
Ref. atrium 341
276 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me Qira Ambient Për Zyra te Rrug...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Ambienti është i pozicionuar në katin e dytë teknik të një pallati të ri pranë shkollës së mesme Gjuhët e Huaja. Me një siperfaqe prej 100 m2 open space, e bën të pershtateshme për cdo lloj zyre ....
Ref. atrium 334
107 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Ambient Komercial në Rrugën e D...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 210000 € Zone 62 m²

Në Rrugën e Dibrës shumë pranë Ministrisë së Mbrojtjes shitet ambient komercial me sipërfaqe 62m2 ! Ambienti është pozicionuar në katin 0 buzë rrugës kryesore ! Fasadë xhami 7m duke ofruar vizib...
Ref. atrium 313
83 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 2+1 në Allias për ve...

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 50000 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 2+1+1, në Allias, te Katrori, në katin e dytë të një pallati ekzistues për vetëm 50.000€ ! Apartamenti shitet i mobiluar si në foto! Orientim Jug-Perëndim ! Me hipotekë!...
Ref. atrium 303
156 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Ambient Komercial te Profarma p...

Tirana › Tirana › Profarma
Per Shitje: 94000 € Zone 32 m²

Tek Profarma buzë rrugës kryesore shitet dyqan 32 m2. Aktualisht me qira afatgjatë 35.000 All Kati 0. Me hipotekë. Mundësi shumë e mirë investimi!...
Ref. atrium 295
93 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me Qira Ambient Për Zyrë

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 450 € Zone 70 m²

Jepet me Qira Ambient Zyre te Rruga Elbasanit . Ambienti ka një sipë rfaqe prej 70.35 m2. Zona në të cilën ndodhet ka lëvizshmëri të lartë me të gjitha fasilitetet e mundshme. Për më shumë informacion...
Ref. atrium 286
116 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet apartament 1+1 pranë Oxhakut pë...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 35000 € Zone 52 m²

Apartamenti ndodhet shumë pranë shkollës 9- vjecare Gjon Buzuku, është i pozicionuar në katin e parë të një ndërtimi ekzistues . Eshtë totalisht i restauruar nga pronari ekzstues përfshire dhe sist...
Ref. atrium 283
823 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 2+1+1 në Yzberisht p...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 55000 € Zone 83 m²

Apartamenti është totalisht i investuar nga pronari ekzistues, i pozicionuar në katin e parë banim dhe orientohet nga Jugu. Projekti fillestar ka qenë per 1+1 dhe aktualisht i modifikuar ne 2+1. Apa...
Ref. atrium 282
717 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me Qira Lokal i kompletuar për v...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Qira: 1500 € Zone 150 m²

Jepet me qira lokal, në Kinostiudio, me një sipërfaqe 150m2. Ambienti jepet i kompletuar dhe aktualisht funksionon si Bar Kafe. Ambienti ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe me kalueshmëri të ...
Ref. atrium 266
214 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Kom...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1100 € Zone 270 m²

Jepet me qira ambient komercial te Komuna e Parisit. Ambienti komercial aktualisht funksionon si Bar Restorant me të gjitha pajisjet përkatëse. Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 270m2,...
Ref. atrium 254
310 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 3+1+2 te Liqeni i T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 107000 € Zone 142 m²

Në një zonë të qetë dhe ajër të pastër sic është ajo e Liqenit të Thatë, shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti është i pozicionuar në katin e katërt të një ndërtimi të ri me ashensor . Është i ...
Ref. atrium 244
1567 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet Vilë Dy Katëshe+Papafingo me Qi...

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: 850 € Zone 100 m²

Në Farkë larg zhurmës së qytetit jepet vilë me qira për vetëm 850 Euro. Vila organizohet në 2 kate plus papafingo. Në katin e parë vila organizohet në soxhorno dhe oxhak funksional, kuzhinë e ...
Ref. atrium 241
632 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Gra...

Tirana › Tirana › kompleksi grand
Per Shitje: 59500 € Zone 78 m²

Te Kompleksi Grand pranë Tregut Elektrik shitet apartamnet 1+1 i mobiluar për vetëm 59.500 Euro. Ndodhet në katin e shtatë me ashensor dhe është totalisht i investuar . Organizohet në një korrid...
Ref. atrium 240
637 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i That...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 35000 € Zone 53 m²

Në një zonë të qetë dhe ajër të pastër sic është ajo e Liqenit të Thatë, shitet apartament 1+1. Apartamenti është i pozicionuar në katin e parë të një ndërtimi të ri me ashensor . Apartamenti ...
Ref. atrium 229
1658 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shiten 2 Apartamente 1+1 tek Oxhaku pë...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 58000 € Zone 80 m²

Apartamentet ndodhen në një kompleks të ri në përfundim e sipër . Janë të pozicionuara në katin e tretë dhe të orientuara nga Jugu cka i bën të jenë të ekspozuara nga drita natyrale në pjesën më t...
Ref. atrium 224
445 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet 3+1 me verandë te Liqeni Thatë...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 105000 € Zone 151 m²

Në një zonë të qetë dhe ajër të pastër sic është ajo e Liqenit të Thatë, shitet apartament 3+1+2 tualete+28m2 verande. Apartamenti është i pozicionuar në katin e tretë të një ndërtimi të ri me ashenso...
Ref. atrium 205
421 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Jepet me qira ambient për zyrë pranë N...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 700 € Zone 90 m²

Ambienti është i poziconuar buzë rrugës Sami Frashëri në katin e dytë të një pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet në katër ambiente të ndara me vetrata xhami, një tualet dhe një koridor ...
Ref. atrium 203
227 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Mal...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 46000 € Zone 100 m²

Pranë Casa Italia te kompleksi Malajzjan shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe orientohet nga Jugu. Apartamenti është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambi...
Ref. atrium 194
1204 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Ambient Biznesi Qendër Estetike...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 165000 € Zone 123 m²

Në qendër te Prokuroria e Përgjithshme shitet ambient biznesi ( Qendër Estetike dhe Masazhi) Ambienti është i pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Ambienti është totalis...
Ref. atrium 193
1005 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Okazion!! Shitet Super Apartament 2+1 ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 95000 € Zone 313 m²

Te Vila L në Astir Shitet Apartament 2+1 me verandë me sipërfaqe totale 313 m2 . Ndodhet në një kompleks të ri me ashensor . Shitet totalisht i mobiluar dhe i investuar . Apartamenti është i...
Ref. atrium 191
2158 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet Apartament 2+1 te Varri Bamit...

Tirana › Tirana › Varri I Bamit
Per Shitje: 66000 € Zone 91 m²

Shitet Apartament 2+1 te Varri Bamit pranë tregut të fruta perimeve. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një ndërtimi ekzistues me tulla të bardha . Apartamenti është i organizuar në një kor...
Ref. atrium 188
547 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet apartament 3+1+2 tualete te Li...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 115000 € Zone 147 m²

Në një zonë të qetë dhe ajër të pastër sic është ajo e Liqenit të Thatë, shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti është i pozicionuar në katin e tretë të një ndërtimi të ri me ashensor . Ësh...
Ref. atrium 141
403 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,
Property

Shitet apartament 3+1+2 tualete te Rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 130000 € Zone 130 m²

Në një zonë tepër të kërkuar të kryeqytetit dhe me të gjitha fasilitetet e mundshme shitet apartament 3+1+2 tualete . Eshtë i pozicionuar në katin e tretë banim në një ndërtim të ri me ashensor. ...
Ref. atrium 140
235 Vizita
Agent
Klajdi Shanaj
CENTURY 21 Atrium
+355693389742,