zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 52000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76.7 m2 ne Sarande. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri te pa perfunduar. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje se bashku me ambientin e gatim...
Ref. prime 486
280 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYR

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 120 m2 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ofrohet i mobiluar me cdo gje te nevojshme per nje jetese komode dhe organizohet nga nje dhome ndenje, d...
Ref. prime 480
232 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SHKOLLA E B...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 135000 € Zone 138 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te brendshme 128 m2 tek Shkolla e Baletit. Eshte i pozicionuar ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesore. Organizohet nga nje k...
Ref. prime 468
279 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ALI DEM

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 98000 € Zone 119 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 119 m2 ne Ali Dem. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies te cilet kane dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualet...
Ref. prime 451
202 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE SHK...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 400 € Zone 47 m²

Jepet me qira ambient komercial me nje siperfaqe prej 47 m2, buze rruges kryesore prane Shkolles se Baletit. . Ambienti eshte Open Space e cila ju ofron mundesi te pershtatshme per aktivitete te ndrys...
Ref. prime 432
193 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT 122 M2 NE BRRYL...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial ne katin e pare te nje pallati 6 katesh, ne zonen e Brrylit. Ambienti ka nje organizim te brendshem open space, disponon fasade te madhe xhami si dhe ka dy tualete bren...
Ref. prime 427
169 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Jepet me qira ambient

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 400 € Zone 36 m²

Jepet me qira nje ambient komercial 36 m2 prane bulevardit Zogu i Pare. Ambienti eshte i organizuar ne hapesire open-space dhe disponon fasade xhami. Zona ku ndodhet eshte shume e zhvilluar dhe ofron ...
Ref. prime 305
248 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET AMBIENT TEK RRUGA E ELBASANIT...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 125000 € Zone 28 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen e Elbasanit me siperfaqe 28 m2. Ambienti eshte i organizuar ne nje dhome dhe nje tualet, ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte totalisht me fasade xhami cka mundeso...
Ref. prime 303
382 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Jepet me qira nje ambient komercial te...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 400 € Zone 25 m²

Jepet me qira ambient me siperfaqe 25m2 prane Liceut Artistik. Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe ne nje nga zonat me te mira te frekuentuara, mund te perdoret per aktivitete te ndrys...
Ref. prime 288
304 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT NE BRRYL

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje ambient komercial me siperfaqe te brendshme 67 m2 tek Brryli. Ambienti ndodhet ne kat te pare banim dhe organizohet ne hapesire open-space. Gjithashtu eshte i rrethuar me fasade xham...
Ref. prime 264
277 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET PENTHOUSE NE BRRYL

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 342000 € Zone 383 m²

Shitet super penthouse 4+1+3 me siperfaqe totale 400 m2 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Ai organizohet n...
Ref. prime 262
543 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektr...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 47000 € Zone 54 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, jo kat i fundit banim. Ai organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambi...
Ref. prime 254
2239 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Jepet me qira 3+1 ne Xhamllik.

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje apartament 3+1 ne zonen e Xhamllikut. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me nje ambient kuzhine, dy dhoma gjumi, nje dhome tjeter dhe nje tualet. Apartament...
Ref. prime 185
536 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Jepet me qira 1+1 ne Porcelan

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Qira: 220 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje apartament 1+ 1 me siperfaqe 68 m2ne rrugen kruesore te Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje sallon se bas...
Ref. prime 163
412 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

shitet apartament 2+1 ne fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 45000 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per shitje . Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ,eshte I organizuar ne nje dhom ndenje dhe dy dhoma gjumi si dhe nje ballkon qe lidh te gjitha dhomat ,apartamen...
Ref. prime 144
578 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE KINOSTUDIO...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Qira: 200 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqje prej 100 m2 ne zonen e Kinostudios. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mire administruar. Organizohet ne nje dhome ndenje shume t...
Ref. prime 132
719 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Apartament per qira tek oxhaku

Tirana › Tirana
Per Qira: 220 € Zone 51 m²

Apartament 1+ 1 per Qira ne rrugen kruesore te oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, eshte 51 m2 dhe eshte i organizuar : ambjent gatimi, dhome gjumi , banjo ...
Ref. prime 123
547 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHitet apartament mbrapa Casa Italias...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 42500 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per shitje tek Casa Italia. Apartamenti ka siperfaqe 86.1m2 te organizuar ne nje dhome ndenje , nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne ndertim te ri me orientim Lindje-Perendim...
Ref. prime 68
589 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE OXHAK

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 55000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 65.1 m2 ne Oxhak. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla dhe ka nje planimetri mjaft te rregullt. Organizohet nga nje sallon, a...
Ref. prime 17
322 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651