zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE AUT...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira ambient komercial ne autostraden PLEPA-KAVAJE me siperfaqe 170 m2. Ambienti ka nje pozicion teper te favorshem pasi ndodhet ne karburantin e pare sapo futesh ne autostrade dhe ka nj...
Ref. partners 270
39 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET KARBURANTI + AMBIENT SHERBIMI ...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 2500 m²

Shitet karburant dhe ambient sherbimi ne autostraden Plepa-Kavaje-Rrogozhine. Karburanti dhe ambienti i sherbimit jane te ndertuar ne nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 . Karburanti ka nje siperfaqe 2...
Ref. partners 269
103 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET GODINE 3-KATESHE MULTIFUNKSION...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 2500000 € Zone 969 m²

Shitet godine multifunksionale 3 kateshe e ndodhur ne rrugen "Siri Kodra". Godina eshte e ndare ne dy kate ambiente biznesi/sherbimesh pjeserisht e dhene me qira afatgjate dhe nje kat banim por e...
Ref. partners 264
90 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 700 € Zone 418 m²

Jepet me qira apartament 198.2 m2 ne rrugen "Siri Kodra " Prane bulevardit te ri . Ambienti eshte i organizuar ne nje koridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje sallon, 4 dhoma gjumi nga te ci...
Ref. partners 263
64 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RRU...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 1000 € Zone 151 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe 151 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo sherbim...
Ref. partners 262
57 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 1000 € Zone 240 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe 240 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo sherbi...
Ref. partners 261
54 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 2000 € Zone 210 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe totale 210 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo...
Ref. partners 259
71 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE PALLATIT ME ...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 500 € Zone 87 m²

Jepet me qira dyqan ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 87 m² me mundesi zgjerimi me 30 metra te tjere dhe ka fas...
Ref. partners 257
78 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE RRUGES KRYE...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 700 € Zone 76 m²

Jepet me qira dyqani ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe prej 76 m² dhe ka fasad xhami e cila ofron mundesi sh...
Ref. partners 254
93 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

DYQAN PER SHITJE PRANE QENDRES SHENDET...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 43000 € Zone 26 m²

Shitet dyqan ne Shkoze i ndodhur ne qendren shendetesore te zones dhe prane cerdhes. Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi por eshte super i pershtatshem per farmaci ose bizne...
Ref. partners 242
130 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET TOKE NE KASHAR MBRAPA CITYPAR...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 41000 € Zone 2400 m²

Shitet toke ne Kashar mbrapa qendres tregtare CITYPARK. Toka ndodhet ne pozicion te favorshem pasi mund te perdoret per funksione te shumta. Pozitiv eshte fakti qe toka me siperfaqe 2400m2 dhe me dok...
Ref. partners 241
121 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET TOKE NE THUMANE BUZE AUTOSTRA...

Krujë › Fushë › Krujë
Per Shitje: 150000 € Zone 8866 m²

Shitet toke are ne Thumane me siperfaqe 8866M2. Zona ne te cilen ndodhet toka eshte zone me zhvillim biznesi. Prona ka nje pozicion te favorshem ne zonen ku ndodhet pasi ndodhet buze autostrades. Zona...
Ref. partners 240
75 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE RRUG...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 113 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne katin e 4-te te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor ne rrugen "Sami Frasheri". Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh se bashku me ambientin e ngrenies...
Ref. partners 239
138 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET BIZNESI "TOBACCO" PRANE QENDRES...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 3500 € Zone 65 m²

Shitet biznesi "TOBACCO" prane qendres "KRISTAL". Biznes i ngritur prej disa kohesh dhe me nje xhiro te kenaqshme mujore. Ambienti eshte me nje qira mujore te ulet per zonen dhe perbehet nga nje hape...
Ref. partners 212
142 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E FRE...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 67000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete ne zonen e freskut ne rrugen " Muhamet Deliu ". Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri prej tete katesh te pajisur me ashensor dhe organizohet ng...
Ref. partners 211
137 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA GARAZH 800 M2 NE RRUGEN ...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 1100 € Zone 800 m²

Jepet me qira garazh me siperfaqe 800 m2 ne rrugen "5 MAJI". Ambienti eshte aktualisht funksional dhe ka kliente te abonuar. Pjesa me e madhe e garazheve jane te mbyllur me qepen. Ambienti mund te per...
Ref. partners 206
59 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET GARAZH 800 M2 NE RRUGEN "5 MA...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 320000 € Zone 800 m²

Shitet garazh me siperfaqe 800 m2 ne rrugen "5 MAJI". Ambienti eshte aktualisht funksional dhe ka kliente te abonuar. Pjesa me e madhe e garazheve jane te mbyllur me qepen. Ambienti mund te perdoret ...
Ref. partners 205
87 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE RRUGEN "5 MAJI"...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 200 € Zone 59 m²

Jepet me qira dyqan ne rrugen "5 MAJI". Ambienti organizohet ne nje hapesire open space prej 59 m2 dhe nje tualet dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ndodhet ne katin e pare te nje nde...
Ref. partners 204
125 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET DYQAN NE RRUGEN "5 MAJI"

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 100000 € Zone 59 m²

Shitet dyqan ne rrugen "5 MAJI". Ambienti organizohet ne nje hapesire open space prej 59 m2 dhe nje tualet dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi ...
Ref. partners 203
103 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RRU...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 1500 € Zone 400 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "5 MAJI". Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te re prej 8 katesh dhe eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi pasi ka organizim dhe vendodhje ...
Ref. partners 202
100 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN "5 ...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 550000 € Zone 400 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen "5 MAJI". Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re prej tete katesh dhe eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi pasi ka organizim dhe vendod...
Ref. partners 201
92 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR...

Tirana › Tirana › Globi
Per Qira: 200 € Zone 14 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Babe Rexha ". Ambienti eshte i perbere nga nje hapesire totale prej 14 m2. Eshte shume i pershtatshem per zyre ose per njesi sherbimi pasi ndodhet buze rru...
Ref. partners 195
129 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NE ZONEN ...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 2000 € Zone 1100 m²

Jepet me qira ne zonen e Freskut ne rrugen "Muhamet Deliu" prane thesarit bar-restorant aktualisht ne gjendje pune ne profilin vetem Bar. Ambienti eshte i organizuar ne ambientin e jashtem, a...
Ref. partners 192
146 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 BASHKE ME GAR...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 120000 € Zone 142 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete, njera nga te cilat me ajrim natyral ne kompleksin "STAR". Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon, nje koridor ne pjesen e hyrjes dhe nje ballkon....
Ref. partners 182
350 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047