zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 35000 € Zone 62 m²

Ne zonen e freskut ne rrugen "Muhamet Deliu " pane thesarit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.9 m2 nga te cilat 58 m2 jane siperfaqe e brendshme . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje...
Ref. partners 346
101 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane kopshtit botanik perballe xhamise . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe organizohet ne dy dhoma gjumi njera nga te cilat me dalje ne ba...
Ref. partners 344
65 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET PENTTHOUSE 2+1 ME QIRA PERBALL ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament pentthouse ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor ne bulevardin "Bajram Curri" perball gjykates se Tiranes . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , sall...
Ref. partners 341
92 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA 2+1 I MOBILUAR

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 ne don bosko prane hotel "Ferrari" . Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet . Jepet totalisht i mobilua...
Ref. partners 337
71 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET RESORT ME CMIM OKAZION

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 1100000 € Zone 9700 m²

Shitet resort ne rrugen Tirane-Elbasan ne Km 11 .Kompleksi eshte i perbere nga siperfaqe totale 9700 m2 nga te cilat 2800 m2 jane ndertim . Kompleksi perbehet nga restoranti ,bar, salle dasmash ,p...
Ref. partners 333
158 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

***OKAZION*** SHITET APARTAMENT 1+1 N...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 65000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 1+1 i ndodhur prane qendres CONDOR ne rrugen "Ndre Mjeda" . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 99 m2 nga te cilat 87 m2 eshte hapesira e brendshme dhe ndodhet ne katin e 4 te nj...
Ref. partners 330
430 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 220000 € Zone 129 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete ne zonen e bllokut ne rrugen "Andon Zako Cajupi". Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te mireadministruar eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nj...
Ref. partners 323
50 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE FUSH...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Qira: 300 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 50 m2 i ndodhur ne katin e pare te nje ndertimi 9 katesh ne fillim te Fushes se Aviacionit. Ambienti mund te shfrytezohet per disa lloje biznesi po ashtu ...
Ref. partners 321
87 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET TOKE ARE NE BYPASS-IN E FIERIT ...

Fier
Per Shitje: 275000 € Zone 0 m²

Shitet toke are ne Bypass e Fier – Levan. Ndodhet në rreth rrotullimin qe lidh bregdetin dhe Apollonin muzeun Arkologjik. Rruga eshte Boshti i Jugut ne ndertim e siper. Janë me çertifikata pronësi...
Ref. partners 316
60 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPEN ME QIRA AMBIENTE KOMERCIALE NE...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: Zone 400 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe 400 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre sherbimi e cila ka dalje dhe ne rrugen ''Siri Kodra" por lidhet edhe me bulevardin...
Ref. partners 315
117 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN TE PALLATI ME SHIG...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 300 € Zone 30 m²

Jepet me qira dyqan 30 m2 ne Bulevardin "Bajram Curri " prane Pallatit me Shigjeta . Ambienti eshte open space dhe buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. Per me shume informacion na kontakto...
Ref. partners 311
89 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

BAR / RESTORANT PER QIRA PRANE "TEG"...

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 1200 € Zone 220 m²

Jepet ambient bar restorant me qira. Ambienti organizohet ne nje salle te madhe 185 m2, kuzhine 35 m2, 2 tualete dhe oborr te pershtatshem per parkim per nje numer te caktuar makinash dhe te pershta...
Ref. partners 309
157 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT ...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 56000 € Zone 108 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut prane restorant "Qesaraka". Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ( i treti teknik ) dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallo , nje tualet me drita...
Ref. partners 302
594 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNE...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne Berxull i cili eshte i organizuar nga dy kate ku secili kat ka siperfaqe 400 m2. Katet lidhen me ashensor sherbimi i cili shkon deri ne taracen e objektit, kati i pare...
Ref. partners 297
39 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZN...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Shitet ambient biznesi ne Berxull i cili eshte i organizuar nga dy kate ku secili kat ka siperfaqe 400 m2 dhe me mundesi per ndertim katesh te tjere pasi e tille eshte projektuar. Katet lidhen me a...
Ref. partners 296
59 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

KAPANON PER QIRA OSE PER SHITJE NE RR...

Fier
Per Shitje: Zone 8000 m²

Shitet ose jepet me qira kapanoni ne rrugen nacionale Fier-Berat prane Ktheses se Patosit. Kapanoni ka nje siperfaqe ndertimi 2200 m2, disponon truall prej 1800 m2 i cili mund te shfrytezohet per fun...
Ref. partners 292
107 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 40000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje godine prej shtate katesh, siperfaqje totale 44.6 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin...
Ref. partners 280
135 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET / JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e plazhit me nje siperfaqe te brendshme 96.1 m2. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi njera nga te cilat matrimoniale , sallon, nje tualet dhe ballkon. Pallati nd...
Ref. partners 279
250 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

ULET ÇMIMI!!! DYQAN PER SHITJE NE QEND...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 34000 € Zone 26 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 26m2 i ndodhur brenda godines se Qendres Shendetesore ne Shkoze. Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi, si psh klinike dentare sepse ashtu ka funksionua...
Ref. partners 275
177 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE AUT...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira ambient komercial ne autostraden PLEPA-KAVAJE me siperfaqe 170 m2. Ambienti ka nje pozicion teper te favorshem pasi ndodhet ne karburantin e pare sapo futesh ne autostrade dhe ka nj...
Ref. partners 270
125 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET KARBURANTI + AMBIENT SHERBIMI ...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 2500 m²

Shitet karburant dhe ambient sherbimi ne autostraden Plepa-Kavaje-Rrogozhine. Karburanti dhe ambienti i sherbimit jane te ndertuar ne nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 . Karburanti ka nje siperfaqe 2...
Ref. partners 269
195 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET GODINE 3-KATESHE MULTIFUNKSION...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 2500000 € Zone 969 m²

Shitet godine multifunksionale 3 kateshe e ndodhur ne rrugen "Siri Kodra". Godina eshte e ndare ne dy kate ambiente biznesi/sherbimesh pjeserisht e dhene me qira afatgjate dhe nje kat banim por e...
Ref. partners 264
179 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE PALLATIT ME ...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 500 € Zone 87 m²

Jepet me qira dyqan ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 87 m² me mundesi zgjerimi me 30 metra te tjere dhe ka fas...
Ref. partners 257
170 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE RRUGES KRYE...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 700 € Zone 76 m²

Jepet me qira dyqani ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe prej 76 m² dhe ka fasad xhami e cila ofron mundesi sh...
Ref. partners 254
182 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047