zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 3+1 prane Globe

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 145000 € Zone 150 m²

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes prane "Globe" ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri. Disponon certifikate pronesie. Mundesi shume e mire investimi per banim ose aktivitet biznesi. Cmimi e...
Ref. bond 206
127 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Bardhy...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 65000 € Zone 72 m²

Shitet apartament ne Rrugen "Bardhyl" i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 korridor. Ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati ekzistues 4 katesh. Jane ber...
Ref. bond 205
469 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Jepet me qira zyre 2+1+2 tek Astiri me...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 108 m²

Zyre 2+1 me qira tek Astiri me cmim shume te arsyeshem. Zyra mdodhet prane Karburant Kastratit dhe eshte 2 min larg stacionit te Tiranes se Re. Organizohet nga 2 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe vend gatimi...
Ref. bond 203
143 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Jepet me qira Vile 2 kateshe Tek ''21 ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 900 € Zone 190 m²

Jepet me qira vile 2 kateshe me akses te menjehershem ne kryqezimin e ''21 Dhjetorit''. Kati i pare eshte i mobiluar dhe ne gjendje banimi. Organizohet nga nje sallon i madh ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 t...
Ref. bond 193
122 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Okazion apartament 1+1 me qira tek Ast...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 70 m²

Apartament 1+1 me qira tek Astiri me cmim shume te arsyeshem. Apartamenti ndodhet mbrapa pallatit ku operon Pasticeri Nela dhe eshte 2 min larg stacionit te Tiranes se Re. Organizohet nga 1 dhome gjum...
Ref. bond 149
546 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet Apartament 2+1 prane shkolles '...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 87000 € Zone 97 m²

Shitet apartament 2+1 prane shkolles Mihal Grameno. Apartamenti eshte i oganizuar nga 1 kuzhine, 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 korridor, 2 ballkone dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje palla...
Ref. bond 118
353 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1 prane Bashkise s...

Shkodër › Shkodër › Parruce
Per Shitje: 45000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 2+1 ne lagjen ''Parruce" prane Bashkise se Shkodres ne Rrugen "Hafiz Sabri Bushati". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues e organizuar nga 2 dhoma gjumi me pamje...
Ref. bond 117
179 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 300 € Zone 95 m²

Jepet me qira prane Tregut Elektrik ambjent biznesi e pershtatshme per dyqane, zyra ose magazine , ne katin 0. Me nje siperfaqe prej 95m2 dhe nje tualet funksional. E shtruar me pllaka dhe e lyer se f...
Ref. bond 100
141 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Jepet me qira Vile 2 kateshe 3+1+2

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Qira: 1500 € Zone 190 m²

Jepet me qira vile dy kateshe tek rruga Mihal Grameno. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit prane Liceut Artisik. Ka qene ne perdorim te disa hershem nga Konsulli i Ambasades Britan...
Ref. bond 91
307 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi ...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 69200 € Zone 86 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Grand prane tregut elektrik. Shtepia eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ngrenie dhe vend gatimi, kuzhine, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartame...
Ref. bond 80
1509 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet ose jepet me qira lokal ne Rru...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 160000 € Zone 120 m²

Shitet ose jepet me qira (300 euro) lokal i mire mobiluar ne Rrugen Mine Peza. prone qe ja vlen te investohet nese blihet si lokal ose njesi per te ngritur aktivitete te ndryshme biznesi pasi biznesi...
Ref. bond 77
351 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 87000 € Zone 69 m²

Shitet Apartament 2+1 tek rruga Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje ,ambjent gatimi dhe nje tualet. Se fundi eshte bere investim per restaurimin e ambj...
Ref. bond 76
2130 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

jepet me qira ambjent komercial prane ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 49 m²

Jepet me qira ambjent komercial openspace prane qendres ne kat 0. Me nje siperfaqe prej 50m2 duke qene e pershtatshme per dyqane, zyra ose aktivitete te tjera biznesi. Eshte zone banimi e populluar ne...
Ref. bond 71
292 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Sulejman Pasha 105m2. Vendndodhja eshte ndermjet rr. Fortuzi dhe Qendres se Tiranes (Piazza) gje qe e ben apartamentin te ndodhet ne 1 nder zonat me te mira te ...
Ref. bond 68
452 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Ulet çmimi apartament 3+1+2 te Stadiu...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 185000 € Zone 126 m²

Shitet apartament ne nje nder zonat me te preferuara te tiranes. Apartamenti eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 ambjent gatimi i vecuar, 2 korridore, 2 tualete me aspirim dhe 3 ...
Ref. bond 63
2158 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

SHITET LOKAL DHE KEND LOJRASH NE YZB...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 400000 € Zone 260 m²

Ambjent i lokalit eshte i mobiluar shume mire me 1 kend te madh lojerash per femije, ndricim te forte, karrige dhe tavolina te rehatshme e teper vend familjar. Ka 2 tualete per meshkuj dhe femra, ndod...
Ref. bond 54
411 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1 prane shkolles s...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 68000 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te Tiranes prane Shkolles se Baletit, ndodhet buze Unazes ne nje lagje mjaft te qete. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues me siperfaqe 66m2. Ap...
Ref. bond 53
1058 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

SHITET DYQAN 47m2 prane 9 vjecares "Ha...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 60000 € Zone 47 m²

Shitet dyqan 47m2 total prane 9 vjecares "Hasan Vogli". Ambjenti eshte i organizuar nga 1 tualet dhe openspace me vetrate xhami. E pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh. Dyqani ka 11m2 hapesire t...
Ref. bond 51
398 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Jepet me qira dyqan ne rrugen Fortuzi...

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Qira: 390 € Zone 59 m²

Dyqani ndodhet ne degezimin e rruges se Durresit me rrugen Fortuzi, ne nje vend shume te dukshem dhe lehtesisht te aksesueshem. Dyqani ka 3 dhoma ku mund te kryhet aktivitet i ndryshem biznesi, 1 ball...
Ref. bond 47
235 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361