zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet truall ne sukth

Durrës › Sukth › Sukth
Per Shitje: 90810 € Zone 3632 m²

Trualli ndodhet 3.6 km larg autostrades Tirane - Durres ,buze nje rruge dytesore. Eshte i parshtatshem per te ndertuar magazina, parkim, etj. Per informacion ose nje vizite kontaktoni 069 222 3412...
Ref. bond 58
145 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 210000 € Zone 234 m²

Shitet apartament afer bregut te detit ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate (papafingo) te nje pallati te ri dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe 2 dhome gjumi , dy tualete dhe nje bal...
Ref. bond 48
244 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek bll...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 650 € Zone 134 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Bllok, perkatesisht ne rrugen Ismail Qemali, ne katin e 7-te nje pallati 9 katesh, me ashensor dhe me administrim shume te mire. Apartmenti eshte i mobiluar me te gji...
Ref. bond 42
351 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Shitet apartament 2+1 tek unaza e re...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 52000 € Zone 69 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Unazen e Re . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, ku eshte e akomoduar edhe kuzhina, dy dhoma gjumi, nje ballkon, dhe nje tualet. Ka orjentimin jug-perendim gj...
Ref. bond 40
1185 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

SHITET TRUALL NE SEMAN - FIER

Fier
Per Shitje: 390000 € Zone 16000 m²

Shitet truall ne Seman/Fier, vetem 2.5 km larg detit. Zona ka qene repart ushtarak, dhe aktualisht disponon certifikate pronesie te rregullt....
Ref. bond 39
111 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

shitet biznes tek komuna e parisit

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 9000 € Zone 0 m²

Shitet biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Komuna e Parisit prane kompleksit Dinamo. Biznesi ndodhet buze rruges, ne nje vend shume te pershtatshem dhe lehtesisht te aksesueshem.. ...
Ref. 19
365 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Okazion!! Ulje Cmimi!! Shitet apartmen...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 110000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues por të mirëadministruar dhe me ashensor tek 9 katëshet. Organizohet në 2 dhoma gjumi dhe një ambjent të bollshëm ndenje e ngrënie.Ka një...
Ref. 14
625 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Shitet toke ne Porto Palermo - Himare...

Vlorë › Himarë › Himarë
Per Shitje: 150000 € Zone 3000 m²

Shitet Toke ne bregdetin e Porto Palermos (Himare) me siperfaqe totale 3000m2. Toka eshte e vendosur afer bregut te detit, me pamje fantastike. Disponon dokumentacion te rregullt. Mundesi shume e mire...
Ref. 13
249 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Shitet toke tek gjiri i lalezit

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 680000 € Zone 8500 m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit , Durres me siperfaqe prej 8500 m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pozicionohet ne afersi te Kompleksit Lura 1. Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume ...
Ref. 11
317 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Shitet toke tek gjiri i Lalezit

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 400000 € Zone 5000 m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit , Durres me siperfaqe prej 5000 m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pozicionohet ne afersi te Kompleksit San Pietro. Zona prane te ciles ndodhet toka eshte sh...
Ref. 10
182 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

SHITET TOKE NE IBE

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 222560 € Zone 3782 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 3782 m2, ka akses direkt ne rruge dhe disponon certifikat pronesie. cmimi eshte i diskutueshem .Per me teper informacion na kontaktoni...
Ref. 4
268 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

SHITET TOKE NE KSAMIL

Sarandë › Ksamil › Ksamil
Per Shitje: 4500000 € Zone 30000 m²

Prona ndodhet në një zonë turistike me mundësi të mëdha zhvillimi. Ajo është e pozicionuar në një nga destinacionet me të bukura dhe më të veçanta të turizmit shqiptar: Komuna Ksamil, Rrethi Sarandë, ...
Ref. 3
216 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412
Property

Hotel per qera tek Rruga e Elbasanit...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 4000 € Zone 650 m²

Hoteli ka gjithsej 20 dhoma. Të gjitha dhomat jane te pajisura me TV, WiFi ajer te kondicionuar, dhe tualet. Disa nga dhomat kanë edhe ballkon. Parkim - 16 vende...
Ref. 1
686 Vizita
Agent
Ilirjan isarai
Century 21 Bond
+355 692223412