zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE MIS...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 670 € Zone 100 m²

Ambient Komercial per qera ne Misto Mame, ka nje siperfaqe prej 100m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme komerciale si dhe zyra sherbimi. Ambienti eshte open space gje e cila ju ofron mundesin...
Ref. ring 408
121 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 96 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i pamobiluar tek Unaza e re, tek Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ose i 6 ndertim, ne rruge kryesore, fare prane stacionit te autobuzit dhe shume facilitete...
Ref. ring 399
436 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 KO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 113820 € Zone 108 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 382
268 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 380
252 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 81375 € Zone 77 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 379
218 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 378
162 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjit...
Ref. ring 377
197 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 121485 € Zone 115 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 376
148 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 375
196 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 374
109 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 1+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 373
113 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENTI 2+1 K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 139125 € Zone 132 m²

Ofrohen per shitje apartamente 2+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 372
185 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 RRUGA KAVAJES K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 371
87 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENTI KOMPLEKSI ARLIS RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78435 € Zone 74 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Apartamentet pozicionohen te gjith...
Ref. ring 370
98 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA KAVAJES 78...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78750 € Zone 75 m²

Ofrohen per shitje apartamente 1+1 ne kompleksin ARLIS, te pozicionuar ne rrugen e Kavajes. Kompleksi eshte i paperfunduar dhe pritet te mbaroje ne Gusht te 2019-es. Punimet jane nga ato me cilesoret ...
Ref. ring 367
44 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENTI TE KODRA E DIELLIT ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 85000 € Zone 107 m²

Apartament 2+1 Per Shitje tek Kodra e Diellit, ne nje prej komplekseve me te mire te zones. Apartamenti ka nje sip 72 m2 + 35 m2 verande, i oganizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tual...
Ref. ring 330
634 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENT RRUGA NJAZI MEKA 550...

Tirana › Tirana › Shkolla e Bashkuar
Per Shitje: 55000 € Zone 86 m²

Shitet nje apartament 3+1 me siperfaqe 86 m2. Çmimi i apartamentit eshte shume konkurues per zonen. Apartamenti ka orientim fantastik pasi drita e diellit e shoqeron gjate gjithe dites ne te gjitha am...
Ref. ring 329
857 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

JEPET ME QERA BAR LLOTO (TEK INXHINIER...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 570 € Zone 90 m²

Jepet me Qera Bar Kafe Lloto tek Inxhinieria siperfaqe 90m2 aktualisht ne gjendje pune....
Ref. ring 327
337 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET VILE 3 KATE TE FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 450000 € Zone 423 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete , prane Fizikes Berthamore, Fresk, vetem 200 metra larg rruges kryesore . Siperfaqja e truallit eshte 430 metra ne te cilen 109 m2 per katin e pare,157 m2 kati i dyte ...
Ref. ring 326
174 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 134000 € Zone 111 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është në kat të katërt banim, me orient...
Ref. ring 309
311 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

Shitet apartament 1+1

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 81400 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është në kat të parë banim, me orientim n...
Ref. ring 307
296 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GUZHINE...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones prane kopshtit zoologjik, botanik dhe liqenit te Tiranes. Pozicion...
Ref. ring 300
248 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE TEK UN...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Jepet me qira njesi komerciale tek Unaza e Re prane bar 2 Palmat. Ambjenti ka nje siperfaqe te rregullt. Eshte i paisur me tualet, ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe hyrje nga te 2 anet e komp...
Ref. ring 275
218 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE POGRADEC BUZE...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 37000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri, vetem 50m larg plazhit ne Liqenin e Pogradecit. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit, fare prane Ish-kam...
Ref. ring 259
529 Vizita
Agent
Edison Lazaj
CENTURY 21 Ring
0695156655