zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE REZIDE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 58 m²

Jepet me qIra apartament 1+1 ne Rezidencen MAGNET, e cila shtrihet ne nje siperfaqe prej 34'000 m2 ne te cilen jane ndertuar 12 godina banimi dhe sherbimesh, nje siperfaqe te gjelber rreth 22'100 m2 r...
Ref. smart 384
333 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ZOGU I ZI

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 76000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Zogut te Zi. Me siperfaqe 70 m2 dhe me organizim optimal. Apartamenti shitet i mobiluar, dhe ...
Ref. smart 372
251 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

NJESI KOMERCIALE PER SHITJE PRANE LICE...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 890000 € Zone 292 m²

Ambient per shitje ne nje nga zonat me elitare dhe te frekuestuara te kryeqytetit ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambienti ka siperfaqe 292.3 m2 dhe mjaft te pershtatshem per cdo lloj biznes...
Ref. smart 367
148 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Ambient per zyra me Qira prane Ish Eks...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 1000 € Zone 160 m²

Jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 152m2 i organizuar ne 4 zyra, nje recepsion dhe 1 tualet. Jepet me qira pjeserisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni...
Ref. smart 365
109 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE REZIDE...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Jepet me qIra apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura teper...
Ref. smart 356
189 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 110000 € Zone 110 m²

Apartament 2+1+2 Per Shitje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te madhe ndenje, ambient i vecante gatimi, 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete me dritare. Ndodhet shume prane ish Ekspozites. Apart...
Ref. smart 348
216 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 165000 € Zone 186 m²

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi dhe ngrenie, nje studio ne forme dupleksi, 2 tualete dhe verande. Ka siperfaqe tot...
Ref. smart 347
371 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Shitet Ambient Komercial ne Rr. Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 1015000 € Zone 348 m²

Shitet njesi komerciale ne rrugen Myslym Shyri. Ambienti eshte i sapo rinovuar totalisht. Ka nje siperfaqe 348.15m2, hapesire open space, vetrate xhami 13m me mundesi shume te mire reklamimi dhe vizua...
Ref. smart 340
57 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Apartament 2+1 per Qira tek Kopshti Bo...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 750 € Zone 186 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi dhe ngrenie, nje studio ne forme dupleksi, 2 tualete dhe verande. Ka siperfa...
Ref. smart 327
808 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Ambient komercial per Qira tek Komplek...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 1900 € Zone 83 m²

Njesia komerciale ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri, ne Kompleksin Halili dhe ka nje siperfaqe prej 83 m2. Ambienti ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasade xhami e cila mundeson rek...
Ref. smart 309
42 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET VILE NE LINZE

Tirana › Tirana › Dajti
Per Shitje: Zone 2032 m²

Shitet Vile ne Linze, Dajt me siperfaqe trualli 2032 m2 dhe 440 m2 ndertim. Vila organizohet ne nje bodrum 80 m2, i cili perdoret si depo. Ne katin e pare , 180 m2 , i cili eshte i strukturuar ne 3 am...
Ref. smart 305
321 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 121 m²

Jepet me Qira apartament 2+1 ne Bllok totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri mjaft te rregullt i organizuar ne nje sallon,...
Ref. smart 258
350 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

VILE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 1500 € Zone 555 m²

Jepet vile 3-kateshe me qira tek Rruga e Elbasanit. Vila ka tre kate dhe eshte e organizuar: Kati i pare perbehet nga salloni, kuzhine me vehte, nje tualet dhe ballkon. Kati i dyte perbehet nga t...
Ref. smart 254
219 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 128 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kend gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim te rreg...
Ref. smart 250
349 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK KOMPLEKSI M...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 65800 € Zone 77 m²

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Magnet. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine , nje korridor, nje tualet dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ka hapesire te bollshme per nje jetese k...
Ref. smart 242
753 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Njesi Komerciale per Qira tek Sheshi W...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 3500 € Zone 151 m²

Jepet per qira njesi komerciale tek Sheshi Wilson. Ambienti ndodhet direkt ne rrugen kryesore Sulejman Delvina me siperfaqe totale 151m2 dhe hapesire open-space. Disponon fasade xhami duke ofruar mu...
Ref. smart 236
199 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Apartament 3+1 me Qira tek Tregu Elekt...

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 500 € Zone 116 m²

Jepet me qira apartament 3+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallat te ri ne zone, me administrim dhe mirembajtje te rregullt. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sal...
Ref. smart 234
199 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 94000 € Zone 106 m²

Apartament per shitje ne katin e 11-te tek Komuna e Parisit! Organizohet ne nje koridor ne forme L -je, dy dhoma fjejtjeje dhe dhome ndejtjeje e kuzhine te perbashket. Ballkon katror me pamje fantasti...
Ref. smart 230
909 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

SHITET TRUALL NE SAUK

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 85000 € Zone 1204 m²

Shitet truall ne Sauk me siperfaqe 1204 m2. E pozicionuar ne koder dhe me nje fushepamje te gjere eshte perfekte per ndertimin e nje vile luksoze. Trualli disponon dokumentacion te rregullt pronesie. ...
Ref. smart 221
277 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Dr...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 88000 € Zone 111 m²

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Dritan Hoxha. Ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri te sapo perfunduar me punime mjaft cilesore : sistem termoizolimi midis mureve , grila elektrike , dritar...
Ref. smart 217
276 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE REZIDENCEN ...

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: 1050 € Zone 116 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje nga komplekset rezidenciale me te njohura ne zone, te ndertuara vitet e fundit dhe me rifinitura teper cilesore. Zona eshte teper e njohur dhe e preferuar per banim per...
Ref. smart 216
241 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Jepet me Qira ambient komercial tek Pa...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Qira: 1700 € Zone 150 m²

Ambient komercial per Qira prane Pallateve Agimi. Ambienti eshte open-space me nje siperfaqe te totale 150m2 nga te cilat 110 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe pjesa tjeter verande. Ndodhet buze Bulev...
Ref. smart 214
233 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Shitet apartament 1+1 tek Frosina Plak...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 69000 € Zone 60 m²

Jepet per shitje apartament 1+1 tek Rr. Frosina Plaku. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me administrim te rregullt. Ka siperfaqe totale 60m2 nga te cilat 53m2 jante te b...
Ref. smart 212
950 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063
Property

Shitet vile 2 kateshe tek Pazari i Ri...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 600000 € Zone 557 m²

Jepet per shitje vile 2 kateshe me siperfaqe totale trualli 557.55m2 dhe 164 m2 ndertim i organizuar ne 2 kate. Vila ka akses direkt tek Rruga Hoxha Tahsim dhe Sheshi Avni Rustemi. Eshte mjaft e pers...
Ref. smart 208
1237 Vizita
Agent
Indrit Begeja
CENTURY 21 CPM Smart
0694050063