zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe te brendshme prej 120 m2 prane Ekspozites. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te pozicionuar buze rruge. Disponon fasade xhami dhe eshte i organizuar ng...
Ref. prime 444
119 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: Zone 15440 m²

Shitet toke prane autostrades Tirane-Durres. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem, buze rruges ne nje zone te zhvilluar industriale dhe te pershtatshme per zhvillimin e nje sere biznesesh te ndr...
Ref. prime 443
50 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

SHITET SUPER PENTHOUSE NE YZBERISHT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 170000 € Zone 181 m²

Super penthouse per shitje ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor me rifinitura shume cilesore. Ka nje siperfaqe te brendshme 130 m2 s...
Ref. prime 434
209 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Jepet me qira ambient tek rr. "Bardhyl...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 3600 € Zone 240 m²

Ambient komercial per qira. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 240 m2. Ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe organizohet ne hapesire open-space, cka ben qe ambienti te kete nje mundesi shume te mir...
Ref. prime 406
55 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Dibr...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 67200 € Zone 84 m²

Shitet nje apartament 2+1me siperfaqe te pergjithshme 84 m2, prane komisariatit nr 4. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashesor dhe shume mire te administruar. Ai eshte i organizuar nga nje k...
Ref. prime 287
832 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Jepet ambient me qira

Tirana › Tirana › Profarma
Per Qira: 800 € Zone 420 m²

Jepet me qira nje ambient me siperfaqe ndertimi 330 m2, dhe siperfaqe totale 420 m2 se bashku me oborrin. Ambienti eshte i pershtatshem per magazina, fasoneri ose lloje te tjera biznesi. Ne cmim persh...
Ref. prime 284
335 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet apartament 3+1+2 tek Shkolla e ...

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Shitje: 160000 € Zone 150 m²

Shitet apartamenti 3+1+2 me nje siperfaqe te pergjithshme prej 150 m2 prane shkolles se Baletit, ne nje zone te qete dhe te aksesueshme te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi ,...
Ref. prime 277
488 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Jepet me qira apartament 1+1 prane Lic...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 500 € Zone 85 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 85 m2 prane Liceut Artistik. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe ka nje administrim shume te mire ku te gjitha ambientet e perbashk...
Ref. prime 265
302 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

SHITET/JEPET ME QERA AMBIENTI

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Qira: 160 € Zone 20 m²

Shitet/ Jepet me qira nje ambient me siperfaqe 20 m2 tek 4 Deshmoret. Nje tualet. Zona ku ndodhet ambienti eshte e zhvilluar dhe ofron mundesi shume te mira per biznes. per me shume informacione apo ...
Ref. prime 251
295 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGA KAV...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 122 m2 në Rrugën e Kavajes. Ka nje siperfaqe te bollshme qe te jep mundesi per krijimin e nje ambjenti te kendshem, e rrethuar plotësisht me fasadë xhami. Momenta...
Ref. prime 248
564 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet apartament 3+1+2 prane rruges B...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 95000 € Zone 130 m²

Shitet nje apartament 3+1 me siperfaqe te pergjithshme 130 m2 prane rruges Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashesor. Ai eshte i organizuar nga dy korridore qe bejn...
Ref. prime 240
383 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet garazh tek Garda

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 38000 € Zone 42 m²

Shitet garazh me nje siperfaqe 42 m2. Garazhi eshte ne gjendje shume te mire dhe ofron dy posparkime. Eshte i pajisur me energji elektrike dhe sistem kamerash. Garazhi ndodhet ne nje nga zonat me te f...
Ref. prime 212
390 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Jeper me qira ambient komercial

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Qira: 4500 € Zone 623 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte ne Tirane duke ofruar keshtu nje mundesi shume te mire per ushtrimin e biznesit. Eshte i vendosur ne nje pozicion qe ofron vizibilitet te larte dhe...
Ref. prime 124
371 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 120000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1me nje siperfaqe te pergjithshme prej 110 m2 prane rruges kryesore ne zonen e Oxhakut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh se bashku me nje ambient kuzhine te paj...
Ref. prime 89
627 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 67000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 83 m2 prane rruges Bardhyl. Apartamenti ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje sallon te madh e te ndriçuar, dy dhoma gjumi te bollshme ...
Ref. prime 45
770 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577