zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Ambient në Rrugën e Elba...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 91 m²

Jepet me qira ambient për biznes në Rrugën e Elbasanit, me një sipërfaqe 91m2 dhe ka një distancë shumë të shkurtër me rrugën kryesore. Ambienti ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe të përshtatshëm ...
Ref. atrium 202
13 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament 2+1 në Rrugën Ali De...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 57000 € Zone 74 m²

Shitet Apartament 2+1 në Rrugën Ali Demi. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një korridor dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një p...
Ref. atrium 189
593 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet me Qira Ambient në Unazën e Re....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 162 € Zone 33 m²

Jepet me Qira Ambient në Unazën e Re. Ambienti ka një sipërfaqe prej 33m2 dhe është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Për më shumë informacion kontaktoni në numrin +355 69 27 80 380....
Ref. atrium 174
126 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet Duplex me Qira në Rrugën Siri Ko...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 190 € Zone 39 m²

Jepet Duplex 1+1 me qira në Rrugën Siri Kodra. Duplex ndodhet në katin e parë dhe të dytë të një pallati të ri me shtatë kate. Ambienti është i organizuar në një dhomë ndenje, një dhomë gjumi, dhe një...
Ref. atrium 171
436 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet shtëpi private në Babrru

Tirana › Tirana
Per Shitje: 70000 € Zone 400 m²

Shitet shtëpi private ne Babrru. Eshtë ndërtesë një katëshe me mundësi shtesë për kat të dytë, dhe është e organizuar nga një dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Ka një sipërfaqe prej 1...
Ref. atrium 151
250 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Garsonier pranë Spitalit Hygea...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 21000 € Zone 34 m²

Shitet Garsonier pranë Spitalit Hygea. Është e organizuar në një dhomë ndenje, dhomë gjumi dhe tualet me një sipërfaqe prej 34.9m2. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me tetë kate dhe është...
Ref. atrium 135
269 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet apartament 1+1 në Rrugën Jordan...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 55000 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 në Rrugën Jordan Misja. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje, ambjent gatimi të vecuar, një dhomë gjumi, korridor të bollshëm, ballkon, dhe një tualet. Apartamenti ...
Ref. atrium 124
422 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet apartament 1+1 te Fresku.

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 25000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 në zonën e Freskut. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje, një dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë të nje pallati në ndërtim dhe ka nj...
Ref. atrium 121
649 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet me Qira Vile dykatëshe pranë Amb...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 2000 € Zone 430 m²

Pranë Ambasadës Amerikane jepet me qira një vilë dykatëshe. Ka një sipërfaqe ndërtimi prej 430 m2. Vila ka një pamje të mrekullueshme , e shtruar me parket druri. Kati i parë është i ndarë në dy hyrje...
Ref. atrium 118
162 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial pranë ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 480 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambient komercial,me një sipërfaqe prej 55.2 m2. Ambienti është i përshtatshëm për bar,zyra,klinike dentare,etj. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, në një zonë mjaft të populluar. Ambi...
Ref. atrium 113
163 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 Ne Rrugen ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 68000 € Zone 68 m²

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Rrugen Mihal Grameno. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te paperfunduar, dhe eshte i perbere nga dy kate nentokesore funksionale per garazh, dhe shtate kate jane ...
Ref. atrium 102
288 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Shtepi Private te Misto Mame....

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 32000 € Zone 43 m²

Shitet Shtepi Private te Misto Mame ne Rrugen Konferenca Pezes. Eshte e organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, korridor, dhome gjumi, tualet, ka dhe nje oborr te vogel me siperfaqe 8m2. Shtepia esh...
Ref. atrium 101
501 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi....

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 47000 € Zone 57 m²

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi, prane maternitetit te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, korridor, ballkon, dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e peste te nje pal...
Ref. atrium 94
709 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 123000 € Zone 72 m²

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje ambient i vecuar gatimi, nje ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti ka nje planimet...
Ref. atrium 84
271 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

SHitet Apartament 1+1 Ne Unazen e Re....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 36000 € Zone 54 m²

SHitet Apartament 1+1 ne Unazen e Re konretisht ne Rrugen Teodor Keko. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, ku eshte e akomoduar edhe kuzhina, nje dhome gjumi, nje ballkon, dhe nje tual...
Ref. atrium 81
1047 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Parlamen...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 200000 € Zone 127 m²

Shitet Apartamen 2+1+2 tualete prane Parlamentit ne Blv. B.Curri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 127 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati tete katesh ne ndertim, dhe ka nje plan...
Ref. atrium 80
332 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial tek...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 320 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me levizsshmeri te larte dhe mundesi mjaft te mire investimi. Eshte i organizuar ne nje hapesire prej 100 m2, dhe mund te organizohet lehtesisht sipas aktivitetit te bizne...
Ref. atrium 78
197 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Brry...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 260 € Zone 94 m²

Jepet apartament 2+1+2 per qira ne zonen e Brrylit. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 94 m2, i mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ka nje sallon ndenjeje te bollshem me kuzhine...
Ref. atrium 73
541 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

SHitet Apartament 2+1+2 te Mine Peza....

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 75000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane shkolles Harry Fultz, te Rruga Mine Peza . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e dyte. Eshte i projektuar ne nje kuzhine gatimi, dhome ndenje, dy dhoma g...
Ref. atrium 71
758 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Astir

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 72000 € Zone 98 m²

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim te vazhdueshem ne Tirane, ne katin e tete te nje pallat te ri dhjete katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga ambie...
Ref. atrium 59
425 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Apartament ne Golem

Durrës › Golem
Per Shitje: 95000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne Golem, ne plazhin e Durresit prane Hotel California . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi me hapesire te konsiderueshme, nje ambient ndenje, kuzhine me vete dhe nje tualet. Ap...
Ref. atrium 43
251 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380
Property

Shitet Ose Jepet Me Qira Ambjent Komer...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Liqenit te Thate.Ambjenti eshte 69.7m2.Ambjenti eshte i ri i paperdorur me pare dhe ka brenda nje tualet.Mund te perdoret per funksione te ndryshm...
Ref. atrium 134
628 Vizita
Agent
Edlira Tonuzi
CENTURY 21 Atrium
+355 69 278 0380