zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Tualete + Post...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 115000 € Zone 121 m²

Shitet Apartament 3+1+2 te Ali Demi me sipërfaqe totale 121.7 m2. Ndodhet në katin e pestë banimi të një pallati të ri. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi...
Ref. atrium 239
220 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Fakult...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës, pranë Gjuhëve të Huaja te Rruga e Elbasanit . Apartamenti organizohet nga një sallon ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, një tu...
Ref. atrium 238
100 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament 1+1 te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 48200 € Zone 52 m²

Në një zonë tepër të preferuar sic është ajo e Brrylit, shitet apartament i cili ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues totalisht i restauruar. Organizohet nga një dhome gjumi, një dhomë nd...
Ref. atrium 214
620 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 150 m²

Jepet me qira kati i dytë i një vile pranë Fakultetit Ekonomik. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, një tualet, një dhome e cila shërben si depo dhe dy ballkone m...
Ref. atrium 211
231 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 45000 € Zone 51 m²

Shitet Apartament te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe me një tarracë të investuar dhe siguruar mirë. Pallati është cilësor i administruar mirë dhe për më tep...
Ref. atrium 137
1089 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament pranë Inxhinierisë s...

Tirana › Tirana › Rruga Artan Lenja
Per Shitje: 95000 € Zone 99 m²

Shitet apartamenti pranë Inxhinierisë së Ndërtimit. Pallati i ri, me ashensor, në katin e pestë. Apartamenti organizohet në një sallon ndenje dhe kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ba...
Ref. atrium 116
263 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial 140 m2...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 1200 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe 140 m2 te Ali Demi, Rruga Millosh Shutku. Ka një sipërfaqe të bollshme që të jep mundësi për krijimin e një ambjenti të këndshëm, e rrethuar plotësisht me ...
Ref. atrium 87
201 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Dem...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 72000 € Zone 105 m²

Shitet Apartament 2+1+2, në rrugën Ali Demi, pranë ish Markatës së Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ndërtuar vitet e fundit, punime të cilat janë shumë cilësore dhe ...
Ref. atrium 86
1158 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Ambient Komercial në Kombinat...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 45000 € Zone 59 m²

Shitet ambient komercial në Kombinat, Rruga Hamdi Cenajymeri, me sipërfaqe 59 m2. Aktualisht i ndarë në dy pjesë, me mundësi shtimi dhe zgjerimi. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore, pamjen ballore e ...
Ref. atrium 85
310 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament 3+1+2 te Selvia.

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 112000 € Zone 112 m²

Shitet Apartament 3+1+2 te Selvia, i përshtatshëm për banim dhe për ambiente zyrash. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri me punime cilësore. Apartamenti është i organizuar ...
Ref. atrium 77
1964 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Okazion! Shitet ose Jepet me Qira Loka...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 210000 € Zone 244 m²

Te gjimnazi Andon Zako Cajupi shitet ose jepet me qira lokal kati zero, me sipërfaqe totale 244.4 m2, nga e cila sipërfaqja e brendshme 164.4 m2 dhe 80 m2 verandë. Aktualisht ambienti disponon sist...
Ref. atrium 75
620 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi për ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 49000 € Zone 53 m²

Në një zonë tepër të preferuar dhe në zhvillim sic është ajo e Ali Demit shitet apartament 1+1 për vetëm 49.000 Euro! Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzsitues totalisht i res...
Ref. atrium 69
677 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001
Property

Shitet / Jepet me Qira Apartament 3+1+...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 115000 € Zone 125 m²

Shitet / Jepet me Qira Apartament 3+1+2 te Ali Demi me sipërfaqe totale 125 m2. Ndodhet në katin e tretë banimi të një pallati të ri. Ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, spital, transp...
Ref. atrium 54
847 Vizita
Agent
Suela Prizreni
CENTURY 21 Atrium
+355692952001