zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Apartamenti 2+1 tek Paza...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 420 € Zone 93 m²

Apartament per qira 2+1 tek Pazari Ri , ne fillim te Rruges Hoxha Tahsim. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati 8- katesh te ri te mireadministruar. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallo...
Ref. smart 187
416 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet Apartamenti 1+1 tek Kompleksi M...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 79500 € Zone 83 m²

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Magnet. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine , nje korridor, nje tualet dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ka hapesire te bollshme per nje jetese k...
Ref. smart 159
242 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK BULEVARDI Z...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 103000 € Zone 85 m²

Apartament per shitje 1+1 tek Bulevardi Zhan D'Ark, prane Maternitetit te Ri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe gatimi , nje dhome gjumi e nje tualet. Pallati eshte akoma ne ndertim e siper ...
Ref. smart 153
229 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me qira ambienti komercial te Sh...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 420 € Zone 68 m²

Jepet me qira ambienti komercial te Shkolla e Baletit. Openspace , me hapesire te mjaftueshme per tu shfrytezuar per biznese te ndryshme. Per me shume informacion e per nje vizite ne prone na kontakto...
Ref. smart 146
21 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet ambient komercial tek Qendra Ga...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 110000 € Zone 40 m²

Ofrohet per shitje ambienti komercial ne katin e trete te qendres Galeria me siperfaqe 40.25 m2. Hapesira open space dhe nje tualet . I pershtatshem per cdo lloj biznesi dhe ambiente zyrash. Per nje v...
Ref. smart 132
369 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me Qira vile 2-kateshe

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: Zone 200 m²

Jepet me qira vile 2-kateshe prane Pallatit te Brigadave. Eshte e rrethuar nga vila te tjera dhe zona eshte mjaft e qete. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 200m2, e organizuar ne dy kate me nga 100m2 ...
Ref. smart 125
352 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet zyre me qira ne Qender

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira ne Qender, ne katin e dyte banim ne nje pallat ekzistues 6 katesh. Eshte e organizuar ne 3 dhoma me hapesire te bollshme, 1 dhome e vogel per kohen e pushimit, 1 dhome qe mund te sh...
Ref. smart 122
292 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Ba...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 78000 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Barrikadave, kati 0 ne nje pallat te ri te mireadministruar. Sipas certifikates se pronesise ambjenti eshte i regjistruar si njesi , keshtu qe mund te perdoret edhe...
Ref. smart 121
320 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Dibre...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet apartamenti 1+1 tek Rruga Dibres , mbrapa Spital Amerikan 2 ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne vitin 2006. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, kuzhine te vecuar ,...
Ref. smart 118
308 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET 1+1 ne Ali Dem

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 42000 € Zone 53 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga lagjet me te njohura ne Tirane prane ish markates se vjeter ne Ali Dem.Ndodhet ne nje pallat ekzistues te perbere nga nje ambjent ndenje e aneks,dhome gjumi,korridor i b...
Ref. smart 117
692 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me qira Vile e pershtatshme per ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek parlamenti, e pershtatshme per ambjente zyrash ose institucionesh. Vila eshte e organizuar me nje sallon ndenjie , pritje dhe tualet ne katin e pare ,ne katin e dy...
Ref. smart 113
295 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek komp...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar tek Kompleksi Vizion Plus , kati 9-te banim. Organizohet ne sallon ndenjie dhe kuzhine me kondicioner, 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Per nje vizit...
Ref. smart 108
127 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Vile per shitje tek Gjiri Lalzit

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 140000 € Zone 135 m²

Vile per shitje tek kompleksi Lura 3 tek Gjiri Lalzit . Vila eshte ne punime e siper, ne nje nga zonat me te frekuentuara. Per me shume informacione na kontaktoni....
Ref. smart 98
147 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament per qira tek Rruga Elbasani...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 650 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 me 2 tualete tek rruga Elbasanit , pallati perballe fakultetit Filologjik, ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Orientimi i apartamentit eshte jug-li...
Ref. smart 97
216 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet zyre me qira tek ish Ekspozita....

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira me nje siperfaqe 25m2 tek ish Ekspozita. Ambjenti ka hapesire open space, 1 tualet dhe eshte i shtruar me parket. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge. Ambjenti m...
Ref. smart 84
281 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE TIRANA GO...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 80500 € Zone 115 m²

Apartamenti 2+1 per shitje te Tirana Golden Park.Rezidenca ndodhet ne afersi te Spitalit Amerikan 3. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim me nje orientim JugLindje ç'ka i jep ambjenteve ndricim n...
Ref. smart 62
702 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE HIPOTE...

Tirana › Tirana › Rruga Panorama
Per Shitje: 85000 € Zone 76 m²

Apartament 1+1 per shitje prane Hipotekes.Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shumekateshe.Ndodhet ne nje zone rezidenciale qe ofron cdo fasilitet te mundshem,duke qene prane akseve kryesore te ...
Ref. smart 61
362 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

AMBJENT KOMERCIAL PRANE ISH STACIONIT ...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: Zone 115 m²

Ambjent Komercial prane ish stacionit te fundit te Tiranes se Re.Ambjenti mund te sherbeje per zyra te ndryshme ose dyqane duke perfshire CallCenter,zyra kontabiliteti ,etj.Ambjenti ka akses nga 2 ane...
Ref. smart 31
354 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET/JEPET ME QIRA APARTAMENT 5+1 PR...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 250000 € Zone 240 m²

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 dhe 1+1 ,me kuzhina te vecuara prane gjimnazit Petronini.Apartamentet ndodhen ne katin 5 te nje ndertese 6 kateshe.Apartamenti 3+1 ka nje siperfaqe 137m2 dhe 1+...
Ref. smart 16
1038 Vizita
Agent
Sara Beqiraj
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056