zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartamenti 3+1 prane Oxhakut...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 78000 € Zone 105 m²

Apartament per shitje me nje siperfaqe 105 m2 prane Oxhakut . Organizohet ne 3 dhoma gjumi me hapesire te bollshme, 1 dhome ndenjie dhe kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Jug-Lindje. Ndodhet...
Ref. smart 129
318 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet 2+1 me Qira te Pazari i Ri

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 97 m²

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar .Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine te kompletuar me te gjitha pajisjet, 2 tualet...
Ref. smart 128
458 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira ambient komercial te Blv...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1000 € Zone 151 m²

Jepet me qira ambjenti , i cili ndodhet buze rruge me fasade xhami. Eshte dupleks i pershtatshem per zyra , klinike apo biznese te ngjashme. Secili kat ka nje siperfaqe 75 m2. Ne varesi te kerkeses se...
Ref. smart 127
308 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira 2+1 tek Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, cilesor dhe te mireorganizuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje bashke me pjesen e kuzhines, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panor...
Ref. smart 123
394 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet apartament 2+1 te 9 kateshet

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 145000 € Zone 118 m²

Ambienti ka nje siperfaqe 118m2, i mobiluar, dhe eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe kuzhine, dy banjo dhe ballkonin me pamje nga qendra e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1...
Ref. smart 116
426 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira njesi te Rruga e Kavajës...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 5000 € Zone 350 m²

Ambjenti ndodhet në një nga rrugët më të preferuara për biznes.Organizohet në dy kate me nga 175 m2 secili, ende në fazë punimesh dhe mund të organizohet për çfarëdo lloj biznesi.I përshtatshëm për kl...
Ref. smart 115
370 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira ambient per zyra

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 72 m²

Jepet me qira ambienti me nje siperfaqe prej 72 m2 tek Rruga Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pallati egzistues , i organizuar ne dhoma t se cilat sherbejne per zyra/klinike dentare. Ka n...
Ref. smart 114
231 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Ambjent me Qira te Brryli.

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 1100 € Zone 170 m²

Ambient me Qira te zona Brrylit, rruga "Odhise Grillo". Ambienti eshte i rikonstruktuar me nje siperfaqe totale 170m2 dhe hapesire open-space. Eshte i pershtatshem per zyre/lokal/ apo aktivitete te tj...
Ref. smart 109
361 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet truall + biznes ne Elbasan

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: Zone 3647 m²

Shitet truall bashke me ndertese tre kateshe aktualisht ne gjendje pune ne Elbasan. Prona ndodhet buze rruges kryesore autostrada Tirane- Elbasan. Ka funksionuar qe prej 2010 si bar, restorant dhe or...
Ref. smart 99
175 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet godine biznesi + truall

Tirana › Tirana › Dajti
Per Shitje: Zone 7000 m²

Shitet truall bashke me ndertese tre kateshe aktualisht ne gjendje pune ne Linze.Prona ndodhet buze rruges qe shkon ne Dajt.Ka funksionuar qe pej 2008 si bar, restorant dhe organizime dasmash.Godina e...
Ref. smart 95
310 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet apartament 1+1 tek Rr. Hoxha Ta...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 69000 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.Konsiston ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenjeje,nje tualet dhe nje ballkon.Ambjenti esht bosh gje kjo qe ju jep mundesine ta mobiloni sipas d...
Ref. smart 92
536 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira komercial ne Kamez

Tirana › Tirana › Kamez
Per Qira: 850 € Zone 275 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 275M2 ne Kamez, Bulevardi Blu. Ka nje siperfaqe te bollshme qe te mundeson krijimin e nje ambjenti te kendshem, e rrethuar plotësisht me fasadë xhami. Ndo...
Ref. smart 90
282 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet apartament 2+1 ne Kamez

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 50000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne Kamez, ne rrugen Bulevardi Blu. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, punime te cilat jane cilesore dhe gjendet i p...
Ref. smart 89
216 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet me Qira 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 200 € Zone 120 m²

Apartamenti ka nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje kuzhine te vecuar dhe nje banjo.Gjithashtu mundesohet dhe ballkoni bashke me vend parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. smart 87
517 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Apartament 1+1 me Qira tek Pazari i Ri...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 380 € Zone 82 m²

Apartamenti ka siperfaqe 85m2 ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me 1 dhome gjumi dhe 1 dhome ndenjeje me kuzhine si edhe 1 t...
Ref. smart 86
636 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Jepet 3+1 me Qira te Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 800 € Zone 154 m²

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje vile i cili perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 kuzhine, 1 sallon ndenjeje dhe nje pritjeje. Apartamenti disponon dy hyrje ku nje prej tyre ka 1 verande dhe mundeson d...
Ref. smart 82
290 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379
Property

Shitet 2+1 te Rr. Elbasanit

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: Zone 141 m²

Apartament 3+1 i modifikuar ne 2+1 prane Rr.Elbasanit.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2004(Classic Construction).Pallati ka administrim shume te mire,survejim me kamera 24 ore ,lulis...
Ref. smart 53
461 Vizita
Agent
Fatmir Burraj
CENTURY 21 CPM Smart
0697073379