zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet Dyqan me Qira ne Myslym Shyr

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 3000 € Zone 90 m²

Jepet Dyqan me Qira. Zona Myslym Shyri me siperfaqe 90 m2 buze rruges kryesore. I pershtatshem per biznese te ndryshme si, butik, qender estetike etj. Ka vizibilitet nga rruga kryesore. Per informacio...
Ref. smart 192
59 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Me Qira ambient per zyra perball Parla...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 200 € Zone 61 m²

Ambjent me Qira perballe Parlamentit. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ose studio. I mobiluar pjeserisht. I pozicionuar me pamja nga perendimi, perballe me parlamentin. Hyrja mundesohet nga rrug...
Ref. smart 171
260 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Jepet me Qira ambient per Zyra

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 800 € Zone 130 m²

Jepet ambient me Qira ambient per zyra 3+1+2. Ambienti eshte i ndare ne nje salle pritjeje e cila ka akses ne nje koridor qe lidh dhomat e tjera dhe ambientin e kuzhines. Te trija dhomat dhe dy tuale...
Ref. smart 167
420 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Apartament per Shitje , Rr "Elbasanit"...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 135000 € Zone 105 m²

Shitet Apartamenti 2+1 me siperfaqe 97 m2. Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, ne afersi te Shkolles se Mesme te Gjuheve te Huaja. Zone e cila mundeson akses ne te gjitha sherbimet e nevojshme ...
Ref. smart 130
353 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Apartament 2+1 per Shitje "Mine Peza"...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 105200 € Zone 105 m²

Shitet apartament te "Mine Peza". Ndodhet ne afersi te Rajonit te Policise. Apartamenti ka akses ne rruget kryesore. Organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje sallon ndenjeje. Amienti i gatimit eshte i v...
Ref. smart 125
324 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Apartament 2+1 me Qira ne Ali Dem.

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 350 € Zone 90 m²

Jepet me Qira apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, korridor dhe dy tualete (njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale). Ofro...
Ref. smart 124
297 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Jepet me qira ambjent per zyre te Kops...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 112 m²

Ambjenti ndodhet te rruga "Kodra e Diellit" te Kopshti Botanik. Ambjenti mund te perdoret per zyra/klinike dentare/ appo aktivitete te tjera te ngjashme. Eshte open space dhe per kete arsye siguron ha...
Ref. smart 107
222 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Jepet me Qira ambjent per zyra te Pall...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: Zone 78 m²

Ambjenti jepet per zyra/ose banim ne katin e katert te nderteses, ne pallat ekzistues. Ambjenti eshte i bollshem, perbehet nga dy dhoma gjumi dhe secila dhome ka dalje ne ballkon. Kuzhina gjithashtu ...
Ref. smart 102
258 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Apartament me Qira te "9 Kateshet"

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet apartament me qira mbrapa "9 katesheve". Apartamenti ndahet ne dy dhoma gjumi , ne nje sallon dhe kuzhine te vecuar nga salloni. Dhomat lidhen me nje koridor te perbashket. Njera nga dhomat krye...
Ref. smart 94
407 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Apartament me Qira ne zonen e Bllokut....

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Ismail Qemali", ne zonen e Bllokut. Perbehet nga tri dhoma gjumi te mobiluara teresisht. Kuzhina eshte e mobiluar ne kushte te mira. Apartamenti gjithashtu ka dy tualet...
Ref. smart 93
395 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Vile 4 kateshe me Qira te Pazari i Ri....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 2500 € Zone 350 m²

Jepet me qira vile afer pazarit te ri. Vila ka 4 kate dhe eshte e organizuar me 8 dhoma ,5 tualete dhe 2 veranda. Gjithashtu ka edhe nje kat nen toke qe perdoret . Vila ka oborr dhe tarrace te shfryt...
Ref. smart 75
453 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377
Property

Ambjent me Qira perballe Parlamentit....

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 200 € Zone 61 m²

Ambjent me Qira perballe Parlamentit. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ose studio. I mobiluar pjeserisht. I pozicionuar me pamja nga perendimi, perballe me parlamentin. Hyrja mundesohet nga r...
Ref. smart 74
518 Vizita
Agent
Enxhi Tarelli
CENTURY 21 CPM Smart
0697073377