zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 66000 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik, ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e pare dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, ...
Ref. PREMIUM 663
147 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 73000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 643
528 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2 PRANE SH...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 285000 € Zone 233 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar te Tiranes, prane sheshit Wilson. Nodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje dhe nje kuzhine me h...
Ref. PREMIUM 621
7772 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 310000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar te qytetit te Tiranes ne zonen e Bllokut. Shume prane Librit Universitar, ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje...
Ref. PREMIUM 620
2574 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 82000 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 576
428 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 97200 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 575
274 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 85000 € Zone 83 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 574
266 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 82000 € Zone 85 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 573
197 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 66300 € Zone 73 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik. ndodhet ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e pare dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe n...
Ref. PREMIUM 571
1032 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 85600 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e pare dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, ...
Ref. PREMIUM 570
404 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 116000 € Zone 129 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik. ndodhet ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e pare dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe n...
Ref. PREMIUM 569
368 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET GARSIONERE PERBALLE ME MATERNIT...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 35000 € Zone 40 m²

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore. Eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem, nje dhome gjumi rreth 13 m2, nje ambient me vete kuzhine per gatim dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe pre...
Ref. PREMIUM 533
1754 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET GARAZH NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 40000 € Zone 0 m²

Garazhi ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Bllokut. Ka nje siperfaqe prej 15m2.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni....
Ref. PREMIUM 530
361 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET GODINE 3 KATESHE NE KAMEZ

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: Zone 1600 m²

Godina ndodhet ne Valias shume prane kompanise Pirraci, ne rruge kryesore. Eshte e perbere nga 3 kate, dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme aktivitetesh si dhe zyra dhe magazine kompanish. Ka nj...
Ref. PREMIUM 485
223 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET RESORT BAR, RESTORANT,PISHINE...

Tirana › Tirana › Mullet
Per Shitje: Zone 0 m²

Lokali ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me ajer te paster ne kodrat e periferise se Tiranes. Resorti eshte i shtrire ne nje hapesire prej 2500m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 500 m2. Ndertesa esh...
Ref. PREMIUM 484
581 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET TRUALL BUZE RRUGE KRYESORE NE K...

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: Zone 33627 m²

Trualli ndodhet ne Kamez, buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 33627 m2 e cila mund te jete mjaft e favorshme per ndertim rezidencial ose industrial. Duke patur nje dendesi te madhe popullsie si...
Ref. PREMIUM 477
2160 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

Shitet Ndërtesë 3 – katëshe në Paskuqa...

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Shitje: 160000 € Zone 367 m²

Ndërtesa ka nje sipërfaqe 367 m2, e ndodhur në adresën Paskuqan, Tiranë. Kati i parë është 107 m2, kati i dytë është 121 m2 dhe kati i tretë është 139 m2. Sipërfaqet e brendshme të objektit mund të pë...
Ref. PREMIUM 444
4 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 400 € Zone 119 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem ,shume prane sherbimeve te ndryshme qe ofron zona. Pallati eshte ndertim i ri,me punime teper cilesore dhe njihet si pallati ku ndodhet restorant...
Ref. PREMIUM 421
504 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 153000 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ...
Ref. PREMIUM 391
288 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 135000 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ...
Ref. PREMIUM 390
411 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 165000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ...
Ref. PREMIUM 389
260 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APPARTAMENT 1+1 PRANE RRUGES SE...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 133500 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje...
Ref. PREMIUM 388
57 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 162000 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ...
Ref. PREMIUM 387
292 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 153000 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi, ne nje nga zonat me qendrore te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ...
Ref. PREMIUM 386
512 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907