zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE TOWER BRI...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Qira: 220 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja te kompanise Orion Construction, ne Tower Bridge 3. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie, nje ...
Ref. PREMIUM 803
41 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 3+1 ME QIRA PRANE RRUGES SE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 500 € Zone 135 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar, prane Liqenit Artificial. Eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje, nje ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Esht...
Ref. PREMIUM 802
59 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET TOKE NE BORSH

Sarandë › Borsh › Borsh Plazh
Per Shitje: 370000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne afersi te bregut te detit. Ka nje siperfaqe prej 3706 m2. Eshte e pershtatshme per ndertim hoteli, ose te nje biznesi veror. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion lu...
Ref. PREMIUM 795
83 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET TOKE NE BORSH

Sarandë › Borsh › Borsh Plazh
Per Shitje: 72000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Borsh dhe ka nje siperfaqe 1300 m2. Ndodhet jo shume larg bregut te detit. Mund te jete shume interesante per te ndertuar nje biznes veror. Toka disponon certifikate pronesie. Per me s...
Ref. PREMIUM 796
43 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE LUNGOMARE NE ...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 135000 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te ndertuara me cilesi, ne kompleksin Flamengo ne Lungo Mare ne vije te pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe a pamje shume te bukur nga deti....
Ref. PREMIUM 762
263 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet shume prane Kopshtit Botanik,nje zone e cila rrethohet nga gjelberimi dhe ajri i paster. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura cilesore. Orientohet nga lin...
Ref. PREMIUM 737
545 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ASTIR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re, me ashensor. Organizohet ne nje sallon ndenje, dy dhoma gjum...
Ref. PREMIUM 736
256 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET TOKE TEK TOP CHANNEL NE MEZEZ...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 270000 € Zone 0 m²

Toka ka nje siperfaqje rreth 4500 m2, ndodhet prane Top Channel ne Mezez, buze rruges kryesore. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, duke pare qe edhe biznese dhe kompani me emer jane v...
Ref. PREMIUM 722
192 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK ISH EKSPOZIT...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 158000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar te Tiranes, tek ish ekspozita. Nodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje dhe nje kuzhine te vecu...
Ref. PREMIUM 721
350 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

(OKAZION) SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 84000 € Zone 76 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me modern te kryeqytetit prane diges se liqenit. Organizohet ne nje Living Room me kuzhine te perbashket dhe nje tualet te bollshem dhe dy ballkone. Shitet m...
Ref. PREMIUM 720
337 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

OKAZION SHITET TOKE NE PETRELE

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 66000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Petrele buze rruges kryesore larg zhurmes dhe smogut te kryqyetit, ne mes te nje oazi te gjelber me ajer te paster dhe pamje fantastike,e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile ose s...
Ref. PREMIUM 718
300 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK 21 DHJETORI...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti lokalizohet ne nje zone shume te preferuar te qytetit ,orientohet nga juglindja. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati kater ...
Ref. PREMIUM 716
412 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK GLOBE NE R...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kavajes. Zona ofron fasilitete te shumta gje qe mundeson nje jetese sa me komode. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nj...
Ref. PREMIUM 714
287 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET SUPER TOKE TEK PROFARMA NE TUFI...

Tirana › Tirana › Tufine
Per Shitje: Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Tufine, prane Profarmes, buze rruges kryesore. Mund te shfrytezohet per ndertim kompleksi pallatesh ose vilash. Toka edhe mund te ndahet sipas kerkeses per 100 euro m2. Prona disponon ...
Ref. PREMIUM 713
76 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 167000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me modern te kryeqytetit prane diges se liqenit. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet i bollshem, soxhorno dhe verande me pamje te lire nga liqeni. Ne cmim...
Ref. PREMIUM 710
255 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 106 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 106 m2, planimetri shume te rregullt dhe vendodhje shume te kerkuar. Ambjenti mund te perdoret per cfaredo lloj b...
Ref. PREMIUM 703
246 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 66000 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik, ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e pare dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, ...
Ref. PREMIUM 663
379 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

AMBJENT PER SHITJE DHE QERA TEK SELVIA...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 230 € Zone 0 m²

AMBJENT PER SHITJE DHE QERA NE TIRANE! Prona ndodhet tek Selvia. Nje zone e cila ofron nje sere facilitetesh qe ndihmojne ne zhvillimin e aktivitetit. Ambienti ka nje siperfaqe prej 38 m2. Per me shum...
Ref. PREMIUM 652
45 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT B...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 65760 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik ne nje kompleks te ri banimi dhe me punime shume cilesore. Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, d...
Ref. PREMIUM 643
868 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE LIQENIT AR...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 110000 € Zone 101 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga juglindja. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, ambientin e gatimit paksa te vecuar...
Ref. PREMIUM 639
562 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati kater katesh te ndertuar se fundmi prane Kopshtit Botanik. Organizohet ne dy dhoma gjumi,nje ambjent te bollshem ndenje gatimi e ngrenieje,dy tualete...
Ref. PREMIUM 633
483 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET VILE DHE TOKE NE BERZHITE

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 400000 € Zone 0 m²

Vile per Shitje ne Berzhite . Ka nje siperfaqe prej 350m2 ndertim + 3000m2 oborr. Vila ka strukture tre kateshe: Kati i pare perbehet nga sallon, kuzhine me vete, nje tualet dhe ballkon. Kati i dyte p...
Ref. PREMIUM 632
285 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

SHITET TOKE NE DRILON, POGRADEC

Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 353100 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 2140 m2 ne krah te Drilonit, Pogradec. Me leje ndertime, per dy objekte kater kateshe, taksa te paguara ne bashki, projekt i perfunduar gati per fillimin e punes. Jepet per nd...
Ref. PREMIUM 629
107 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE BRRYL

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Qira: 1000 € Zone 190 m²

AmbientI komercial ka nje siperfaqe te brendshme prej 180 m2. Ndodhet ne katin zero dhe organizohet ne nje hapesire te vetme dhe i rrethuar me fasade xhami, cka ben qe ambienti te kete nje mundesi sh...
Ref. PREMIUM 626
191 Vizita
Agent
Blerina Xhelili
CENTURY 21 Premium
0694099907