zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 280 € Zone 36 m²

Ambienti ndodhet perballe zyrave te minibashkise 1/2 .Lehtesisht i aksesueshem prane rruges kati -1 me visibiletet te larte. Mund te jepet per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Ka sistem monitorimi me...
Ref. bond 222
99 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KOMBINAT...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 44000 € Zone 90 m²

Aparatamenti 1+1 ka nje siperfaqe prej 83 m2 e brendshme prej te cilave nje verande 19.6 m2 .Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 5 muajsh dhe vjen me nje cmim okazion. ...
Ref. bond 218
122 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

JEPET ZYRE ME QIRA

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Qira: 550 € Zone 55 m²

E vendosur ne katin e pare nje pallati te ri jepet zyre me qera ne bulevardin Zhan D'ark ,ambjenti eshte i perbere ne dy hapesira te medha .Hapesira prej 55 m katror ofrohet bosh. I pershtatshem per ...
Ref. bond 212
36 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK MINISTRIA...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 102000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Vllazen Huta prane Ministrise se Jashtme dhe prane Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe cdo gje eshte e bere nga fillimi me punime teper cilesore. Orient...
Ref. bond 209
476 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1 TEK MINISTRIA E JASHTME...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 92000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Jashtme dhe fare prane Pazarit te Ri ne nje pallat te ri te mireadministruar .Ka sistem kapot te brendshem dhe investime te tjera ekstra si vetrata dopio xham V...
Ref. bond 208
674 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 420 € Zone 150 m²

Vila ndodhet prane kompleksit Grand dhe Tregut elektrik. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina e vecuar, ka 2 tualete nga ku njeri me aspirim natyral. Cmimi eshte i diskutueshe...
Ref. bond 189
164 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

JEPET DUPLEX 2+1 ME QIRA PRANE KOMPLEK...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 250 € Zone 80 m²

Duplexi ndodhet ne katin e pare te nje vile. Kati i pare organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine gatimi dhe tualeti ndersa ne katin e dyte ndodhen 2 dhomat e gjumit. Ambientet jane te pajisura me sist...
Ref. bond 188
460 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE PANORAMA 2

Tirana › Tirana › Rruga Panorama
Per Shitje: 93000 € Zone 98 m²

Rezidenca “Panorama 2” është projekti më i ri i ne perfundim pas 1 muaji në Tiranë (Momentalisht po montohen dyert e brendshme). E ndërtuar në një zonë të qetë ajo ofron komoditetin e afërsisë vetëm ...
Ref. bond 186
238 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

OKAZION!!!! ULET CMIMI I AMBIENTIT KO...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 190000 € Zone 249 m²

Ambienti ndodhet ne buze te rruges me visibiletet te madh dhe akses te menjehershem. Mudesi investimi per biznese te ndryshme. Ambienti eshte mbi tre metra i larte dhe open space. Per nje vizite kont...
Ref. bond 184
217 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIQENI THATE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 93000 € Zone 127 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Hamdi Sina prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne katin e dyte te pallati te ri me ashensor me nje siperfaqe 127.3 m² . Apartamenti eshte i tipit 2+1 me 3 ballkone ne secile...
Ref. bond 183
591 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Qira: 600 € Zone 62 m²

Dyqani ndodhet ne katin 0 me 4 shkalle ne buze te rruges te Kinostudios. Perfekt per ty kthyer ne ambient sherbimesh duke qene se para pak kohesh ka qene seli banke. Ambjenti open space ju ofron munde...
Ref. bond 179
84 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE NE KINOSTUDI...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 95000 € Zone 154 m²

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje dhome miqsh e cila mund te modifikohet sipas deshires dhe nje sallon tjeter me nje siperfaqe prej 32m² . Pall...
Ref. bond 178
822 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 30000 € Zone 32 m²

E vendosur mes pallateve shitet ambient komercial me siperfaqe 28 m2 momentalish e rimodeluar ne duplex ku kati i dyte ka 12 m2 duke e bere siperfaqen totale te ambientit ne 40 m2. Vetrata e xhamit pr...
Ref. bond 174
113 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE LIQENI I T...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 125000 € Zone 151 m²

Ne zonen e liqeni te thate shitet ambient open space me siperfaqje 91.8m2 te brendshme dhe 59.5 m2 te jashtme ne katin 0 te nje pallati te ri. Hapesira open space ju jep mundesi ta modifikoni sipas...
Ref. bond 168
194 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE HYRJE T...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 66650 € Zone 119 m²

Aparatamenti ka siperfaqe prej 119m2 Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 8-9 muajsh. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Andi Labinoti 0683599278 ; Ai...
Ref. bond 167
224 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE HYRJE T...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 70000 € Zone 124 m²

Aparatamenti 2+1+2 ka nje siperfaqe prej 124.9 m2. Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 8-9 muajsh. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Andi Labinoti ...
Ref. bond 166
190 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

OKAZION !!! APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 60000 € Zone 97 m²

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje, dy shoma gjumi, nje korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor. Orientim...
Ref. bond 163
491 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET TOKE NE FARKE

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 135000 € Zone 3000 m²

Shitet toke ne Farke me pamje nga liqeni prane pedonales se re ne ndertim. Siperfaqja prej 3000 m2 ju jep mundesine te mire investimi pasi ofron qetesi, larg zhurmave dhe smogut te qytetit. Per me sh...
Ref. bond 157
194 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TE TRE...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 500 € Zone 134 m²

Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri prane tregut elektrik dhe minibashkise 1-2. Me nje fasade te madhe xhami , jep mundesine e nje shumellojshmerie aktivitetesh. Per me shume informaci...
Ref. bond 154
166 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE TIR...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 139000 € Zone 92 m²

Apartamenti 2+1+1 ndodhet vetem pak metra nga qendra e Tiranes prane Bankes se Shqiperise dhe Postes Shqiptare. Pallati ka perfunduar se fundmi dhe disponon dokumentacion te rregullt. Eshte i orient...
Ref. bond 144
470 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT TEK RRUGA FORTUZI

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 80000 € Zone 59 m²

Shitet apartament te rruga Fortuzi i pozicionuar ne katin e trete te pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon i perbashket me kuzhinen dhe nje tualet.Investimi eshte be...
Ref. bond 128
278 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET DUPLEX 3+1+1 TEK LIQENI I THAT...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 110000 € Zone 120 m²

Shitet duplex te liqeni i thate . Ndricimi natyral gjate dites ju jep mundesine te shijoni qetesine dhe relaksin e nje nga zonave me te kerkuara te Tiranes. I orientuar ne jug perendim duplexi organiz...
Ref. bond 125
468 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SQUARE 21

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 90000 € Zone 74 m²

Shitet apartement 1+1, tek Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapës...
Ref. bond 124
328 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK SQUARE 2...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 90000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1, tek Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapës...
Ref. bond 123
175 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278