zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET 2+1 TEK RRUGA KAVAJES

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 105000 € Zone 92 m²

Apartamenti lokalizohet prane rruges se Kavajes ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2000. Ndodhet ne katin e dyte te banimit pa ashensor. Organizohet ne menyre te rregullt ndermjet nje korridori ...
Ref. expert 397
168 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 650 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen Haxhi Dalliu me siperfaqe 80 m2. Ambjenti ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte i investuar dhe pershtatur per biznese te ndryshme . Ndodhet ne kat...
Ref. expert 382
126 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANi TEK ...

Tirana › Tirana › Rruga Panorama
Per Shitje: 82500 € Zone 0 m²

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BIZNESIT Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte i pershtatshm per lloje te ndryshme biznesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme. Per nje vizi...
Ref. expert 377
100 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 350 € Zone 71 m²

Jepet me qira ambjent komercial tek Rr.Zenel Baboci . Ambjenti eshte perdorur me perpara si lloto , por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera si ushqimore ,zyra , kancelari etj. Per nje viz...
Ref. expert 372
124 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 90000 € Zone 160 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit ne nje pallat te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.25m2 dhe 53.2 siperfaqe te jashtme I cili eshte i organizuar ne dy dhoma,...
Ref. expert 361
230 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

JEPET ME APRATAMENT QIRA 2+1 TEK ISH ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek ish parku . Ka nje siperfaqje prej 80m2 dheeshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim...
Ref. expert 360
96 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

SHITET VILE NE KAMEZ!

Tirana › Kamëz
Per Shitje: 115000 € Zone 650 m²

Vila ndodhet ne Kamez. Eshte e perbere nga dy kate banimi, ku secili kat organiohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon. Ndertesa ka...
Ref. expert 331
207 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

SHITET AMBiENT BASHKE ME BIZNESIN TEK...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 45000 € Zone 26 m²

Ambienti ndodhet tek ish-fusha e aviacionit dhe ka nje siperfaqe prej 26m2 . Eshte i organizuar ne forme dupleksi dhe momentalisht funksionon si parukeri . Cmimi eshte i negociueshem. Per me shume ...
Ref. expert 330
185 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH PARKU

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 90000 € Zone 93 m²

Shitet apartament 2+1 tek ish Parku autobuzave . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne vitin 2005 me ashensor . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje tualet dhe n...
Ref. expert 300
406 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert

Property

JEPET ME QIRA HOTELI TEK CITY PARKU...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 5000 € Zone 1350 m²

Jepert me qira ambienti i biznesit i shfrytezuar momentalisht si hotel . Organizohet si nje ndertese 3 kateshe me 24 dhoma gjumi , 2 dhoma ndihmese. Ne katin e pare ndodhet restoranti . Cdo dhome ka ...
Ref. expert 293
241 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert