zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE +VILE PRANE Q.T.U.

Tirana › Tirana › Yrshek
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Shitet Toke prane Q.T.U. Toka eshte e ndare ne dy parcela me siperfaqet perkatese 2100m dhe 1500m. Tek parcela 2100m2 eshte investuar ne 1800m2 Kalceto ne funksione pune dhe 136m2 Dyqan. Kjol parc...
Ref. expert 527
110 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINE PEZA

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 75000 € Zone 74 m²

Shitet apartament tek Mine Peza. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje bashke me ambientin e kuzhines, nje tualet me ajrosje natyrale dhe ballkon. Apartamenti eshte i sh...
Ref. expert 509
474 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+...

Tirana › Tirana › Brraga
Per Shitje: 70000 € Zone 72 m²

Shitet ose jepet me qira apartament tek Mine Peza. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje bashke me ambientin e kuzhines, nje tualet dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e 1 ...
Ref. expert 508
104 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR.

Tirana › Tirana › Astiri
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete , dhoma ndenjies se bashku me ambientin e kuzhines dhe nje ballkon. njera nga dhomat eshte e mbyllur...
Ref. expert 505
683 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

Shitet Truall prane TEG.

Tirana › Tirana › Berzhite
Per Shitje: 115000 € Zone 0 m²

Shitet truall prane Teg. Trualli ka nje siperfaqe prej 850m dhe disponon Certifikate Pronesie. Toka eshte e niveluar , e drenazhuar dhe ka nje rezervuar qe merr 5000 litra ne dite. Trualli eshte i rr...
Ref. expert 490
186 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 78000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira apartament tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje bashke me ambientin e kuzhines, nje tualet dhe ballkon. Ai ndodhet ne k...
Ref. expert 488
937 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA PARIS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 150000 € Zone 120 m²

Shitet Apartament 2+1 tek Lulishtja e Komunes se Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te bollshme , ku dhoma matrimonale ka nje tualet dhe ballkon me hapesire, nje tualet te madh...
Ref. expert 481
367 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK REZIDENCA KO...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 450000 € Zone 210 m²

Shitet Apartament luksoz ne zonen me elitare te Tiranes , Rezidenca Kodra e Diellit 1 . Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 . Cdo investim ne apartament eshte bere me materialet dhe ...
Ref. expert 475
752 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET AMBIENT ZYRASH ME QIRA PRANE LIQ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 2500 € Zone 250 m²

Jepet Ambient Zyrash prane Liqenit te Thate. Ambienti eshte ndare ne 3 dhoma te medha te konceptuara si dhoma e mbledhjes, zyra kryesore dhe zyra tjeter ku gjenden rreth 6 tavolina pune. Cdo dhome e b...
Ref. expert 454
184 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET VILE ME QERA PRANE RRUGES BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: Zone 408 m²

Jepet me Qira Vile prane Rruges Bardhyl. Vila eshte e ndare ne 3 kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 348m2, ku kati i pare eshte 128 m2 ndersa kati i dyte me katin e trete perkatesisht nga 110...
Ref. expert 451
208 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MINE P...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 60000 € Zone 62 m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA MINE PEZA Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues . Organozhet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje dhe nje tualet. duke qene se ndodhet ne k...
Ref. expert 415
1249 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rr...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 1500 € Zone 100 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rruga " Naim Frasheri. Ambienti eshte openspace, 96 m siperfaqe e brendshme. Ai ndodhet ne kornerin e pallatit dhe ka fasade xhami ne te dyjat krahet. mund te shfr...
Ref. expert 413
119 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL MBRAPA...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
: € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial Openspace prane Rruges Naim Frasheri mbrapa Ambasades Greke, kati 0, me fasade xhami, . Me nje siperfaqe te brendshme prej 96m2 dhe siperfaqe totale 100 m2 eshte i per...
Ref. 408
0 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 600 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne rrugen Hoxha Tahsim me siperfaqe bruto 60 m2. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati dhe duke qene se ndodhet ne kryqezim ka akses direkt ne rrugen kryesore. Ambien...
Ref. expert 404
110 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN "JORDA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 95000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te zhvilluar te Tiranes. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne kat...
Ref. expert 392
316 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 75m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit qe ...
Ref. expert 391
203 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: Zone 65 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 60m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit qe ...
Ref. expert 390
182 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 230 € Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 70m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit q...
Ref. expert 389
324 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 150000 € Zone 75 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti i biznesit tek Rruga e Barrikadave . Me pare ky ambient eshte shfrytezuar si zyre dhe bar-lokal . Per shkak te pozicionit mjaft te favorshem ai mund te shrytezohet pe...
Ref. expert 387
467 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 600 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen Haxhi Dalliu me siperfaqe 80 m2. Ambjenti ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte i investuar dhe pershtatur per biznese te ndryshme . Ndodhet ne kat...
Ref. expert 382
250 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANi TEK ...

Tirana › Tirana › Rruga Panorama
Per Shitje: 82500 € Zone 0 m²

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BIZNESIT Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte i pershtatshm per lloje te ndryshme biznesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme. Per nje vizi...
Ref. expert 377
137 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 350 € Zone 71 m²

Jepet me qira ambjent komercial tek Rr.Zenel Baboci . Ambjenti eshte perdorur me perpara si lloto , por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera si ushqimore ,zyra , kancelari etj. Per nje viz...
Ref. expert 372
215 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 90000 € Zone 160 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit ne nje pallat te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.25m2 dhe 53.2 siperfaqe te jashtme I cili eshte i organizuar ne dy dhoma,...
Ref. expert 361
392 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107
Property

JEPET ME APRATAMENT QIRA 2+1 TEK ISH ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek ish parku . Ka nje siperfaqje prej 80m2 dheeshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim...
Ref. expert 360
181 Vizita
Agent
Doris Minxhozi
CENTURY 21 Expert
+355 6740 33 107