zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Bar/Restorant ne Don Bosko!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 250000 € Zone 112 m²

Shitet Bar/Restorant ne Don Bosko me sip 112.3. Ambienti ka hapesire te brendshme te investuar shume mire se fundmi me nje hapesire te jashtme te bollshme. Ambienti funksionon momemtalisht si Bar pice...
Ref. bosko 304
343 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

Shitet apartament 2+1 te Rr.Dritan Hox...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 75000 € Zone 94 m²

Apartament 2+1 per shitje te Rr.Dritan Hoxha. Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me ashensor. Organizohet nga nje sallon dhe ambient gatimi i cili ndod...
Ref. bosko 280
330 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KOMUNA E PA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 139000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe 121.5m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje, dy tualete dhe cdo dhome eshte i pajisur me ballkonin perkat...
Ref. bosko 256
471 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TE CONDOR...

Tirana › Tirana › Globi
Per Shitje: 189000 € Zone 135 m²

Shitet ambient komercial 135.5 m2 siperfaqe totale afer globit me pamje nga rruga kryesore kati 1. Ambienti eshte riinvestuar i pajisur me pajisje qendrore kondicionimi dhe aspirimi momentalisht funks...
Ref. bosko 245
335 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

Ambient komercial me qera!!!!!

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 1200 € Zone 138 m²

Ambient Komercial per qera prane Jordan Misja. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje tualet, ne forme dubleksi. Ambienti ka hapsira te bollshme,me pamje ba...
Ref. bosko 226
194 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

Shitet ambient komercial ne zonen e St...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 43500 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne zonen e Stadiumit Dinamo per 43`500 Euro! Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe disponon fasade xhami gje e cila ju mundeson vizibilitet te larte. Ambie...
Ref. bosko 223
695 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026