zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Astir !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 70000 € Zone 108 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir, ne nje pallat shume cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te me ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona ka nje planimetri shume te rregullt, duke u organizuar...
Ref. INFO 1477
540 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA !

Tirana › Tirana › Rruga Naim Frasheri
Per Qira: 300 € Zone 85 m²

Jeper me qira apartament 2+1 per ambient zyrash i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Ring Center ne katin e pare te nje pallati egzistues . Apartamenti organizohet ne dy dhoma,...
Ref. INFO 1419
220 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE PAZA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 450 € Zone 136 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane qendres se Tiranes ne nje pallat te ri 7 katesh ndodhet ne katin 3 banim, me sip.126 m2 me soxhorno te madhe dy dhoma gjumi te bollshme, nje hapesire tjeter pershta...
Ref. INFO 1383
338 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

Shitet Apartament 2+1 super i mobiluar...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 122000 € Zone 150 m²

Shitet apartament 2+1 i mobiluar luks. Apartamenti organizohet ne 1 koridor me hapsire te bollshme, 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje i perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet. Dhomat e gjumit jane te dyja...
Ref. INFO 1366
936 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 te RTSH !...

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 650 € Zone 120 m²

Prane RTSH jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te viteve te fundit, i survejuar me kamera sigurie 24H. Me nje siperfaqe 112 m2 organizohet nga 2 dhoma gjum...
Ref. INFO 1363
367 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

SHITET VILE PERBALLE TEG !

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 300000 € Zone 564 m²

Shitet Vilë Përballë TEG, Vila është e sapo ndërtuar në një truall prej 564 m2 me stil dhe projektim bashkëkohor. Punimet e fasadës janë me termoizolim.Organizohet në katër dhoma gjumi,një holl të mad...
Ref. INFO 1357
435 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

SHITET TOKE/ARE 5500m2 TE MBIKALIMI KA...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 302500 € Zone 5500 m²

Shitet Toke i tipit Are tek mbikalimi i Kasharit , prane Mercedes-Benz Kastratit me nje siperfaqe prej 5500 m2. Prona disponon certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi e mire investimi pasi zo...
Ref. INFO 1352
145 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Mysly...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 380 € Zone 100 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje zone shume te preferuar te qytetit ,orientohet nga juglindja. Apartamenti ndodhet ne katin e trete. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ...
Ref. INFO 1348
526 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ZOG...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 450 € Zone 45 m²

Jepet me qira ambient 45m2 per biznes prane Zogut te Zi ose Bar Noelit. Ambienti eshte i restaururar dhe mund te perdoret per lokal,klinik,piceri etj. Ka nje verande prej 38m2 dhe eshte e pershtatshm...
Ref. INFO 1311
388 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

SHITET ZYRE TEK RRUGA E BOGDANEVE !

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 80000 € Zone 40 m²

Shitet zyre e kompletuar tek Rr.Bogdaneve. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 6 kateshe dhe sherben aktualisht si zyre kontabiliteti. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te ven...
Ref. INFO 1284
371 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

Shitet Super Apartament me pamje nga L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 73000 € Zone 74 m²

Tek Liqeni i Thate, rruga Peti, shitet apartament me siperfaqe totale 74.6m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Siperfaqja e konsiderushme per org...
Ref. INFO 1254
1848 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Qira: 200 € Zone 95 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje zone shume te preferuar te qytetit prane stadiumit. Pozicionet ne katin e katert banim dhe orientohet nga juglindja.Ofrohet totalisht i mobiluar. Per me shume informacio...
Ref. INFO 1235
421 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031